Opinie o EVA Park Life & Spa w Konstancin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie EVA Park Life & Spa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EVA Park Life & Spa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EVA Park Life & Spa w Konstancin

Duda Gracz Nowy wpis

Ciemno, zimno, personel ma w nosie gości. Taki hotel w takim fantastycznym miejscu, a tak fatalna obsługa? Jak to w ogole działa? Moja żona pluła jedzeniem. Fatalna restauracja. Za takie zarządzanie tym miejscem ktoś powinien baty na goly tylek dostać. Na pytanie czy mogę porozmawiać z przełożonym managerki okazało się, że dyrekcja bywa raz w tygodniu..... no i wszystko jasne.

Piotr@ Nowy wpis
@Duda Gracz

Masz racje Hotel I close to dno obsluga jak za (usunięte przez administratora) jedzenie do (usunięte przez administratora) brudno keener przynosi I jedzenie I mowi macie 10.min na zjedzenie bo zamykamy porazka zycia

sąsiad Nowy wpis

To nie małolat ale o zarzadzaniu personelem nie wie nic, ruda "manager", która zdania po polsku sklecić nie potrafi. wstyd dla Konstancina, wstyd dla hotelarstwa. szkoda tak pieknego obiektu. na basenie bród, jedzenie okropne. obsługa na mojej komunii okropna. panienki z działu rezerwacji imprez nie wiedzą czy sprzedały salę czy sprzedaly pół sali. dramat, nie polecam.

jop

1. Nwoo otwarty hotel spa a widze ze ciagle pojawiaja sie nowe ogłoszenia o mozliwosci pracy na recpecji, ale czego sie spodzeiwac umowa zlecenie najnizsza praca rowniez nocna jak i weekendy oraz w swieta. Pan (małolat)z recepcji ( podobno kieronwik recepcji ) ktory przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o EVA Park Life & Spa - Konstancin

EVA Park Life & Spa