Opinie o Ulbin w Sylt

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ulbin. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ulbin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulbin w Sylt

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ulbin? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

paula

witam czytam i czytam i nie dowierzam pracowałam z mężem 2 lata w tej firmie wszystko było ok umowę mieliśmy obydwoje ubezpieczenie oraz konto w banku gdzie przelewane były pieniądze za pracę co miesiąc zameldowaliśmy się sami i również sami się wymeldowaliśmy mamy kontakt z Panią Kasią do dziś rozliczyła się z nami co do centa polecam pracę wiadomo że jechaliśmy zarobić a nie leżeć robiliśmy domy klatki mieszkania na List of Sylt robiliśmy galerię pracy było full nie było nie raz czasu bo trzeba było zrobić domy żeby się wyrobić ale zawsze był czas żeby coś zjeść czy się napić nawet w trakcie przejazdu z domu na dom za mieszkanie nie płaciliśmy czysta pościel dostęp do Pralki ręczników proszku płynu do prania zjechaliśmy tylko dlatego że sami prowadzimy teraz już 2 lata firmę sprzątająca ale zawsze była jest i będzie mile widziana w Polsce w naszym domu dużo nam pomogła wspierała nas jeździliśmy na wakacje pomagałą nam z biletami i co najważniejsze pozwoliła nam przyjechać z psem bo kocha sama zwierzęta. Dziękujemy Paulina Łukasz i Lucky

Marta Nowy wpis
@paula

No proszę, to ciekawe kto pisze te negatywy w takim razie. Właścicielka wydaje się być naprawdę w porządku z tego co piszesz! Mam nadzieję że potrafiła docenić czasem jakąś premią itp?

Mala Mi Nowy wpis
@paula

Witam dziwi mnie troche pani opinia ja tez pracowalam u p Kasi i ta praca u niej to wyzysk bez zadnego dnia wolnego to Skandal!!! brak pieniedzy za nadgodziny a pracy tam jest Full ja nie polecam to jest wyzyskiwanie ludzi nikt nie jedzie Do pracy siedziec czy lezec ale pracowac w normalnych godziwych warunkach Nie POLECAM!!!

@paula Nowy wpis
@Marta

Tak może nie duża ale na święta czy wakacje zawsze????

Justyna

Jak z umowami w tej firmie? Wciąż są jakieś problemy? Bo czytałam tutaj że ciężko się doprosić itp. ktoś z nowszych pracowników może mi powiedzieć ?? szukam pracy w której będę mieć gwarancję na taką umowę natychmiast. Dlatego pytam.

Pracownica

Nie polecam pracy u Pani Ulbin i jej partnera. To typowa polka ktora chce sie dorobic oszukujàc ludzi. Nie dostałam żadnej umowy o prace, po miesiacu jà wyprosiłam ale nie byla podpisana prze nià samà tylko przez kogos innego. O meldunek tez trzeba sie prosic. Brak przerw, brak posiłkòw, brak dnia wolnego, nadgodziny a to wszystko za marne pieniadze. Dziwie sie że ktos w ogole zatrudnia firme sprzàtajàcà Katarzyny Ulbin. Przecież to skandal. Mam nadzieje że kiedys zoll zabierze sie jej za tyłek. Odradzam prace u Ulbin, lepiej iść do jakiegos hotelu za uczciwe pieniadze niż do tej pseudo firmy!

Bogusława
@Pracownica

Czy mogłabym napisać do Pani w wiadomości prywatnej? mam kilka pytań odnośnie Pani komentarza

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ulbin spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Bogusława

Jan

Czy miał kots styczność z takim człowiekiem jak slavik ogrodnik? Chodzi mi o opinie pracy u niego :)

Jesss

Czy firma jest wypłacalna ? I jak wyglądają mieszkania pracownicze ? Oraz czy są z ta firma jakieś problemy ?

Jola
@Jesss

Też jestem ciekawa

Mywy

Jak wygląda na ten moment praca w tej firmie?

Damian
@Mywy

O co dokładnie pytasz? Czy chodzi Ci o warunki zatrudnienia w firmie Ulbin, czy pytasz o dokładnie inną kwestię? Wyjaśnij bo wtedy będzie Ci o wiele łatwiej pomóc niż aktualnie.

Mywy
@Damian

Jak wyglądają lokacje które zapewnia firma na miejscu? Ile osób jest w lokacji? Jak z dniami wolnymi i godzinami pracy? Czy coś sie zmieniło od ostatnich nieprzychylnych komentarzy z 2019 roku?

Kropka
@Mywy

Witam. Na wyspie jest mnóstwo firm sprzątających, które szukają, więc radzę gdzie indziej poszukać????

Remigiusz

Czy macie jakiś powód, że taki spokój zapanował na forum?

Jak ze studentami w Ulbin? Chętnie zatrudniają?

Ulbin

Jak najbardziej ????

XXX

Zgadzam się Sebastian!

Czarek

Dziwne są te opinie. Firma jest oceniana jako dobry pracodawca a to można sprawdzić!

Pracownik firmy

DNO! Jak najdalej od tej firmy, praca od 8 do 18, wypłata to jedna wielka zagadka nigdy nie wiesz ile dostaniesz i za co Pani Ulbin odciagnie, unikanie pracowników, nie odbieranie telefonów, znikanie na tydzień dwa, firma pozostawiona sama sobie, żadnego słowa dziękuję, krzyki wyzwiska w stronę pracowników, można by Tak wymieniać w nieskończoność. Jak najdalej od Pani Ulbin i jej partnera.

Pracownica

Jestem byłà pracownicà pani ulbin i żałuję każdego dnia starconego w tej firmie u tej Pani i jej partnera. Typowa polka ktora chcialaby byc niemkà i żeruje i wykorzystuje sprowadzane, niesiwadome, niedoswiadczone polki. Praca ponad godzinny dziennie, bez dni wolnych, bez przerw i czasu na posilki. Za takie psie pieniadze, klamstwa, unikanie pracownika powinna trafic od razu do zoll i zostac deportowana. Radze omijać z daleka i rozpowszechniać opinie o Ulbin zeby inne osoby nie trafily do tego obozu.

Daria

Uważam, że mocno przesadzacie z tym narzekaniem bo tak dla niektórych jest najłatwiej?

Ulbingownowin

Nie Placi, obraża, zostawia człowieka bez pieniędzy i radź sobie samej, oszustka Moje sugestie dla Ulbin: Niech sp..... Lubię atmosferę w Ulbin za: Poniżej pasa

Mimi

Dzień dobry, Pracowałam u P. Katarzyny trzy miesiące. Osobiście polecam prace w tej firmie. Praca w zgranym młodym zespole, pieniądze punktualnie - każdego 15-stego dnia miesiąca miałam 1100e na swoim koncie. Nigdy nie zostały odciągnięte pieniądze za dzien wolny. Nie poniosłam żadnych kosztów- mieszkanie opłacała Pani Kasia również, notabene mieszkanie było nowe i czyste. Pracowałam trzy miesiące i cały czas pracowałam w jednym miejscu. Gdyby nie to ze przyszedł czas powrotu do Pl z uwagi na studia, zostałabym napewno na dłuższy okres. Aha i jeszcze jedno- w tej firmie pracują ludzie już po kilka lat i wydaje mi się, ze to o czymś tez świadczy. Za rok w trakcie wakacji przyjadę również do P. Kasi. Także - polecam :)

@Mimi

Witam osoba ktora pisze powyzsza opinie przeczy sama sobie 1100euro za prace codziennie od 7do 18 czy to jest normalne?owszem na hotelu sa tylko dwie pokojowki pozostala czesc zalogi rozrzucana jest wszedzie po innych obiektach a pracownikow stalych ma tylko dwoch nie zgodze sie z niczym wykorzystywanie czlowieka i nic wiecej rozumiem że trzeba pracowac ale zeby codziennie ludzie nie zyjemy w średniowieczu ocknijcie sie a pani z powyzszego posta zycze powodzenia bo nie jest swiadoma do konca co pisze

Mimi
@anonymous

Nie wiem kim jesteś, ale wydaje mi się, ze po prostu nie miałaś ochoty pracować. A niestety na pieniądze trzeba sobie zarobić. Masz jakiś uraz bądź po prostu zjada cię zazdrość, że ktoś może coś w życiu osiągnąć. Ja jestem pod wrażeniem jak Pani Kasia rozbudowała swoją firme i tyle osiągnęła. I przy tym nie stała się osobą z zadartym nosem, tylko nadal jest normalnym człowiekiem- nie wstydzi się tego, że jest Polką, zawsze chętna do pomocy, zawsze po stronie pracowników, kobieta z sercem. Choć nie ukrywam, ze na miejscu Pani Kasi, sama co poniektórych pracowników bym wyrzuciła, za nieróbstwo, kłamstwa itd- a może to właśnie ty jesteś jednym z tych pracowników...? Mi się podobało i napewno wrócę za rok- pozdrawiam Panią Kasię ????

@Mimi

Zalosne jak pracodawca sie broni i sam sobie wystawia opinie bo boi sie ze nie będzie miec ludzi do pracy ale kto tam pojedzie przekona sie na własnej skórze tak wiec powodzenia niedowiarkom

@Mimi

Poprostu zalosne jak pracodawca pisze o sobie pozytywnie poznaje nawet po sposobie pisania no ale coz zaden z pracownikow nie napisze pochlebnej opinii bo nie ma ku temu podstaw a p Katarzyna sama sobie pisze dziecinada!!!ma dobre serce najpierw wszystkich ponizyc pozniej udobruchac oto jej metoda i pracuja sami polacy ktorzy sa po prostu naiwni ale niech kazdy sobie robi co chce jego wola ja chcę jedynie ostrzec przed ta pseudo firma ludzi którzy nie chcą być wykorzystywani bo rozumiem że trzeba pracowac ale nie codziennie i nie za takie pieniądze i jeszcze jedno donosicielstwo w tej firmie to chleb powszedni tak wiec kazdy ma prawo wyboru co chce robic ale stanowczo odradzam

Kropka
@anonymous

Znam panią Ulbin osobiście i potwierdzam wszystkie negatywne komentarze. Co prawda sama nie pracowałam u niej, ale wiem w jakich warunkach ludzie tam pracują i jak pani Ulbin ich wykorzystuje. Opinie o niej znają wszyscy na wyspie, dlatego nikt nie chce u niej pracować i musi sobie ludzi do pracy ściągać z Polski.

Winkypinki

Nie polecam pracy u tej Pani. Wykorzystuje ludzi, praca codziennie bez wolnego od 8 rano do 17( wychodzi 4euro na godzine pracy), zarobki 1400euro netto ( z czego odciągane jest 300euro na mieszkanie, w którym zastałam (usunięte przez administratora) jakich malo, zgniłe jedzenie w. Lodówce, wyprane pranie w pralce, brudne naczynia na szafce, i brak współlokatora o którym informowała nas szefowa że mial być) to bardzo mało za tyle godzin. Wszystko po sprzątaniu bylo sprawdzane przez „kolegów” z którymi pracujesz. Mimo tego pani Katarzyna wyrzuciła mnie z pracy, mówiąc że źle robimy i uwaga zacytuje „nie każdy się nadaje do takiej pracy”, czyli sugeruje mi że nie potrafie sprzątać wcale? Kpina. Przy spotkaniu do którego doszlo aby oddać klucze pani katarzyna nie wiedziala kim jestem. Fajnie co? Zatrudnia kogoś, zwalnia i nawet nie wie jak wygląda? Widzieliśmy pania Kasie przez caly pobyt dwa razy mam początku i na końcu. Jedyne co to rozliczyła się z nami co do centa na to nie moge narzekać ale nic po za tym pozytywnego, wykorzystanie naiwnych Polaków. Jak to mówią „Niemiec, polaka za granicą tak nie oszuka jak Polak, Polaka.” Sprawdziło się. Jeszcze raz nie polecam.

Winkypinki
@Winkypinki

A i zapomnialam dodać do sprzątania u Pani Kasi są brudne ręczniki które następnie pierze i daje gością do wycierania ciala, ochyda... Do tych ręczników masz Glassa i Brefa i czyścisz tym wszystko.

Grażyna
@Winkypinki

Jak to możliwe, że praca w Ulbin odbywa się codziennie bez żadnego wolnego dnia? Czy faktycznie tak to zawsze wygląda w tym miejscu? Może jeszcze ktoś mógłby potwierdzić tę informację. Długo pracowałaś w tym miejscu, zanim doszło do zwolnienia?

Polka
@Grażyna

Potwierdzam

Polka

Nie polecam wykorzystywanie pracowników praca od 7 do późnych godzin nocnych poniżanie obmawianie oskarżanie mam nadzieję że wreszcie p.ulbin dostanie to na co zasłużyła

Karolinkaaaa1237

Tak rzeczywiscie praca u tej pani odbywa sie bez zadnego dnia wolnego ponadto zatrudnia samych polakow ktorych ewidentnie robi w balona wiem cos o tym bo pracowalam tam dluzszy okres czasu dziwne ze jeszcze nikt nie zglosil jej do Zollu .Wstyd p. ULBIN!!!!!!! LUDZIE OCKNIJCIE SIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TA PRACĄ NAPRAWDE NIE WARTO!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ulbin - Sylt

• Jak się pracuje w Ulbin?

Zobacz opinie na temat firmy Ulbin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ulbin?

Ulbin