Opinie o Handel Transport Andreas Schudy w Liebenburg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Handel Transport Andreas Schudy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Handel Transport Andreas Schudy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handel Transport Andreas Schudy w Liebenburg

Czy w Handel Transport Andreas Schudy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Były kierowca Nowy wpis

Są dodatki ale do pracy a kasy zero to są skąpcy takich ludzi to w życiu nie spotkałem pazernych ja już nie wiem ilu kierowców u nich pracowało tam z tego co mi mówili inni że tyko jeden tam pracował ponad 2,5 roku i też go potraktowali podobno bardzo źle nie polecam tego pracodawcy

Henry Nowy wpis

Z pewnością w najbliższym czasie nie ma co myśleć o pracy w firmie z powodu korona wirusa tym bardziej, że firma jak najbardziej ok.

Czy pracodawca Handel Transport Andreas Schudy motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

kierowca Nowy wpis

szkoda gadac na temat tej firmy kolego troche tam pracowalem a potem mnie potrktowali jak najgorszego motywacji zadnej wszystko tylko dla nich nic dla pracownika

Klamac to ty facet umiesz!!!!! Kierowca nie ma nic wspolnego z zaladunkiem i rozladunkiem,,wiec robi pauze,,logiczne,,kto jezdzil na kontenerach,,to doskonale wie,,,a Ty czlowieku oczerniasz firme,,a jak czytac po niemiecku nie umiesz,,to napewno dostales po polsku,,i co tlumoku,,,nie wiedziales co podpisywales,,,, Ja ciebie nikomu nie polecam,,,ja na miejscu wlasciciela nic bym ci nie dal,,ani zlamanego grosza,,, ja u Andreasa pracowalem,,firma solidna, Ania rodzinne zalatwila,,prezenty dostawalem na swieta dla dzieci,,firma ,placi o czasie,,a robote trzeba wszedzie robic.. pozdrawiam Pomogliscie mi duzo!! Karol

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Handel Transport Andreas Schudy? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
KSF

Firma bardzo stresująca, mająca swoje zasady nie licząca się ze słowem swojego pracownika, w ciągu 3 miesięcy od daty zatrudnienia traci 700 euro. Atmosfera w pracy stresująca. Właścicielka nakłania do różnego rodzaju przestępstw tj. robienie pauzy przy rozładunkach i załadunkach. Szkolenie polega na tym że pracodawca pokazuje nam jak operować dokumentacja w portach. Nie polecam tego pracodawcy ponieważ jest nie słowny !!! w firmie nie ma warunków socjalnych za wszystko chcą karać a nie płacić nie wypłacają nadgodzin Jednym słowem źle się tam pracuje Nikomu nie polecam podczas rozmowy telefonicznej z pracodawcą tej firmy nie ma wzmianki o płatnym szkoleniu które owe się tam znajduje !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Handel Transport Andreas Schudy - Liebenburg

Handel Transport Andreas Schudy