Opinie o T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY w Niemcy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY w Niemcy

Oktan

Siema wszystkim! Potwierdzam wszystkie wpisy - to co tutaj czytacie to szczera prawda osób, które tam pracowały. "Szefowe" zmuszają aby przychodzić do pracy wcześniej ( 15,20 a jak chcesz to nawet 30 minut wcześniej ) - I ZAZNACZYĆ NALEŻY ŻE NIKT ZA TO NIE PŁACI! Jak napisano w poniższych postach przede mną - jest to określane jako ZAANGAŻOWANIE W FIRMIE :))) Maszyny psują się non stop i jedyną osobą, która nie ma o to pretensji jest szef ( Polak ) - przynajmniej tak było wcześniej. Dla mnie - logicznie myślącego człowieka nie jest to normalne, aby przy zepsutej maszynie osiągać taką samą wydajność jak przy sprawnej. "Stara to mnie raz tak zdenerwowała, że powiedziałem wprost " PIerd**ę waszą firmę i składam wypowiedzenie" :) I nie żałuję tych słów bo pracuję teraz w normalnej firmie. Co do normalnych osób, które tam pracują i nie trząsą portkami to jest tylko jedna taka osoba :) Krzychu :) Mobbing na każdym kroku! Osobiście uważam, że wszystkie osoby, które tam pracowały powinny zrzeszyć się w jakimś koncie na facebooku i wymienić swoimi doświadczeniami :) Pozdrawiam wszystkich tam nie pracujących! Je**ć T+D ! :)

@Oktan

Ty ale riposta wyje.......łeś hehe ja się z wami wszystkimi nie zgadzam tam jest cudownie miła rodzinna atmosfera praca to eden dla nóg i (usunięte przez administratora) szefostwo do rany sól wsyp eh broń boże praca po godzinach nie tam co wy opowiadacie hehe A tak na poważnie smród bród bieda chamstwo wyzysk oszustwo !!!!!!!!!

mario

ludzie nigdy nie jedźcie tam do pracy!!! nie dość ze was oszukaja na kasie to jeszcze poniża i sponiewierają! bedziecie musieli tyrac jak maszyny, najlepiej po 24 godziny zeby wyrobic 200 procent normy!!! ten zaklad dawno powinni zamknąc !

Ludzie nigdy tam nie jedzcie! Ta praca to wolontariat tylko dla ludzi cofniętych. Stawka żałosna, podwyżki to jakaś pomyłka, praca za darmo i po godzinach! Ludzie pracują tam jak w obozach. Bez sił, czerwone oczy, strasznie się na to przeraża. Jak ludzie mogą być pazerni i kosztem własnego zdrowia i życia pracują jak niewolnicy! Brawa dla właścicieli za zebranie naiwnych! Można, można! Zawsze znajda się ludzie dla których najważniejsza jest niewolnicza praca niż żyć ! I dlatego potem powstają w wieku dwudziestu paru lat potwory takie jak szanowna kierowniczka z mopem na głowie . Koleżanka nie poleca i ja tez.

Eła

Polski (usunięte przez administratora) w Niemczech. Oszukują, poniżają ludzi o mobbingu nie wspomne. Samozwańczy kierownicy donoszą na wszystkich obgaduja za polecam. Wymagane przychodzenie wcześniej i praca na przerwach za free. Praca na wyścigi. Nigdy więcej pracy w firmie prowadzonej przez Polaków. Zasady z PRL-u!!!! Jak najdalej od tego qwna!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Stolarz
TROBA UG Personaldienstleistungen
logo firmy Pracownik sortowni → praca od zaraz!
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy MONTER-MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH
Niemcy
W&K Industriemontage Sp. z o.o.
Kulfon

Ta firma już dawno powinna nie istnieć. Właściciele firmy wykorzystują ludzi totalnie. Praca jest monotonna, nudna, tylko i wyłącznie dla ludzi którzy są niezaradni życiowo. Prace trzeba zaczynać wcześniej i pracować na przerwach, oczywiście za to nie płaca. Ale to jakie tam panują warunki jest tylko i wyłącznie wina ludzi którzy na to pozwalają. Samozwańcza kierowniczka z tapirem i jej pyza są na to najlepszym przykładem. Ci ludzie tylko na to zasługują i miejmy nadzieje ze będą tam pracować jak najdłużej ???? przy następnym awansie może dostaną bilety na Zenka ????

Atmosfera w tej firmie to koszmar. Mobbing, praca za darmo na przerwach i przychodzenie wcześniej wymagane za co oczywiście nie płacą. Nie można rozmawiać w czasie pracy zostają przerwy ale tam tez większość milczy bo "zaufane" osoby tylko donoszą właścicielom, obserwują każdego i czekają tylko aż się noga powinie. Nikomu nie można tam ufać. Kiedy się zwalniasz to traktują Cie jak śmiecia. Jeśli ktoś się tam wybiera to stanowczo odradzam. To była moja 4 praca w Niemczech i najgorsza!!!!

Karol

Co do pracy to totalne wykorzystywanie i upokarzanie pracowników! Mobing nie do przyjęcia! Pare kierowników powinni wywieźć stamtąd na taczkach, chociaż nie wiem czy zmieściłby się tam jej tapir ! I do gnoju bo tam ich miejsce!

Darek

Pracowałem tam z dziewczyna miesiąc, najgorszy miesiąc w naszym życiu! Praca tragedia, monotonna, nudna, trzeba robić na akord, pracować na przerwach, przychodzić wcześniej (za co nie płaca! ) wykorzystują człowieka pod każdym względem. A atmosfera jeszcze gorsza! Najgorsza jest tam para która uważa się za kierowników! Takiej dziewuchy jeszcze w życiu nie spotkałem. Biega, lata jak jakaś walnięta. Robi z siebie pośmiewisko, chociaż gorszego już nie można. Jej facet tempak, trudno spotkać takiego prostaka. Ta praca jest właśnie dla takich (usunięte przez administratora) Którzy w życiu nic nie osiągną i liżą tylko (usunięte przez administratora) Nigdy nie jedzcie tam do pracy, bo ci ludzie was obrzydza!

micha

każdy w firmie wie ze zaden normalny facet nie ruszył by tapira nawet kijem przez szczote :) takie pracownicze żarty :)

KONRAD

No to tam się teraz porobiło.Adrian pomóżmy im bo norm nie wyrabiają.Hehhhhhhhhhhhhhhhh

Robert

Tylko założyć im homonta i w pole. Większych sprzedawczyków w życiu nie spotkałem. Wstyd tylko przynoszą naszej ojczyźnie tacy ludzie. Najgorsze że teraz pracuje tam rodzina pyzy daria i ten jej gruby łysol tego samego pokroju co pyzy donosiciele. Odradzam stanowczo prace w tej firmie. Atmosfera to dno dna.

Blondi

Siedzą cicho ze względu na dwie osoby: Latryne i przydupasa Pyze !!!

pablo

A za dwa miesiące miałem jechać dziękuje za opinie i już tam nie jadę

Pracowałem tam dawno temu, ale widzę ze nic się nie zmieniło. Szefowe dalej oszukują, poniżają i wykorzystują pracowników. Wszystkie okoliczne firmy śmieją się z nich. Wszyscy wiedza ze mądrzy ludzie uciekają stamtąd jak najszybciej. Ale karma wraca.

Maciek

Nie.... stanowczo nie.... nigdy nie jedzcie do tych polskich Niemców do pracy!! Praca tragiczna, monotonna, dla ludzi którzy raczej już w życiu nic nie osiągną, NIE DLA MŁODYCH !!! Atmosfera w pracy fatalna, mobing i wykorzystywanie. Traktowanie pracownika jak śmiecia! Powinni zamknąć im ten zakład! Szefowe każą robić na akord, jak najwiecej, ale jak przychodzą kontrole to robią z siebie i z pracowników idiotów karząc robić jak najwolniej! Dosyć ze oszukują swoich pracowników to jeszcze ludzi którzy dali im zlecenie, czyli BMW! Zakłamane, wredne i wyrachowane baby! O kierownikami nie wspomnę bo szkoda słów na te PARAPETY. Ludzie jak najdalej od tej firmy !!!!!!!

Seba

Najgorsza praca w jakiej byłem! Mobing, wykorzystywanie, poniżanie, praca na przerwach i przed rozpoczęciem pracy (oczywiście za darmo!!) ludzie są zastraszani, manipulowani przez „kierowników” (jak już ktoś wspomniał ta z tapirem i jej boja)!!! Warunki mieszkaniowe fatalne, pokoje zapleśniałe, szefowa pieniądze za mieszkanie zbiera do ręki, nie wystawia żadnych kwitów ani zaświadczeń! Niedługo zacznie pobierać za tlen! Właściciele firmy (Polacy) powinni się wstydzić ze tak traktują i upokarzają pracowników! Co tydzień przyjmują nowych ludzi, niektórzy zwalniają się po kilku dniach, tragedia! Odpowiednie organy powinny się tym zakładem zainteresować! Ogolnie nie polecam! Chyba ze kibiców się poniżać charytatywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY - Niemcy

• Jak się pracuje w T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY?

Zobacz opinie na temat firmy T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY?

T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY