Promedica24 Bulgaria

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Promedica24 Bulgaria

Wiecie ta firma stawia mnie w beznadziejnej sytuacji zgłosiłam pomimo iż nie mogłam skontaktować się z opiekunem dyspozycyjność wyjazdu od 14.09 zapisano choć wcześniej że 2 dni dzwoniłam zglaszalam. I cisza opiekun ani nikt inny się nie odzywa. Mam przygotowane natychmiastowe wymówienie umowy i zaniosę w pn do biura w Płocku. Napisalam wszystko i to że nie poczuwam sie do dalszej współpracy ani do tego żeby odpracowywał kurs który wzięłam od nich bo miałam ogromne problemy z porozumiewaniem się nic mnie nie nauczyli.

Czy firma Promedica24 Oddział we Wrocławiu w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Opiekunka

Nic ci nie sfinansuje. I tak za to zapłacisz bo musisz to odpracować. Masz to od razu w umowie. Kiedyś było min. 3 miesiące za granicą. Teraz odczytaj dobrze co masz w umowie.

Dominika

Generalnie jest tak, że samemu trzeba być dobrym pracownikiem i dopiero wówczas potrafimy docenić, że mamy dobrego pracodawcę.

Grażyna

Promedica24, w zeszłym roku zmieniła się dyrektor oddziału i wszystko co jeszcze było warte współpracy z firmą popsuła.Firma zmieniła okres rozliczeniowy i tu też są problemy,no i bony,tragedia.Panie które oceniają znajomość języka,z góry mają obniżać,aby mniej płacić.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Promedica24 Bulgaria, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Daria

Dziwne opinie, w internecie firma ma dobre opinie więc nie rozumiem kto mija się z prawdą?

Krystyna
@Daria

Z prawdą mija się ten kto się nie sprawdził. Opiekunowie często zapominają , że pracują z ludżmi i dla ludzi .

Krystyna

Super pracodawca. Przepracowałam trzy lata i pracuję obecnie. Podwyżka, awans wszystko zależne od opiekuna, jego pracy, zadowolenie rodzin , kreatywności i uczciwości ,znajomości języka. Doceń siebie a będziesz doceniony. Powodzenia.

Zuzanna

Niestety ta rozwijająca się firma pogarsza się,brak odpowiednich ofert pracy dostosowanych do potrzeb pracownika, dwa razy starałam się o podwyżkę w tej firmie po minimum 2 miesiącach przepracowanych u rodziny niemieckie i nie otrzymałam żadnej podwyżki, jak już wyznaczą stawkę np. 930 euro tak później człowiek czy to ma lekkie zlecenie czy ciężkie zlecenie otrzymuje dalej taką samą stawkę za miesiąc pracując przy różnych zleceniach. Jedynie co mają plus, to organizują przejazdy, ale to też nie w pełni perfekcyjnie, zdarzają się pomyłki i dają zaliczkę na podróż w wysokości 50 euro.

Aldonka N.
@Zuzanna

Zaliczki już od dawna nie dają! Wszystko opiekunkom poobcinali! Płacą coraz mniej a coraz więcej wymagają! Doszło już nawet do tego,że każą płacić opiekunkom za nocleg- odciągaja z wypłaty a płacą w ratach! Firma spadła na samo dno!

zainteresowana
@Zuzanna

Witam mam prośbę miłe Panie,które pracują na rzecz Promediki jestem po zaliczonym kursie ,po egzaminie miałam 2 oferty pracy w Niemczech jako opiekunka ale niestety zleceniodawca Niemiecki nie zaakceptował mnie w każdym z tych przypadków,siedzę w domu bezczynnie i czekam nie wiem na co ?na cud ?nie wiem kiedy coś mi ponownie zaproponują jak długo można czekać w nieskończoność jestem bez pracy bo liczyłam że to będzie moją pracą współpraca z tą firmą że lada dzień wyjadę na jakiś kontrakt i cisza. Czy ja mogę w takim wypadku rozwiązać umowę nie ponosząc kosztów zwrotu za to szkolenie przecież ja nie naruszam żadnych regulaminów to firma nie wywiązuje się wobec mnie i nie zapewnia mi po prostu pracy ile można czekać proszę o jakoś Dobrą radę,pozdrawiam.

aenka

Firma dba o pracowników pod względem opieki zdrowotnej,transportu,opieki koordynatora.Natomiast jeżeli chodzi o zarobki to marnie płacą.Z bonusami również są problemy. Lubię atmosferę w Promedica24 Oddział we Wrocławiu za: Opieka koordynaora

Maria
@aenka

Czy w firmie istnieje możliwość podwyżek? Jeśli tak, to co należy zrobić, aby taką podwyżkę otrzymać? Czy wystarczy rzetelnie wykonywać podstawowe i dodatkowe obowiązki? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

aenka
@Maria

Jest taka możliwość aby ostać podwyżkę. Piszesz o podwyżkę i opinia koordynatora i weryfikacja językowa.O poswyżkę można starać się o trzy miesiące. Pozdrawiam

Karol

Takie warunki są w danym kraju. Mesli ktoś chce pracować za granicą to jego wybór!

internet

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego ,że jeżdżąc do Anglii nie każdy podopieczny ma internet. W takiej sytuacji Agencja Promedica24 proponuje własny internet który kosztuje 15 funtów za 10 GB jest to jakieś dziesięć obejrzanych filmów na komputerze. Firma odciąga Ci te pieniądze z pensji. Czyli trzeba się liczyć z tym ,że przy niezbyt częstym korzystaniu z internetu który proponuje Ci Agencja Promedica24 musisz wydać 100 funtów miesięcznie.

...
@internet

Są kontrakty w Anglii gdzie rodzina z podopiecznym nie zgadzają się na zainstalowanie internetu w domu dla opiekunki bo najzwyczajniej w świecie nie chcą za to płacić. W takiej sytuacji agencja przywozi na kontrakt dla opiekunki dla zwany dongle. Jest to urządzenie do mobilnego internetu i raz na miesiąc agencja zobowiązuje się do ładowania internetu 15 GB jeżeli przekroczysz ten limit ( ja przekroczyłam limit w dwa dni) możesz wykupić 10 GB za 15 funtów ale wtedy płacisz za to ze swojej pensji. Tu jest tak ,że jak przekroczysz limit który masz do wykorzystania internet całkowicie Ci wyłącza i nie możesz z niego korzystać. W moim przypadku wygląda to tak ,że w ciągu miesiąca zużywam 100 GB więc łatwo policzyć ,że muszę wydać na nie 150 funtów. Jeżeli jesteś na kontrakcie na którym zarabiasz 1000 funtów a do tego musisz opłacić sobie internet 150 funtów. No chyba ,że nie chcesz ale wtedy nie będziesz używał internetu. To na koniec miesiąca za cztery tygodnie pracy dostaniesz 850 funtów przy dzisiejszym kursie funta 4.79 wychodzi ,że zarabiasz 4071,5

Duśka 222

Firma która ma gdzieś pracowników z długim stażem . Dlatego zmieniam Pracodawce . dziewczyny nie bać się i szukać czegoś lepszego.

Moje Panie dużo prawdy napisałyście,ale też dodam jedno ,specjalnie obniżają poziom znajomości języka aby mniej płacić,niby pózniej możesz się starać o podwyżke w wysokości 0,50 euro.Opinie i Referencje nie są brane pod uwage,a najlepszym egzaminem jest pobyt u podopiecznego z którym jesteś na codzień z języka,ale to nie jest ważne.Ważne jest to aby jak najmniej Ci zapłacić,ale umowa z nimi to książka.Pozdrawiam.

ania

SA MILE BO TAK TRZEBA ; MOGE POLECIC TA FIRME ALE PANIE KTORE NIE UMIEJA JEZYKA JADA 1 RAZ TO NIECH NIE LICZA NA KOKOSY !!!! bo przez takie partaczki wlasnie psuje sie opinia p24 z nielicznych daje rade !!! jak cos nieidzie niebac sie opierdzielac , dla tych koordynatorek wrednych a sa takie wymieniac nazwiska dla nauczki i jako pracownik sprawdzony pozytywnie juz kilka lat to powinni takiego wlasnie dobrze traktowac a co mamy wzamian nic a to my tam na obczyznie walczymy zeby przetrwac z te 3800 i mniej nawet dostaja

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 Bulgaria

• Jak się pracuje w Promedica24 Bulgaria?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 Bulgaria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24 Bulgaria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promedica24 Bulgaria