Amazon.com

Anglia

Opinie o Amazon.com

lidka 2014-08-07 11:20:13
HEJ tez jestem po rozmowie na stanowiska team leadera w Poznaniu. Tak jak poprzednik napisał, jedno krótkie zadanko (efektywność obliczyc, pózniej dodac jakis % i plan jak zwiększyc efektywnośc takie bez szału, na logike , no i scenka tez jak wyzej przez kogos opisana. U mnie sprawdzali znajomośc jezyka angielksiego - tez 2 proste pytanka po angielsku. Podanie wysłałam poprzez ich srtonke oddzwonili po kilku dniach, nastepnego dnia rozmowa przez tel. ok 20min , pytanka o doswiadczenie zawodowe zadnych wymysłów, trzeba miec doswadczenie w zarzadzaniu ludzmi to podstawa no i pózniej 3 etap wczesniej przeze mnie opisamy/. Na odpowiedz czeka sie 2 tyg. jaka by nie była yak mi powiedzeli wiec pozostaje nam czekac;-)
opi 2016-04-22 18:06:48
praca w amazonie to pewnie nie jednego marzenie. Niestety niewielu jednak będzie miało ku temu okazje
Zostaw swoją opinię o Amazon.com - Anglia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amazon.com