Opinie o Amazon.com w Anglia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amazon.com. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon.com o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon.com w Anglia

Cv Nowy wpis

Witam czy ktoś ma namiary lub email do rekrutacji gdzie moge zlozyc Cv w miejscowosci Blackburn z gory dziekuje

Roman B Nowy wpis

Pracowałem około 7 tygodni w Amazon LTN1 (Ridgmont między Milton Keynes a Bedford) na stanowisku Maintenance Engineer. Praca kontrakt czasowy (przed świętami BN) przez agencję Proactive Technical Recruitment i umbrella- Orange Genie (obie wymienione- 100% profesjonalne, 0 problemów, wypłaty na czas, wszystko załatwiane od ręki) Sama praca średnio ciekawa i łatwa- głownie pomoc pracownikom na taśmie w usuwaniu zacięć paczek, resetowanie drukarek, poprawianie położenia czujników itp. To jest najstarszy warehouse Amazona w Anglii i technologia jest z przed 20 lat. Często z nudów pomagałem wymieniać świetlówki i naprawiać półki. Wifi jest dostępne, ale wszechobecny szum taśmociągów uniemożliwia oglądanie filmów :). Zmiany 12h (dzień/noc) w systemie Panama shift- to było najgorsze, miałem problemy z przestawieniem organizmu. Jedzenie w kantynie słabe, brak wyboru, przynosiłem własne i odgrzewałem w mikrofalówce. W kantynie kawa i napoje z automatu za darmo, na liniach woda. Duże odległości pomiędzy działami, trzeba się sporo nachodzić, komunikacja przez krótkofalówki - miałem kłopoty żeby zrozumieć o co chodzi. Żeby wyjść do kantyny lub na papierosa trzeba przejść przez security check jak na lotnisku, polecam zabranie paska z plastikową klamrą (akurat się skończyły), buty z plastikowymi noskami dostałem na miejscu. Uwaga-zmiany pracowników na taśmie zaczynają się o innej porze, nie ma co liczyć na autobusy z agencji, przez kilka dni jeździłem taksówką z Milton Keynes, potem się dogadałem z kolegą ze zmiany. Ogólnie polecam, głównie ze względu na wysokie zarobki.

opi Nowy wpis

praca w amazonie to pewnie nie jednego marzenie. Niestety niewielu jednak będzie miało ku temu okazje

lidka

HEJ tez jestem po rozmowie na stanowiska team leadera w Poznaniu. Tak jak poprzednik napisał, jedno krótkie zadanko (efektywność obliczyc, pózniej dodac jakis % i plan jak zwiększyc efektywnośc takie bez szału, na logike , no i scenka tez jak wyzej przez kogos opisana. U mnie sprawdzali znajomośc jezyka angielksiego - tez 2 proste pytanka po angielsku. Podanie wysłałam poprzez ich srtonke oddzwonili po kilku dniach, nastepnego dnia rozmowa przez tel. ok 20min , pytanka o doswiadczenie zawodowe zadnych wymysłów, trzeba miec doswadczenie w zarzadzaniu ludzmi to podstawa no i pózniej 3 etap wczesniej przeze mnie opisamy/. Na odpowiedz czeka sie 2 tyg. jaka by nie była yak mi powiedzeli wiec pozostaje nam czekac;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon.com - Anglia

Amazon.com