Opinie o Usługi Transportowe Ew-Trans s.c. Grażyna Drążkiewicz Paweł Balczyński w Kuchary Żydowskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Ew-Trans s.c. Grażyna Drążkiewicz Paweł Balczyński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transportowe Ew-Trans s.c. Grażyna Drążkiewicz Paweł Balczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Ew-Trans s.c. Grażyna Drążkiewicz Paweł Balczyński w Kuchary Żydowskie

Ryszard Nowy wpis

Czy znajdzie się ktoś i podpowie jakie są szanse na pracę w firmie?

Krzysztof Nowy wpis
@Ryszard

Obecnie w firmie są przyjęcia na stanowisko pracownika budowlanego oraz operatora na koparko-ładowarki oraz koparki. Proszę zadzwonić na numer podany na stronie i umówić się na spotkanie. Polecam pracę w tej firmie.

Gri Nowy wpis

Nie polecam!!!jednym słowem porazka,

Human

Nie polecam nikomu tej firmy. Kompletna niekompetencja. Napisałem sms'em dokładny adres, kod pocztowy podałem telefonicznie. Okazało się, że mój sms uznali za liferówkę i planowali mnie zawieźć w zupełnie inną część Polski. Kierowca miał wielkie pretensje, że nie napisałem sms'em kodu pocztowego, tłumacząc, że osoba przyjmująca adres była "wczorajsza" i zapomniała. Łaskawie odwiózł mnie 100 km od domu, tłumacząc, że zapłaci za paliwo, bądź busa. Nie zgodził się, odwieźć mnie chociażby 20km od domu. Za "paliwo bądź busa" nie zwróciłby, gdybym się nie upomniał. A kwota za 200 km wyniosła 30 zł. Poprostu nie mam słów. Umawialiśmy się z adresu na adres, a tu kierowca odmawia odwieźć mnie nawet 20 km od domu. Omijajcie tą firmę z daleka, ja jeżdżę wiele lat busami, nigdy mnie nie spotkała taka sytuacja.

EW-TRANS S.C. Nowy wpis
@Human

Totalna bzdura. Nigdy taka sytuacja nie miała miejsca w naszej firmie. Nie zajmujemy się transportem ludzi, lecz transportem materiałów sypkich oraz wyburzeniami budynków. Serwis powinien w jakiś sposób weryfikować dodawane opnie, gdyż w tej sytuacji są one kompletnie nieuzasadnione i co więcej zupełnie niewiarygodne.

Miro

@Iza Możesz rozwinąć woja jakże krótką opinię? Chyba, że to inspiracja konkurencyjnych firm.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Usługi Transportowe Ew-Trans s.c. Grażyna Drążkiewicz Paweł Balczyński na stanowisko Pracownik budowlany - od zaraz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Iza

Omijaj ie firmę z daleka.

admin

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Ew-Trans S.C. Usługi Transportowe Grażyna Drążkiewicz Paweł Balczyńśki na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Ew-Trans s.c. Grażyna Drążkiewicz Paweł Balczyński - Kuchary Żydowskie

Usługi Transportowe Ew-Trans s.c. Grażyna Drążkiewicz Paweł Balczyński
  • 16