3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janaszek Electric Sp. z o.o.

Wiecie może czy w Janaszek Electric Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie. Nasz dział HR chętnie odpowie na wszystkie pytania. Prosimy wysłać więcej szczegółów na adres: rekrutacja@electric.waw.pl Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Lolek

Tak tak napisz maila i tak go nikt nie przeczyta a nawet jeśli to i tak nikt nic nie będzie robić

@Lolek

Zapraszamy do osobistego wysłania maila lub kontaktu telefonicznego z naszym działem HR. Może nas Pan/Pani sprawdzić :) Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

B@T3K
@Janaszek Electric Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora).Na pewnym portalu macie ogłoszenie z pracą na operatora, dobrze wiecie na jakim nie będę tutaj go wymieniał.W ogłoszeniu zamieściliście numer kontaktowy w razie pytań, dzwonię na niego ale kolejny raz nikt nie raczy odebrać.Proszę więc abyście się nie kompromitowali!!!

@Janaszek Electric Sp. z o.o.

Czy jest możliwość zatrudnienia się w Waszej firmie mimo pandemii na pełen etat? Mam uprawnienia również na podnośniki

@Zainteresowany

Dzień dobry, oczywiście, że istnieje taka możliwość. Zapraszamy do wysłania CV na adres: rekrutacja@electric.waw.pl. Jeżeli będziemy mieli odpowiednie stanowisko dopasowane do Pańskich umiejętności oraz uprawnień, to niezwłocznie skontaktujemy się z Panem telefonicznie i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Witam, o cho chodzi że przynajmniej raz w miesiącu szukają operatora koparki? Tak od grudnia. Jestem zainteresowany pracą ale zastawiamy się, czy aż taka rotacja operatorów jest.

@Kandydat

Dzień dobry, w związku z nowymi inwestycjami było duże zapotrzebowanie na operatorów koparki, stąd ciągłość ogłoszenia od grudnia. Pozdrawiamy, Zespół HR Janaszek Electric

@Kandydat

Właśnie przeglądałam oferty pracy od Janaszek Electronic i już takiej nie ma. Domyślam się, że mieli po prostu problem ze znalezieniem odpowiedniego kandydata. Czy zdecydowałeś się wziaźć udział w rekrutacji?

Sest

Rozmowa kwalifikacyjna z Panią HR naprawde super, bardzo miło i sympatycznie. Drugi etap rozmowy, tragedia. Zero jakiegokolwiek podejścia, bardzo chaotycznie prowadzona, skakanie z tematu na temat, nie dając czasu na odpowiedź. Na koniec Szanowny Pan rozłączył się. Nie wiem kto to był i co robi na co dzień, radzę popracować nad kulturą :)

@Sest

Możesz powiedzieć jakiego stanowiska dotyczyła ta rekrutacja w Janaszek Electric? Wspomniałeś o "skakaniu z tematu na temat"- o czym była mowa, co interesowało rekrutera?

Katarzyna

Hej, czy ktoś z Was pracował jako Elektromonter w Janaszek Electric? Powiedzcie mi czy zakres obowiązków z umowy pokrywa się z tymi w rzeczywistości?

Kierownik kontraktu

Rozmowa miękka przeprowadzona przez Paniami z hr rzeczowa i w zasadzie standardowa, na rozmawie dało się odczuć, że firma jest konkretna i nastawiona na rozwój, szukającą najlepszych pracowników, dało się odczuć również, że potrafią postawić jasne cele.

doświadczenie, pytania na tematy kolejowe i rozeznanie w kolei, pytania o znajomość programów IT i umiejętności zarządzania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dawid

@kandydat gdzie widzisz takie ogłoszenie?

EliaSzound

Czy w ELECTRIC obowiązuje jakiś dresscode jeśli chodzi o pracowników terenowych ? Firma daje ubrania i obuwie? Jeśli tak to jakie? Odblaskowe?

@EliaSzound

Dzień dobry, Oczywiście, nasi pracownicy terenowi otrzymują ubrania robocze, które spełniają wszelkie normy i przepisy BHP. Pozdrawiamy, Zespół HR Janaszek Electric

Jak.śliwka.w.kompot

Plusy: - wypłata na czas, - spoko atmosfera w pracy, - premie uznaniowe, - bardzo dobry kontakt z pracownikami z Białegostoku, - odpowiedzialna organizacja pracy podczas pandemii (np. Maseczki, płyny do dezynfekcji, praca zdalna) - brak zwolnień z powodu COVID-19!!!! - oraginizacja szkoleń i kursow Minusy: - czasem sprzęt do pracy nie jest dostarczany na czas - mało benefitow pozapłacowych

Lolek
@Jak.śliwka.w.kompot

Jakie szkolenia z czego? od 2 lat nie było szkoleń dla elektromonterów

@Lolek

Dzień dobry, Tylko przez ostatni rok, mimo pandemii i utrudnień wielu naszych Elektromonterów odbyło kursy i szkolenia udoskonalające na koszt firmy np. szkolenie na hakowego sygnalistę, kursy UTD na podesty ruchome, kursy na koparki i minikoparki i wiele, wiele innych. Odbyły się też liczne szkolenia również dla pracowników biurowych m.in. szkolenia menedżerskie, szkolenia z programu Optima, szkolenia dla Pracowników którzy wprowadzają dane. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Ja, jako osoba z doświadczeniem nie mogę narzekać na zarobki (wynagrodzenie ustalane indywidualnie na drugim etapie rozmowy, była możliwość negocjacji). W moim przypadku proces rekrutacji przebiegał sprawnie, szybko i profesjonalnie. Praca w czasie pandemii jest zorganizowana bardzo dobrze - mam możliwość pracy zdalnej, zachowywane są środki ostrożności (pomiar temperatury ciała w biurze, środki do dezynfekcji). Mało tego nie ma żadnych cięć i zwolnień a wręcz przeciwnie, firma uczestniczy w nowych inwestycjach! Współpracownicy są ok :) Pozdrawiam!

@Nowy

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Tak, nasi pracownicy otrzymują premie uznaniowe. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Buszujacy_w_zbozu

Faktycznie, nie zawsze był porządek, ale Zarząd to tylko ludzie - też popełniają błędy. Jednak w ostatnim czasie dużo się zmieniło - myślę że na lepsze. Łatwo jest na wszystko narzekać, ale może warto spojrzeć na to jak sami podchodzimy do swoich obowiązków. Pozdrawiam :)

@Buszujacy_w_zbozu

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawioną opinię. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Zenek

Jestem monterem od kilku miesiecy - pracuje sie dobrze, pensja na czas. Oby nowa premia za przerobione tematy była częściej.

@Zenek

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Kawa

Panowie, pracuje w tej firmie prawie rok i tak szczerze nic jej nie mogę zarzucić, wyplata na czas, wszystko ok. Sa Kordynatorzy i kierownicy ktorzy czasami zle decyzje podejmuja itp. Ale jeżeli pracujemyvw jednej firmie to jezeli masz pojecie o elektryce to wiesz jak trzeba zrobić zeby bylo zgodnie z przepisami itp. Chyba ze sa ludzie ktorzy dostana polecenie i robia tak jak im powiedziano. Wiec wychodzi male (usunięte przez administratora) Nie ma ludzi wszechwiedzących w elektryce. To jest bardzo obszerny temat. Wsxystko przychodzi z czasem. Nie ma co rownac elektryka po szkole a z stazem np 10 lat. Zawsze uczymy sie na bledach. Kazdy oczermia swoja firme ale nie wie jak jest w innej. Wiec ktos jak zastrzezenia do firmy wiec prosze zastanowić sie moze cos z mojej strony cos nie tak. Przemyslec czasami swoje zachowanie. Elektryk kal saper myli sie raz. Wiec warto miec wiedze ale tex warto sie zapytac jak cos niewiemy.przepracowalem w wielu krajach i moge powiedziec ze są pseudo elektrycy i elektryce. Dajcie najpierw cos dla firmy a pozniej mozna zadac cos. Jezeli ktos ma jakies inne zadanie zapraszam na Poznań.

@Kawa

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Monter

Pracuje w firmie kilka miesięcy na ten moment pracuje się dobrze... Wypłaty na czas a co do koordynatora to nie mam zastrzezeń - można się dogadac.

@Monter

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca okaże się owocna. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Weronika

Jak rozwiązywana jest kwestia kwarantanny w stosunku do osób zatrudnionych na umowę zlecenie?

@Weronika

Jak widać, nie spieszą się z odpowiedzią i możesz się nie doczekać. Znając życie - nic nie zrobili. Są zbyt łasi na kasę, nawet w Wigilię nie chcieli niektórym pracownikom darować przychodzenia sobie ;) mówię z autopsji, nie przyszło mi się doczekać wolnego w taki dzień, twardo do 17 trzeba było swoje odsiedzieć, mimo pustek w biurze. Dyspozytornia na pewno siedzi na (usunięte przez administratora) księgowość zapewne też jakoś musi funkcjonować ze względu na ogromną ilość papierologii (wiem, ile faktur przychodziło do firmy).

Zorientowany
@Manitou

Nie można wymagać od pracodawcy wcześniejszego zwolnienia do domu, lub nie przychodzenie. Jeśli zgodnie z umowa nawet zlecenie pracuje się od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 (z tego co rozumiem tak pracowałaś) to obowiązkiem pracodawcy nie jest zwolnienie wcześniej do domu, bo Wigilia. Jeśli chodzi o działy pracujące zmianowo, to sytuacja wyglada dokładnie tak samo. Jeśli masz plany na święta to zamiast liczyć na pracodawcę, że wcześniej zwolni to weź urlop - masz do tego pełne prawo! Owszem większość firm w Wigilie zwalnia swoich pracowników wcześniej do domu, ale to nie jest ich obowiązek tylko dobra wola. Może firma nie funkcjonuje świetnie, ktoś oczerniał „Marcina”, ale jednak firma działa i z tego co mi wiadomo szukają rozwiązań żeby się rozwijać. Wyciąganie urywków z jakiś zdań czy rozmów, nie świadczy dobrze o osobie która to wynosi na światło dzienne. Podejrzewam ze niestety większość tych negatywnych komentarzy pojawia się od osób które zostały z jakiś przyczyn zwolnione lub nie przedłużono z nimi umów. Ktoś miał problem z awansami ze niby był tylko jeden, zamiast głosić jakieś nieprawdziwe informacje zorientujcie się ile obecnych koordynatorów było wcześniej elektrykami w tej firmie, bo mi wiadomo o przynajmniej 7 takich przypadkach. Także wystarczy się wykazywać, a w miarę możliwości zostaniecie docenieni.

@Zorientowany

Bawi mnie założenie, że jestem kobietą, to już druga taka sugestia, nie wiem, skąd wam się to bierze, ale polecam popatrzeć po moich komentarzach i zorientować się jakiej jestem płci. Poza tym o firmie wypowiadają się także byli pracownicy, którzy również samodzielnie zakończyli współpracę z tymi tytanami biznesu, nie trzeba być zwolnionym lub nie mieć przedłużonej umowy. Po to istnieje taka strona. By na niej opisać to, co się widziało. Nikt nie ma w obowiązku udawać, że wszystko było ok, kiedy nie było. (usunięte przez administratora) W temacie Wigilii i brania urlopu - szkoda mi się produkować na twoje stwierdzenie "to weź se urlop". Można liczyć na gest pracodawcy i się przejechać, tak jak w moim przypadku. Trudno - już nie ma co się wypowiadać, było, minęło, od dawna mam lepsze zajęcie. Ale wypowiadam się tu raz na jakiś czas, bo widzę, że moja opinia odnośnie tej firemki nie jest samotna w oglądzie. Resztę twojego komentarza zbyję śmiechem, bo mam wrażeni(usunięte przez administratora)- żaden normalny człowiek tak nie mówi, tak mówią jedynie HRowcy, PRowcy i niespełnieni kołcze). Powodzenia w dalszej pracy w tym miejscu, szczerze życzę, chociaż współczuję(usunięte przez administratora) Salut!

Anushka
@Zorientowany

Skończcie już z tym bo "nerpodcinanie skrzydeł" i podobne brednie wywołują tylko śmiech na sali. W moim wypadku nie było mowy o zwolnieniu ani o braku kompetencji. Nadarzyła się okazja i obecnie zajmuję o wiele ciekawsze stanowisko w firmie, która od pierwszego dnia zapewnila mi umowę o pracę ("janusze" mieli z tym problem po niemal dwoch latach) i absolutnie nie żałuję podjętej decyzji. Mogę liczyć na prywatną opiekę medyczną, karnet multisport i faktyczną szansę awansu. Jeśli ktos ma wątpliwosci to nie marnujcie z tymi "geniuszami" czasu bo zaprowadzi Was to do wielkiego Nikąd. Nie wiem jak traktowani są elektrycy, nie było to moje zajęcie ale dyspo i biuro to naprawdę stanowiska dla max dzieci konczacych liceum i chcących dorobić, ew ludzi na studiach bez nadmiernych aspiracji - żadna trzezwo myslaca osoba nie zgodzi sie dożywotnio na zleceniowke i zero beneftów. (usunięte przez administratora) Rozumiem ze w czasie pandemii ì innych sytuacjach niezamierzonych o wiele lepiej jest miec usługobiorcow niz pracowników, ale naprawdę... trochę uczciwosci jeszcze nikogo nie zabilo.

Zorientowany
@Manitou

I tutaj Cię zaskoczę, ponieważ nie jestem pracownikiem tej firmy. I przedstawiam swoją opinie odnośnie twojej krytyki na firmę. Doskonale zdaje sobie sprawę jak wyglada/wyglądała sytuacja firmy i jak dzieje się w innych firmach. Umowa o prace na start - super. Tez jestem szczęśliwym posiadaczem tejże umowy. Benefity - ekstra sprawa. Ale zamiast negować wszystko w tej firmie, może warto postawić się na miejscu tej firmy i zastanowić się dlaczego było/jest jak jest?(usunięte przez administratora) Kij zawsze ma dwa końce. Warto o tym pamiętać ;)

Anushka
@Zorientowany

Pozwole sobie odpisac. Jako ex pracownik mam się zastanawiac nad powodami fatalnego funkcjonowania firmy? Świetny zart. Opiniuję na podstawie wlasnych doswiadczeń i do tego wlasnie sluzy ten serwis(usunięte przez administratora) Jako pracownik stawiam swoje wymagania i mimo iz szczerze wspołczuje ludziom ich kiepskiej sytuacji nie wplywa to na moja calosciowa ocene. Jesli kierownictwo z jakiegos powodu uwaza ze zatrudniane osoby nie zasluguja na zadne benefity i normalna umowe bo "kij ma zawsze dwa konce" i firmie mogloby to zaszkodzic to proponuję zatrunić w koncu hr'owca z prawdziwego zdarzenia i staranniej przeprowadzac cały proces rekrutacji. To nie przedszkole, a jesli ktos w wieku (usunięte przez administratora) i czlonków zarzadu nadal uwaza ze biuro i dyspo mozna pozostawic samo sobie i firma "sama sie poprowadzi" to naprawde zyczę szczęscia. (usunięte przez administratora)

murarz na kwarantannie

Co do Niny siedzącej na dyspozytorni i brylujacej w towarzystwie... nawet nie wiesz jak smiesznie z perspektywy wyglada cała ta sytuacja. Poza brechtem wyrazam tez szacunek wobec ludzi, ktorzy sprawili że osoba z niedorozwojem fizycznym i intelektualnym (piszę to szczerze i z nieskrywanym współczuciem) poczuła się podziwiana i adorowana. To mogło się zdarzyć tylko w tak specjalnej ekipie. P.S Ja wiem ze dyspo to wg Marcina "absolwenci prostych prac" ale sprobujcie moze zatrudnic kogos do prac biurowych o wyksztalceniu troche wyzszym niz niepelne srednie :D a gwarantuję ze zmieni sie optyka i sposob oceniania.

p..........

W sumie firma w porządku jeśli chodzi o Ryszarda pod skrzydłami Marcina bardzo dużo firma traci brak konkretnych wdrożeń pomagających firmie a zatrudniają dyrektorka który nic nie robi tylko paple 3 po 3. Zero profesjonalizmu zero podejścia do pracownika. Pozdro dla p. Ryszarda bo jest bardzo konkretną osobą ale syn niestety chyba nie po tym ojcu co potrzeba

Weronika

Już jakiś czas nic nie piszecie o tym pracodawcy, co jest trochę zastanawiające. Electric specjalizuje się bowiem w kompleksowym wykonywaniu nowoczesnych instalacji technicznych oraz elektroenergetycznych. Działają w branży od 1991 roku. A tak się składa, że w chwili obecnej prowadzą procesy rekrutacyjne, co zobaczycie wchodząc na ich oficjalną stronę: https://electric.waw.pl/rekrutacja/ Zainteresowani? Z nieukrywaną niecierpliwością czekam na Wasze opinie. Zapraszam do dyskusji!

Janusz

Nie nakręcajcie spamu

@Weronika

Raczej to nie jest typowa rekrutacja. Wysłałem jakiś czas temu meila z CV i zero odzewu. To już na starcie nie świadczy dobrze o relacjach z potencjalnym pracownikiem.

@Marcin

Szanowni Państwo, staramy się udzielać odpowiedzi na wszystkie zgłoszenia kandydatów spełniających nasze aktualne kryteria. Obszar rekrutacji jest ogromny z uwagi na chęć dopasowania kandydatów do pracy jaką możemy zapewnić. Zgłoszeń jest dużo, a zapotrzebowanie zmienia się w czasie, stąd też nie na wszystkie zgłoszenia jesteśmy w stanie odpowiedzieć, za co serdecznie przepraszamy. Prosimy w zgłoszeniach pisać na jaki region poszukujecie Państwo pracy i czy dopuszczacie pracę także w innych lokalizacjach, co może pomóc nam w decyzji lub umożliwić lepsze dopasowanie kandydata do obecnie występujących potrzeb kadrowych.

@Janaszek Electric Sp. z o.o.

Bzdury. Jeśli jest tak jak Państwo piszą to chyba warto zatrudnić fachowca od HRu, który swobodnie poradzi sobie z taką rekrutacją. Narazie to wygląda mało profesjonalnie chyba, że ten "obszar" to w Waszym wypadku kilka kontynentów.

Były
@Marcin

Większość CV / dotyczy to dyspo,ytornin na ul. Kosiarzy/ jest czytana na forum publicznym przez panią N. i dostarcza rozrywki. Nie polecam tej pracy do momentu aż Zarząd nie zmieni kadry kierowniczej .

Sebastian
@Były

Widzę, że masz zastrzeżenia do kadry kierowniczej w firmie Electric Ryszard Janaszek. Rozumiem Twoje stanowisko, jednak chciałbym, abyś napisał coś na temat warunków zatrudnienia. Interesuje mnie, czy pierwszą umową, jaką otrzymujemy zaraz po zatrudnieniu, jest umowa o pracę, czy może obowiązuje okres próbny na umowę zlecenie? Mam nadzieję, że odpowiesz i tym samym pomożesz w tej kwestii.

administracja
@Były

Pracowników terenowych posiadamy prawie cały komplet. Na dziale dyspozytorni poprzez charakter pracy (praca zmianowa, święta i weekendy) jest rotacja, również ze względu na to, że pracownicy np. awansują i rozwijają się w firmie. Do każdego CV podchodzimy indywidualnie i z należytą dokładnością. Każde CV jest omawiane bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za zatrudnienie na tym dziale. Kierownik dostaje CV osobiście do ręki w celu zapoznania się z osobą przed rozmową rekrutacyjną. W żadnej firmie nie ma możliwości zabronienia "plotek" i komentowania kandydatów, którzy przyszli na rozmowy - ludzka natura. Firma się rozwija, powstają nowe stanowiska pracy, nowe wyzwania, możliwość rozwoju, pod warunkiem, że pracownik wyraża chęć rozwoju i wykazuje się w swojej pracy. Osoby, które nie są w stanie dostosować się do zmian, a kontakty międzyludzkie i obsługa urządzeń biurowych oraz komputera stwarza im spory problem, to niestety, ale nie odnajdą się. Stanowisko dyspozytora - cały czas się rozwija i przeradza się w pracownika biurowo-administracyjnego: sporo pracy z dokumentacją powykonawczą, dużo pracy z MS Office Excel (tworzenie zestawień, plików, dokumentów), a mniej pracy przez telefon, na tzw. "słuchawce". Każdy kto chciałby wdrożyć się w pracę biurową, ma pomysł na siebie i sporo chęci do rozwoju, jest mile widziany i zachęcany. Większość osób pracujących w naszej firmie wiąże się z Nami na dłużej (posiadamy stałych pracowników od 2 lat), a nawet wracają do pracy "wakacyjnej", więc jednak nie może być tak źle jak to opisujesz :)

Były
@administracja

Stek bzdur. Pracują nieliczni na umowę zlecenie bez możliwości przejścia na umowę o pracę i kadra wybrańców irytująca i nieźle się bawiaca z odrabiania (usunięte przez administratora) tym maluczkich niefajnym

administracja
@Były

Nie rozumiem Twojego oburzenia jeśli chodzi o rodzaj umowy. Już przy pierwszym kontakcie telefonicznym z Kandydatem podkreślamy, że zatrudnienie na tym stanowisku jest oparte na umowie zlecenie bądź B2B. Nie obiecujemy umowy o pracę, skoro wiemy, że jest to nie możliwe.

D2017
@Były

To akurat po prostu nieprawda - to nawet jest fizycznie niemożliwe... CV są rozpatrywane tylko przez osoby rekrutujące na dane stanowisko - ktoś sam zwolniony pisze takie rzeczy - nieładnie...

D2017
@Piotr

Do mnie trafiła odpowiedź, telefon, ale nie oczekiwałem, że każde moje zgłoszenie otrzyma odpowiedź, bo sam wysyłam tego sporo... Wg mnie ok.

Si
@Były

Racja, racja .To nie praca, to coś jak szkoła z oddziałami integracyjnymi hahah

Rogacz
@Si

Struktura zbliżona do szkolnej? Jak najbardziej. Jeśli ktoś poszukuje całkiem akceptowalnej pracy (raczej) przejściowej na pewno powinien spróbować. Odradzam osobom ceniącym wyzwania, czy chcącym piąć się po szczeblach kariery - kompletnie nie ta bajka.:) Plusy: terminowość wypłat, fajna lokalizacja, całkiem niezła stawka. Minusy: kadra (ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje), brak realnych wyzwań, kultura zarządzania rodem z Bangladeszu. Podsumowując: praca na rok -raczej nie dwa.

pole.widzenia
@D2017

Serio? Ślepe zaprzeczenie jest raczej mało skuteczną formą obrony - tym bardziej, ze nie jest to pierwszy tego typu krytyczny głos. Naprawdę nie wszystko da sie zanegować i załatwić poprzez dyskredytowanie osoby opiniującej. Sama praca jest "średniaczkiem". Zarobki jak na tego typu zajęcie bardzo ok. Brak presji czasu, brak deadlinów i struktury korpo. Nie mogę też powiedzieć złego słowa o panu Janaszku (założycielu), nie do końca ma chyba pełne wyobrażenie o tym co dzieje się na dyspo czy w księgowości. A dzieje się duuuużo i niekoniecznie dobrze. Przydałoby się więcej subtelności i dobrego smaku. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Myślę że może się przydać))

@administracja

Fajnie kłamiecie :) tylko JEDEN pracownik dyspo awansował w czasie mojej pracy w Janaszku, a krótko to moja współpraca z firmą nie trwała. Nieładnie kłamać i koloryzować. Na dyspo rotacja, bo zmieniły się warunki umów (zleceniówek), dyspozytorzy z dnia na dzień stali się też fakturzystami, którzy mają ze zlecenia potrącane kary za źle wprowadzone faktury ;) dobrze, że to nie było moje stanowisko, ale w sumie straszne dziadowanie jak na moje. Awanse serio są mitem, mi też na rozmowie obiecywano hocki-klocki, awans i podwyżki, przy przedłużaniu umowy temat podwyżki zupełnie został olany, a potem potraktowany tak absurdalnie, że wyszło na to, że zamiast podwyżki byłaby obniżka i zwiększenie ilości obowiązków, bo firma oszczędza na dodatkowym pracowniku. Interes życia XD Janusze biznesu. A "administracja" to, jak mniemam, szanowna asystentka zarzOMdu, która, niestety, ale ma przerost ambicji nad treścią, bo ani nie umie się wysławiać, ani zachowywać, na dodatek nie ma za grosz pojęcia o zajmowanym stanowisku.

@Manitou

Z jaką firmą mieliście umowę? Co to za kłamstwa, żenujące. :(

@Marcin

Chłopie, naprawdę nie jest ważne, z którą spółką miało się umowę, skoro pracowało się dla dwóch JEDNOCZEŚNIE i zmiany w umowach wprowadzane mogły być przez obie spółki jednocześnie. Mi na rozmowie dano umowę zlecenie z MOŻLIWOŚCIĄ przejścia na umowę o pracę, potem nagle padł protest, że umów o pracę nie dają, że już zawsze to będzie zlecenie. To jest dopiero kłamstwo. Mnie, na szczęście, forma umowy aż tak nie przeszkadzała, ale nieładnie kłamać jak pies już na rozmowie o pracę (a spotkanie było z pracodawcą, a nie "asystentką zarzOMdu" - więc jak to świadczy o pracodawcy?). Współczuję każdemu kolejnemu pracownikowi, który będzie tam myślał, że ma szansę na rozwój i stabilizację. Jak się rozwinie, to tak jak ja - da nogę bardzo szybko, bo to będzie rozwój, ale na pewno nie w tym miejscu. I stabilizacji tez tu nie ma, chociaż bajkę o stabilizacji wstawiano w każdą rozmowę, w każde ogłoszenie o pracę.

BAN
@Manitou

"Pershing" ❤ to mega kojące, że ktoś wreszcie nazwał sprawy po imieniu. Niektórzy ludzie po prostu nie nadają sie na konkretne stanowiska bo ich zaburzenia i zakompleksienie szkodzą wszystkim.

Rogacz
@BAN

Piękni, młodzi z perspektywami ???????????????? Łokej, bądźmy poważni - żartować też trzeba z umiarem.

marcon
@BAN

Masz rację, ta "osoba" jest tragiczna. Prywatnie wszyscy wiedzieli kim jest i w czym sie "specjalizuje" Duzo zamieszania, malo dzialania. Cięzko zgadnac, kto zatwierdzil jej ponowne przyjecie. Ch..jowy HR'owiec, jeszcze tragiczniejsza jako wspolpracownik.

@marcon

Jeśli mowa o krótkowłosej panience, z tyłkiem powyżej głowy - to panna wróciła po tym, jak kierowniczka, starsza stażem i bardziej doświadczona wreszcie poszła po rozum do głowy i zwolniła się w szybkim trybie. Interesujące, że szanowna asystentka w poprzedniej pracy nie dostała przedłużenia umowy, o czym otwarcie mówiła innym pracownikom. Come back chyba zaszkodził jej na mózg, stąd takie z nią problemy były. Całe szczęście, że już nie muszę się użerać z tym pershingiem ;)

marcon
@Manitou

Zabawnie się to czyta :) Jak pewnie wiesz lepiej być widzem, niż uczestnikiem. Nie kazdy lubi grywac w farsach.

@marcon

Mój koniec udziału w tym gniocie nastąpił, na szczęście, dawno temu. I oby nigdy nic podobnego mnie nie spotkało. Dziękuję za uznanie jeśli chodzi o dar opowiadania. :)

Teren
@Manitou

"...Awanse serio są mitem, mi też na rozmowie obiecywano hocki-klocki, awans i podwyżki, przy przedłużaniu umowy temat podwyżki zupełnie został olany, a potem potraktowany tak absurdalnie..." - skąd ja to znam? :)

Palunet
@Manitou

Wróciła? Czyli dalej pracuje? Prawie jak boomerang....

@Palunet

Teraz to ja nie wiem, czy pracuje, nie ma mnie tam już od kilku miechów. I w sumie nie wiem, czy mnie to interesuje. Ale jeśli pracuje, to współczuję ludziom, którzy muszą znosić Jaśnie Pershinga.

Instalator

Praca sama w sobie (elektromonter) jest w porządku. Poznaje się masę ludzi, każdy dzień przynosi nowe wyzwania, osoby z dobrą samoorganizacja szybko się odnajdą tylko niestety zarządzanie firmą i współpraca z przełożonymi jest katastrofalna. Wszelkie propozycje związane z zmiana organizacji pracy lub pomysły na rozwiązanie problemów spotykają się betonowa sciana. Przewodnim hasłem firmy są słowa "Pieniędzy niema i nie będzie" . Chcesz wiertarkę? Czekaj 6 miesięcy a naradzie wierc palcem...Organizacji działania nie ogarniają najwięksi stratedzy a hasła typu "rozwój" czy "awans" należy zamienić na "uwstecznij sie". Ogólnie sytuacja wygląda tak: kierownik mówi "biegnij", wstajesz a on wali cię kijem w kolana, wstajesz a on wali cię znowu i tak cały dzień. Wieczorem mówi ci że rozwój firmy zależy od twojego biegu a ty mało dzisiaj przebiegłes...... Nie polecam.

Enki
@Instalator

Miejmy nadzieję, że ta opinia nie zostanie usunięta jak kilka innych mało pochlebnych. Jak widac biuro sklada się z bardzo wrażliwych ludzi, głownie na własnym punkcie :)))

WOJTEK

KOMPLETNY BRAK KONTAKTU I ODBIORU ZAMÓWIONEGO TOWARU-DLACZEGO?WYSTARCZY ZADZWONIĆ!! POZA TYM DO TEJ FIRMY,NIE MAM ZASTRZEŻEŃ ŻADNYCH. MEGA JARD 2 Wojciech Humen

@WOJTEK

Współczuję - od trzech miesięcy nikt Panu z Zarządu nie raczył odpowiedzieć. To świadczy o firmie.

Piotruś "GE"

Praca dla wyrobnika, nie pracownika. Praktycznie nie masz nic do gadania i jesteś zdany na kaprysy "góry" (często dobrze bawiacej sie twoim kosztem) PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Janaszek Electric Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janaszek Electric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Janaszek Electric Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.