Pekabud Market Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pekabud Market Sp. z o.o.

Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie PEKABUD MARKET

Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.
Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś podzielić się swoją opinią jesteśmy tutaj po to aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie dla naszych pracowników i Kandydatów starających się o pracę w naszej organizacji.

Zauważyliśmy, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka opinii obrażających pracowników naszej firmy jak i nasza firmę. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczną dyskusję. Nie będziemy pozwalać na to aby którykolwiek z Naszych pracowników był obrażany, takie wpisy będziemy zgłaszali do administratorów serwisu GoWork.pl, a osoby publikujące takie wpisy mogą spodziewać się konsekwencji prawnych które z całą stanowczością będziemy chcieli wyciągnąć. Szanujemy wolność słowa ale nie zgadzamy się na obrażanie kogokolwiek.
Obecnie do naszej firmy poszukujemy:
-magazynier
Zapraszamy do kontaktu za pomocą numerem telefonu: +48 61 65 60 500
Meduza Nowy wpis

Likwidacja poprzednich opinii a było dużo i to negatywnych świadczy to o złej sytuacji pracowniczej.

Ani widu, ani słychu Nowy wpis

Zaraz będzie rok jak szukają pracownika, coś musi być tam nie tak.

Maria Nowy wpis
@Ani widu, ani słychu

Ale to śledzisz ich oferty codziennie że o tym wiesz? Nie chce mi się w to wierzyć.

Nie ładnie Nowy wpis

Oj nie ładnie gowork.pl że usunęliście wszystkie niewygodne komentarze. Niektóre z nich były merytoryczne i opisywały sytuację panującą w tej firmie. Ludzie powinni wiedzieć co się dzieje przed przystąpieniem do pracy.

Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie PEKABUD MARKET

Obecnie do naszej firmy poszukujemy:
-magazynier
Zapraszamy do kontaktu za pomocą numerem telefonu: +48 61 65 60 500
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Pekabud Market Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Magazynier - Kierowca?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pekabud Market Sp. z o.o.?

Maria

Oferuje chociaż umowę o pracę? I na jaki czas na początek? Chociaż z tego co mówicie może lepiej nic nie podpisywać...

Wanda

No wyświetleń faktycznie sporo. Ale może to ich jakiś "sposób", że sobie specjalnie nabili, żeby to wyglądało jak duże zainteresowanie? A efekt jest całkiem odmienny? Trudno też określić co im tak naprawdę w głowie siedzi, ale tak jak piszesz to serio zastanawiające

Kamil

To co, pracownicy pracują latami za taką samą stawkę? Czemu się nie zwalniają i nie idą do konkurencji?

admin

Czy atmosfera w firmie Pekabud Market Sp. z o.o. jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Pekabud Market Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pekabud Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pekabud Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekabud Market Sp. z o.o.?

Pekabud Market Sp. z o.o.