Wigropol Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wigropol Sp. z o.o.

Longi Nowy wpis

Na ile może liczyć spawacz pod ziemią.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Wigropol Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy Wigropol Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rymarty Nowy wpis

Wigropol zatrudnia wyłącznie na umowę o pracę

Jak często w Wigropol Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 15 lutego na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wigropol Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Szef serwisu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Zdzisław

Firma totalna porażka. Dość że fiszki zrobione celowo czyli Enigma do rozszyfrowania po to aby łupać na wypłatach nikt się nie doliczy i tak.Im dłużej pracujesz dość że płacisz firmie characz po to aby legalnie orypać pracownika i to nie na małe kwoty.Starz aby sobie wyrobić do KGHM? Ale po co? W biedronce zarabiaĵą więcej na kasie.I w dodatku nie ma składek dołowych czyli emerytura powierzchniowa.Przez lata istnienia firmy tak złå opinie so ie wwyrobili poczta pantoflową że nawet Ukrainiec tam do pracy nie pójdzie.Jest tyle firm uczciwych na kopalni że nie ma co się pchać w ten (usunięte przez administratora).Szkoda nerwøw.A piękne słówka od pani z kadr po prawej co myśli że jest gwiazdą (usunięte przez administratora)i każdego może skrėcić co jeździ drogim BMW- za to ma płacone .Im więcej ludzi okłamie tym więcej ma w portfelu.Tak to działa od lat,firma znana w sądzie na (usunięte przez administratora)pracowników.. Nie od dziś.

rymarty
@Zdzisław

Interesująca opinia. Szkoda, że taka emocjonalna!(usunięte przez administratora)Jest w niej niewiele prawdziwych zarzutów, ale zarząd spółki przeanalizuje wszystkie i rozważy ewentualne zmiany organizacyjne.

Sprzedawca

Dyrektor (usunięte przez administratora) przywłaszcza sobie prowizję które proponuje sprzedawcą pod stołem a później nie ma się jak z tego rozliczyć. Sprawa idzie do sądu Rysiek.

Krzysiu

Jedyny sens pracowania tutaj do zdobycie doświadczenia pod ziemią przez co łatwiej się dostać do KGHM. Jeśli chodzi o zarobki to 4000 netto pod ziemią to jakiś żart. Kierownictwo w tej firmie również pozostawia wiele do życzenie. Wiedzą wszystko najlepiej czyli nic.

Nie polecam zarobki kiepskie z dodatkami i premią nawet 4 tyś.nie zarobisz jak na pracę pod ziemią to bardzo słabo chyba nie ma już firm co tyle placą.Ja swoją karierę już kończę.

Tomasz

Witam na jakie zarobki można liczyć na początek ? Mam 30 lat i obecnie pracuję na dole jako mechanik maszyn staż pracy 4 lata na stanowisku

Magdalena

Cześć, opowie mi ktoś coś więcej o stanowisku Specjalista ds. sprzedaży? Znalazłam ogłoszenie na ich stronie ale nie wiem czy aplikować. Jakie są widełki wynagrodzenia? Czy można liczyć na jakieś premie i szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Wigropol Sp. z o.o.?

Rafi

Samochòd służbowy laptop komórka hostessa do podawania drinków i w ogóle pełno benefitów

Antoni

jasne. mogę omijać. ale napisz coś więcej z jakiego powodu? bo chcę tu pracy szukać ale tylko jeśli dobrze płacą?

Darek
@Antoni

Przyjdziesz to zobaczysz

Elektro-Mechanik pracujący

Firma, cóż. Pojade w punktach. 1. Zarobki (staż 6 m-scy pod ziemią) z 2 sobotami wyciskam 3100zł na rękę. Jak na kopalnie to dużo poniżej przeciętnej. W firmie do ktorej odchodze na start 3900 bez sobót. 2. Pakiet socjalny (brak dofinansowania do autobusu, swieta +/- 1000zl, barborki i zyskow brak, na wakacje 800zl, na jajko +/- 400zl 3. Firma kopletnie ignorowana przez ZG, jest sie od wszystkiego i zazwyczaj do niczego, oczekiwania wzgledem zarobków śmiech 4. Rotacja przeogromna, co nie świadczy dobrze o firmie. 5. Z plusów jakie mógłbym wymienić to tylko narzędzia ktore sa dobrej jakosci do pracy, odziez robocza na niskim poziomie, jesli praca na powierzchni w Wigropol to w sumie za najnizsza krajowa, ale nic sie nie robi. Wiec decyzje pozostawiam wam.

Xyz
@Elektro-Mechanik pracujący

To gdzie tak dobrze płaca w firmie wigropol czy w jakiejś innej proszę o odpowiedź

Zibi

Czy epidemia bardzo zmieniła pracę? Jakieś podpowiedzi o ewentualnej pracy i zarobkach?

Początkujący

Witam jakie są zarobki na stanowisku mechanik

Artur
@Początkujący

ZAROBKI SĄ W ZALEŻNOŚCI OD UMIEJĘTNOŚCI. JA BYŁEM KIEROWCĄ T.I.R.-a I UMIEM WSZYSTKO ROBIĆ! DOSTAŁEM 4500 NA RĘKĘ. INNE NIEROBY MNIEJ. TU WIĘCEJ JEST NIEROBÓW!

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie Wigropol Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Wigropol Sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Wigropol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wigropol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wigropol Sp. z o.o.?

Wigropol Sp. z o.o.