Opinie o Firma Feniks Jerzy Otwin w Śledziejowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Feniks Jerzy Otwin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Feniks Jerzy Otwin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Feniks Jerzy Otwin w Śledziejowice

Widzę ze teraz w lutym wznawiali te ofertę dla pomocnika dla kierowcy samochodu asenizacyjnego. Teraz tylko zastanawiam się czy ze względu na rotacje czy jednak więcej aut i kierowców te trasy obsługuje? Sam bym może się zgłosił o ile by jeszcze szukali.

Aaaaa Nowy wpis

Jak chcesz być (usunięte przez administratora)na smyczy to firma dla ciebie. Nie polecam, umowa najniższa, robisz 70 godzin w tygodniu a wpisujesz że robiłeś 40 ani dziękuję tylko wymagania

Cześć, w tym roku jak się jeździ? nie widzę bieżących opinii a wiem, że ze dwa miesiące temu był potrzebny pomocnik kierowcy na stale, a przynajmniej taka oferta wisiała na pewnym portalu. to ile można zarobić teraz przy rozładunku i tym podobnych? I co potem? Można samemu siąść za kolko?

Łukasz

Firma jest OK tabor jest nowoczesny a grafik dopasowany do kierowcy szefostwo otwarte na wszelkie uwagi ze strony pracownika ja jestem długoletnim pracownikiem i jestem zadowolony zarobki satysfakcjonujące i jest możliwość zdobycia nowych umiejętnośći atmosfera w firmie jest zadowalająca prawie jak w rodzinie

@Łukasz

Ta firma miała w swojej historii tylko dwóch takich lizusów. Kogut i Łaciaty co pod stolik wchodzili i robili robotę. Pracowałem tam trochę to wiem co się dzieje. Tyralismy po 16 a czasem nawet więcej godzin. Nikt nam nawet dziękuję nie powiedział . Stawki za takie je... ie śmieszne. Wiecznie pretensje i złośliwości ze strony młodego ułomka. Jak ktoś się szanuje to szkoda czasu na to barachło

Aaaa Nowy wpis
@Tomek

I znów prawdę napisali

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Feniks Jerzy Otwin spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jak wygląda sprawa grafiku w Feniks Firma Jerzy Otwin. Czy pracodawca idzie na rękę?

Aaaaa

Grafik to praca Od 6.00 do 19.00 of poniedziałku do soboty. Taki jest grafik. Pracodawca idzie na rękę ale tylko sobie

Jan
@Aaaaa

Serio? 13 godzin dzienne? To chyba jest super wypłata za tyle czasu w robocie? Powiesz jak zarabiasz bo aż jestem ciekawy.

@Jan

Normalna a nie super.

XXX

Ogólnie nie polecam Firmy, pracowników nie równo traktują kasa na święta dla kierowców,brak rejestracji, praca po 13 a nawet 14 godz w soboty również chcą aby dlugo robić . Brak komunikacji szef- pracownik.

Lajkonik

Nareszcie ich ktoś podsumował

Sławek

firma poszukuje Kierowców kat.C oraz pomocników kierowcy oferuje elastyczny grafik dostosowany do potrzeb kierowcy .... oznacza to że grafik rozciąga się do 13-15 godzin dziennie ( to nie żart) zaczynasz pracę o 6 rano konczysz najwczesniej o 19 a często o 20 lub 21 ,w sobotę też pracujesz ,też od 6 rano i tak długo ile jest zleceń często do 16 lub 17 stawka godzinowa w ocenie szefowej "można wiele zarobić" jednak zarobione pieniądze szybko oddasz u lekarza ... nowoczesna flota pojazdów to 25letnie mercedesy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Feniks Jerzy Otwin - Śledziejowice

• Jak się pracuje w Firma Feniks Jerzy Otwin?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Feniks Jerzy Otwin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Feniks Jerzy Otwin?

Firma Feniks Jerzy Otwin