Opinie o Przedszkole 259 w Warszawa- wesoła

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedszkole 259. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedszkole 259 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole 259 w Warszawa- wesoła

Kasia Nowy wpis

Super przedszkole, moje dziecko z chęcią chodzi codziennie, miłe Panie, atmosfera domowa, polecam z całego serducha :)

Rodzic. Nowy wpis

Bardzo przyjazne przedszkole,Panie nauczycielki jak również Panie z obsługi są bardzo miłe,zawsze uśmiechnięte mimo tak dużo obowiązków jakie mają potrafią dac dziecku ciepło i wyrozumiałość są bardzo dobrze dobraną kadrą.Moje dziecko uwielbia chodzić do przedszkola.Oby więcej było tak pozytywnych osób.

Reni Nowy wpis

Bardzo zgrana załoga, bardzo dobry pracodawca i wzajemny szacunek dają efekty. Ludziom chce się tu pracować.

admin

Pracujesz w firmie Przedszkole 259? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Mała.m Nowy wpis
@admin

Pracuję od dwóch lat w przedszkolu i uważam, że działa prawidłowo, prowadzone jest rzetelnie a pani dyrektor jest jest osobą kompetentną na swoim miejscu , przepisy prawne ma w tzw.małym paluszku. Atmosfera jest przyjazna dla podopiecznych jak i współpracowników.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedszkole 259? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jak szefostwo w Przedszkole 259? Spoko traktują ludzi?

Prac.

Jestem zadowolona, energiczna kadra, fajna Pani dyrektor.

Dariusz
@Prac.

Wypowiadasz się z poziomu osoby, która pracuje w tym przedszkolu? Szukam informacji związanych z ewentualnym zatrudnieniem, dlatego być może zechcesz mi pomóc. Wiesz może, czy zatrudniają również mężczyzn?

MammaMia

Moja corka uczeszcza kolejny rok do przedszkola 259. Jestem bardzo zadowolona z codziennej opieki. Przedszkole jest panstwowe, ale Pani Dyrektor dba o to, zeby dzieci mialy duzo ciekawych zajec i potrafi zmobilizowac panie wychowawczynie do zaangazowania w ich prace czego efekty widzimy codziennie.Mialam obawy czy choroba onkologiczna Pani Dyrektor nie wplynie na organizacje w przedszkolu, ale postarala sie, zeby jej nieobecnosc byla jak najkrotsza. Zawsze mozna sie z nia umowic na spotkanie kiedy jest taka potrzeba. A przede wszystkim moje dziecko chetnie idzie rano do przedszkola!

Mama

Moje dziecko bedzie chodzilo juz drugi rok do przedszkola 259 i jestem bardzo zadowolona z opieki w tym przedszkolu. Panie wychowawczynie jak i panie wspomagajace sa bardzo przyjazne dzieciom, dobrze sie nimi zajmuja. Przekazuja codziennie swoje uwagi, spostrzezenia dotyczace dziecka i jego zachowania w ciagu dnia. Tak, jak w kazdym przedszkolu zdarzaja sie choroby. Informacje sa przekazywane od razu przez wychowawczynie i wywieszane sa na drzwiach, zeby kazdy rodzic mogl byc poinformowany. Widac, ze panie sie staraja zapewnic dzieciom urozmaicone zajecia, sa ciekawe wycieczki dla dzieci w kazdym wieku. Pani dyrektor dba o to, zeby przedszkole bylo na bardzo dobrym poziomie zarowno jesli chodzi o infrastrukture jak i o zajecia dla dzieci, kadre, ktora zmienila sie czesciowo z powodu urlopow macierzynskich, ale nie wplywa to na funkcjonowanie placowki. Moje dziecko bardzo chetnie chodzi do przedszkola, jest zadowolone, usmiechniete kiedy je odbieram i to jest dla mnie najlepsza rekomendacja. Polecam:)

Były_nauczyciel

Przedszkole ma bardzo duże problemy organizacyjne. W placówce jest ciągła rotacja. Dyrektor nie potrafi zarządzać pracownikami. W zeszłym roku 3/4 kadry odeszło z pracy, gdyż nie mogło dogadać się z dyrekcją. Nauczyciele oprócz swoich obowiązków mają też często wypełniać obowiązki dyrektora. Pani Dyrektor odsyła do innych nauczycieli, kiedy nauczyciele przychodzą prosić o wsparcie w działaniach pedagogiczno- wychowawczych. Dyrektor nie ogarnia regulaminów i przepisów funkcjonujących w placówce. Pomieszczenia nie są przystosowane do potrzeb dzieci. Sala dla maluszków jest przechodnia, co bardzo utrudnia zasypianie dzieciom. Dwie sale dla starszaków, łączy się w jedną na czas imprez i wydarzeń przyszkolnych, co bardzo dezorganizuje pracę nauczycieli (sale trzeba wcześniej przygotować, a później sprzątnąć, przez co dzieci są przeganiane z kąta w kąt). Plac zabaw dzieli się na dwie części. Pierwsza ogrodzona posiada sprzęt terenowy. Niestety nie jest podzielona na dwie grupy wiekowe (młodszą i starszą). Druga część placu nie nadaje się do użytku latem (brudny piach, na placu się kurzy, a dzieci bardzo się brudzą podczas pobytu w tym miejscu). Dyrektor kładzie bardzo duży nacisk na dodatkowe zajęcia i wydarzenia w przedszkolu, które często odbywają się kosztem zajęć dydaktycznych- programowych. Dzieci są często zmęczone nawałem dodatkowych aktywności w placówce, a mimo to dyrektor nie pozwala ich ograniczyć. Przez nadmiar aktywności i złą organizację dyrekcji w placówce panuje ciągłe zamieszanie. Dodatkowo dyrektor podważa autorytet nauczycieli, przez co ma złą opinię w dzielnicy.

Maciek

Jest OK

Emc

Brak kompetenrrnej dyrekcji która ma non stop konflikty z pracownikami ciągła zmiana kadry. Ukrywananie przed rodzicami problemów z owsikami itp odradzam mamom i przyszłym pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole 259 - Warszawa- wesoła

Przedszkole 259