Opinie o Forysiuk Arkadiusz Biuro Projektowo-Budowlano-Inwestycyjne w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Forysiuk Arkadiusz Biuro Projektowo-Budowlano-Inwestycyjne. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Forysiuk Arkadiusz Biuro Projektowo-Budowlano-Inwestycyjne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forysiuk Arkadiusz Biuro Projektowo-Budowlano-Inwestycyjne w Jastrzębie-Zdrój

UWAGA NA FIREMKĘ FORYSIUKA

na rzecz (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)ś i tej firemki rozprowadzane są w internecie FAŁSZYWE pozytywne treści, między innymi robione przez półświatek przestępczy marketerski, o czym forysiuk i (usunięte przez administratora)wiedzą, podobnie jak takie samo działanie "w terenie" w skorumpowanej mieścinie, współpraca z tą firemką nie istnieje, "rządzi" forysiuk i jego brednie, forysiuk też nie wypłaca należności za wykonane dla niego zlecenia, nie jest w stanie zapanować nad grupką nierozgarniętych (delikatnie mówiąc) budowlańców w jednym pokoju jego firemki (usunięte przez administratora) robiących wydruki typu: 'fajnie wyszło', bredzą (też publicznie tak jak forysiuk) że robią więcej rzeczy niż samo budownictwo, co oczywiście jest kłamstwem, działalność gospodarcza forysiuka i jego doświadczenie budowlane wcześniej polegało na prowadzeniu czegoś (coś na temat budownictwa albo prawie budownictwa) w czym "zatrudniał" emerytowanych górników czy innych emerytów, w czymś takim ma 'doświadczenie' (usunięte przez administratora)z forysiukiem, o wzorowości napisze ktoś kto nie ma na ten temat pojęcia, tak jak niewiarygodna brednia o 'doświadczeniu w urzędach', które nigdy nie było potrzebne do czegokolwiek - chyba, że ktoś ma mentalność korupcyjną

no nieźle
@UWAGA NA FIREMKĘ FORYSIUKA

Ciekawe jaką ty "firemkę" potrafiłbyś prowadzić? pewnie nawet kiosk z gazetami by przy tobie upadł. Osoby tu piszące negatywne komentarze mają jakieś braki umysłowe albo nic się im w życiu nie udało i stąd ten jad. Chłopie ty pewnie pomyliłbys vat i Cit nie mówiąc o Zusie. Wiekszość z tych hejterów nie umie zwykłej sprawy załatwić w urzędzie a tutaj tacy najmądrzejsi..

agata
@no nieźle

'PEWNIE' i NA PEWNO TO TY JESTEŚ HEJTEREM, z jadem, wątrobianym, zdania jakoś 'pewnie' nie po polsku, jakoś po śląsku czy jakoś tak, 'ni pies ni wydra', 'ni' po polsku, 'ni' po rusku, nijak 'ni' po polsku

@no nieźle

WIELE OSÓB POTRAFI NORMALNIE CZYLI BEZ KORUPCJI PROWADZIĆ FIRMY, FORYSIUK Z OLIWĄ SPORYŚ NIE POTRAFI

Toni

Oczy przecieram ze zdumienia!!!!! Znam i współpracowałem z Forysiukiem wiele lat. Dziwie się że są ludzie którzy tak „bezkarnie” jadem plują. To jest „Hejt” w czystej postaci - „Zazdrość” niszczy człowieka jak rdza stal!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy tu zaglądają i się wypowiadają! Spoglądając obiektywnie na te negatywne opinie i wpisy - ZAMIESZCZANE PRZEZ KONKRETNĄ OSOBĘ - pisze to „ktoś” kto został zwolniony, a skoro został zwolniony to musiał pracować w tej firmie i być „nygusem” ale w budowlanym fachu, a skoro jest w tym fachu budowlanym niech założy własną firmę i będzie dobrą konkurencją na rynku dla firmy Forysiuka!!!! Ale ten Ktoś jest „nygusem” i do pięt Forysukowi nie dorasta, konkurencją nigdy nie będzie wiec zostało mu tylko pisanie głupot, oszczerstwa i hejt!!!!! (proszę sprawdzić fakty o których ten ktoś pisze zamieszczając konkretne nazwiska). Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim zdrowia i uczciwości na poziomie Pana Forysiuka!!!!!!!

@Toni

SAM JESTEŚ HEJTEREM HEJTERZE

Daga

Dlaczego czytając te wszystkie negatywne wpisy,odnoszę nieodparte wrażenie,że zamieszcza je osoba o wyimaginowanym poczuciu własnej wartości,której nie udało spełnić sie w zawodzie architekta?? Ktora poprzez obrzucanie błotem Pana Arkadiusza jak i Jego pracowników wyładowuje swoją frustrację. Frustrację być może rodząca się z tego,że osoba ta nie wykazała się zbytnią wiedzą i doświadczeniem podczas okresu próbnego w "tej miernej" firemce lub co gorsze wogole nie przeszła przez proces rekrutacji pracownika?? Czy frustracja i zazdrość tłumaczy oczernianie osób wcześniej wymienionych z imienia i nazwiska?? Oczywiście,że NIE!! Mając niejednokrotnie do czynienia (na gruncie zawodowym )z firmą Pana A.F. stwierdzam,że szkalowane osoby wykazują się wysoką kulturą osobistą, nieprzeciętną wiedzą i doświadczeniem. A używane na tym forum oszczerstwa mogą być dla Nich dotkliwie krzywdzące.

@Daga

PODPISZ SIĘ POD SWOIM BEŁKOTEM HEJTERZE BĘDZIE MOŻNA ŁATWIEJ I SZYBCIEJ PRZEPROWADZIĆ POSTĘPOWANIE KARNE,

@Daga

DLATEGO, ŻE BIERZESZ UDZIAŁ W PRZESTĘPSTWIE CIĘŻKIEGO PÓŁŚWIATKA PRZESTĘPCZEGO MARKETERSKO-GAZECIARSKIEGO

agata

UWAGA - OSZUSTWO Firemka Forysiuka to NIE jest pracownia architektoniczna, a sam Forysiuk nie ma pojęcia czym jest taka pracownia - co udowadnia publikując, ogłaszając, nazywając (i wprowadzając w błąd) swoje biznesowe działanie firmowe w sposób: "Branża, sektor, opis: architekt, architektura (www.gowork.pl)" "Usługi profesjonalne » Architekci » Forysiuk Arkadiusz Projektowanie (powiat-jastrzebie-zdroj.nf.pl)" "Katalog Firm » Architekci - Usługi profesjonalne, Architekci (powiat-jastrzebie-zdroj.nf.pl)" "Branża, sektor, opis: architekt, architektura (www.infoveriti.pl)" "Kategorie - Architekci / Projektanci (/www.e-sciany.pl)" "Główna działalność (PKD) - działalność w zakresie architektury (rzetelnefirmy.com)" Forysiuk nie jest architektem i nie prowadzi biura architektonicznego. W firemce nie jest wykonywane rzeczywiste projektowanie architektoniczne - wykonywane są projekty budowlane. W firemce pracują budowlańcy robiący coś co nazywają 'koncepcją architektoniczną', co w oczywisty sposób udowadnia, że nie mają pojęcia czym jest taka rzeczywista koncepcja ARCHITEKTONICZNA, sam Forysiuk nie ma pojęcia czym jest projektowanie architektoniczne co też zdążył udowodnić. Biuro posiada jedną pieczątkę z uprawnieniami budowlanymi do projektowania w specjalności architektonicznej, a wiadomo że takie budowlane uprawnienia nie stanowią projektowania architektonicznego. Pieczątka niby-rozwiązuje formalności typu 'projektowanie architektoniczne' i należy do osoby z doświadczeniem w nadzorze budowlanym, gdzie nie projektuje się wogóle. Każda rzeczywista pracownia jeżeli ogłasza taką działalność - ma dosłownie: na czole wypisanych architektów prowadzących. Zadziwiający jest niewidoczny dorobek architektoniczny w tej 'prężnie' działającej od kilku lat niby-pracowni, za to zakres biznes-biura Forysiuka jakoś dziw

bolek
@agata

O widzę wpis "zawiedzionego architekta" bo chyba wpisująca nie zna prawa budowlanego. Projekt budowlany jest konieczny do uzyskania pozwolenia na budowę, natomiast nie ma czegoś takiego jak projekt architektoniczno-budowlany. Sory ale zanim coś takiego się napisze to radzę poznać przepisy. Na podstawie koncepcji architektonicznej nie otrzyma pani pozwolenia na budowę. Nie znam tego Pana F. ale wypisywanie takich głupot to już przesada.

@bolek

żałość, jak toksyczna oliwa, ta niby odpowiedź na pierwszy wpis jest bez sensu, sam sobie wymyślił i sam sobie odpowiada: w pierwszym wpisie nikt nie napisał, że na podstawie koncepcji uzyskuje sie pozwolenie na budowę, w normalnej (czyt. prawdziwej) pracowni takie pozwolenie to zwykła formalność i nikt nie robi afery z tego żeby na podstawie normalnego projektu uzyskać takie pozwolenie na budowę, pierwszy wpis podawał tylko przykład kłamstwa dokonywanego w firemce forysiuka, gdzie udowodniono podszywanie się pod tą pracę i całkowity brak wiedzy na temat tej pracy, ta niby odpowiedź niby bolka może wskazywać na dokonywanie następnego identycznego działania przeprowadzanego do tej pory i może stanowić dowód w sprawie karnej

ed
@agata

Droga pani jestem budowlańcem z 14-letnim doświadczeniem i niestety muszę napisać że to właśnie architekci nie mają pojęcia o budownictwie. Ta pani po studiach zaocznych o których Pani pisze ma pewnie więcej doświadczenia na budowie i w urzędach niż niejeden architekt więc pisanie takich głupot uważam nie na miejscu.

poprawka

tutaj niestety w pośpiechu pojawił się błąd pisarski, powinno być zdanie: "możliwe, że wpis zrobił sam forysiuk albo JEGO 'prężny' i utajniony zespół budowlańców (oczywiście prężnych) czyli: oliwa sporyś po zaocznych, bożena poloczek, natalia stypa, łukasz cebula, jarosław szczuka, albo jakaś ciężka patologia marketerska - wcześniej wykonali dużo dla forysiuka i dla oliwy sporyś,"

nick Nowy wpis
@ed

i co ta oliwa spoyś robiła na tej budowie, jeżeli to samo co w kanciapie bez okien u forysiuka to nie były to rzeczy związane z budownictwem (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Forysiuk Arkadiusz Biuro Projektowo-Budowlano-Inwestycyjne? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Łukasz K.

Współpraca przebiegła wzorowo i z największą przyjemnością będę ją kontynuował, angażując p. Forysiuka jako kierownika budowy. Pozdrawiam i polecam, Łukasz K.

@Łukasz K.

tak powstaje (usunięte przez administratora)A portal dotyczy opinii na temat tego jakim 'pracodawcą' jest forysiuk a NIE na temat tego co i jak forysiuk robi za pieniądze

Jaka jest atmosfera między pracownikami, dogadują się ? Miło się tam pracuje ?

Sylwia

Czy poszukiwani są może teraz nowi architekci do załogi? Jeżeli nie na stałe to może jest też opcja dorywczych zleceń? Pozdrawiam

Ona

Ściągnięcie IP tego skrzywdzonego losem architekta który wypisuje te bzdury to 5 minut na policji. Będziecie mieli spokoj z całym tym bełkotem ???? na całe szczęście prokuratura w Jastrzębiu działa prężnie i temat zostanie załatwiony do tygodnia.

Aleksander

Przepraszam, że się wtrącę, ale chciałbym ustalić, o czym konkretnie piszecie? Nie bardzo rozumiem, o jakie zawiadomienia chodzi. Czyżby firma miała jakieś problemy z prawem? Z góry dzięki za wyjaśnienie.

reprint

udowadniąc fałszywą 'tezę' 'twórcy ed' urzędowo uprzejmie pozwolę sobie zacytować starodruki: "http://www.zumi.pl/2589327,Biuro_Projektowo_Budowlano_Inwestycyjne_Arkadiusz_Forysiuk,Jastrzebie-Zdroj,opinie.html : ~klient : odradzam, jako kierownik brak jakiegokolwiek zainteresowania budowa liczy się kas, kasa i jeszcze raz kasa, robił mi projekt i bardzo dużo rzeczy brakowało - głównie konstrukcja, nie polecam 13 sty 17 13:01 | ocena: 100% ~Paweł : Bo Pan Forysiuk nie jest architektem. Jest po budownictwie. Studiowałem z nim na Polibudzie Gliwickiej .Nie ma prawa projektować a jedynie dokonywać poprawek do gotowych projektów. 1 cze 16 09:43 | ocena: 100% ~~kolejna klientka : Czytając wcześniejszą opinię czułam się tak, jakby dotyczyła naszej sytuacji.Mogłabym napisać to samo słowo w słowo...Dla nas budowa naszego domu to inwestycja całego życia,zaufaliśmy panu Forysiukowi całkowicie.Niestety,to był błąd.Szczerze odradzam korzystanie z jego usług. 21 lut 16 21:46 | ocena: 100% ~klientka biura : Wszystkich tych którzy zastanawiają się nad budową i architektem szczerze odradzam p. Forysiuka.. Jeśli chcesz „skroić” dom do swoich potrzeb, dopasować do siebie i rodziny to nie masz na co liczyć. P. Architekt lubi klientów którzy przynoszą wzór domu z Internetu, on go narysuje na działce i na tym koniec. Nie doradzi, nie pomoże aby wybrać najlepszą opcje dla Ciebie - tylko dla siebie, aby było łatwiej, jeśli w ogóle znajdzie czas na rozmowę. Problem w tym, że on w tym domu mieszkać nie będzie tylko inwestor, ale to już nie jego problem Generalnie klient to zło konieczne, odwala swoją robotę, ważne aby kasa się zgadzała. Jak zapłacisz za projekt to już pozamiatane. Pózniej za jakiekolwiek drobne – podkreślam drobne zmiany kasuje jak za zboże. To, że jest blisko UM to też nie żadna zaleta, z informacji innych budujących wynika, że inni architekci tez załatwiają wszystkie dokument bez problemów. Jako kierownik budowy tragedia, bierze kasę i olewa temat. W ogóle nie jeździ na budowy" urzędowo uprzejmie dodam: forysiuk nie ma prawa też poprawiać takich projektów będąc budowlańcem, itd. co doświadczalnie doświadczyła doświadczając doświadczenie doświadczonego doświadczyciela forysiuka biurowa oliwa sporyś na budowie, w ten sposób, w czasach dawnych, doświadczała się oliwa sporyś, forysiuk dostarcza doświadczenie a oliwa sporyś doświadcza się od wielu lat w tym samym szerokim zakresie wielodziedzinowym: ciężka patologia marketerska, doradztwo biznesowe (tak twierdzi forysiuk) oraz urzędnictwo itd. - od wielu lat w całości oczywiście w firemce forysiuka będącym biurem wielo-jakimś oraz na smutnym fb - fuj "starodruki" zostały usunięte przez forysiuka, który właśnie w taki sposób doświadczył osoby korzystające z jego usług, i który powpisywał się (KŁAMIĄC) na patologicznych portalach produkowanych przez ciężką patologię marketerską z półświatka głównie wrocławskiego syfiatego, portaliki typu: 'oferteo', 'znany np. prawnik', 'najlepszy np. cyrulik' itd., gdzie rozwijane są kłamstwa na temat tego o czym też publicznie kłamie forysiuk, i jednocześnie: cenzurowane są (przez te patologie) prawdziwe informacje na ten temat, i w ten sposób forysiuk 'buduje' i doświadcza, oliwa jest doświadczona i też doświadczała innych w 2014 r., 2015 r., 2016 r., 2017 r., 2018 r., i dalej doświadcza

nick

we wpisie "do patologicznej treści" 27.09.2019 00:07", administrator usunął jeszcze słowo "patologii" w zdaniu: "TAK JAK 'TWÓRCA ED' OD GŁUPOTY - TO TEŻ NASTĘPNY WPIS CIĘŻKIEJ PATOLOGII MARKETERSKIEJ Z PÓŁŚWIATKA?" - takie określenie (stanowiące prawdę) zostało zastosowane kilku/kilkunastokrotnie i nie zostało usunięte, wygląda na to, że administrator działał jakoś 'na oślep' albo jest jakaś inna przyczyna

nick

propaganda forysiuka (i też np. pruszczyńskiego z jego portalikiem 'tujastrzebie') a właściwie pospolite kłamstwo, powoduje że prywatni inwestorzy, osoby, które mają prawo nic nie wiedzieć na temat tej pracy są oszukiwani przez forysiuka, te osoby są przekonane, że forysiuk to "architekt" i publicznie tak twierdzą, nieświadomie wprowadzając w błąd i narażając innych, dowody są oczywiście na tych innych portalach

cieśla w wisły

No nieźle któś tu ładnie oczernia osoby z imienia i nazwiska. To się nadaje do prokuratury. Wpisy wyglądają na jakiegoś niedouczonego architekta. A tak szczerze mówiąc to jak widzę architekta na budowie to większość się nie zna na budowie, Jak go zapytam o kąt zaciosu koszowej albo tym podobne rzeczy to wsiadają do auta i juz ich nie ma.... tacy to z was artyści. Jedziecie po budowlańcu a sami g.... wiecie. Te przemądrzałe osoby zapraszam na jeden dzień na budowę i będziecie wracać do szkoły. Podagamy sobie o wspornikach, schodach jak pięknie projektujecie a nie macie pojęcia jak mają wyglądać. Może pogadamy na temat kominów i wentylacji w budynku i przepisach których nie przestrzegacie bo nie macie o tym zielonego pojęcia? Albo o ścianach trójwarstwowych? o izolacjach piwnic i fundamentów? Albo o budowaniu na szkodach górniczych? Wpisy są chamskie i powinny być usunięte bo obrażają konkretne osoby. Jeśli uważacie że ten pan kłamie, odwala byle robotę, oszukuje to go zgłoście gdzie trzeba a jak nie macie dowodów to sidźcie cicho. Takimi obraźliwymy wpisami szkodzicie tylko sobie bo będziecie z tego rozliczeni.

do patologicznej treści na "g"
@cieśla w wisły

OSZCZERCO: podaj swoje imię i nazwisko, żeby ciebie można było zgłosić do prokuratury, >>> WIDZISZ ARCHITEKTA ??? NAPRAWDĘ ??? A JAK ??? TAK JAK PATOLOGIA NA INNYM FORUM, JAK NAPISANO TAM: "Z ŻALU I ZAWIŚCI" ??? INTERESUJĄCE - CZYŻBYŚ DOSTARCZAŁ/ŁA NASTĘPNY DOWÓD ??? na bieżąco monitorowane forum: FAJNIE, CZYŻBY następne DOWODY działania CIĘŻKIEJ BANDY PÓŁŚWIATKA MARKETERSKIEGO, GRASUJĄCEGO OD 2010 R.? ZADOWOLONEJ ZE SWOICH PUBLICZNYCH I NIE TYLKO PUBLICZNYCH DZIAŁAŃ, DO NIEDAWNA CIĘŻKA PATOLOGIA MARKETERSKA I GAZECIARSKA (FUUUUU) CIESZYŁA SIĘ Z WYKONANIA PRZESTĘPSTW MAJĄCYCH DOPROWADZIĆ DO KONKRETNEGO SKUTKU, TAK JAK UCIECHE MIELI (NIE TYLKO PROWOKATORZY) Z UZYSKIWANIA REAKCJI POPRZEZ PROTESTOWANIE PRZECIWKO TEJ CIĘŻKIEJ PATOLOGII INTERNETOWEJ, ZEJDŹ NA ZIEMIĘ: NIKT NIE WYSILAŁBY SIĘ, ŻEBY BEZ POWODU POŚWIĘCAĆ UWAGĘ BEZNADZIEJNEMU (co udowodnił) FORYSIUKOWI I OBRZYDLIWEJ (usunięte przez administratora) DOWÓD na obrzydliwość DOSTARCZONY PRZEZ (usunięte przez administratora) JEST NA INNYM PORTALU, (usunięte przez administratora) SPORYŚ JAKOŚ NIE WYKONAŁA ZACZAJENIA SIĘ PUBLIKUJĄC SIĘ GDZIE INDZIEJ, O CZYM (usunięte przez administratora) WIEDZĄ, co najmniej od 2016 r., CIĘŻKI UDZIAŁ PRUSZYCZYŃSKIEGO I KILKU INNYCH W TEJ MIEŚCINIE, SAM JESTEŚ CHAMSKI, TAK JAK 'TWÓRCA ED' OD GŁUPOTY - TO TEŻ NASTĘPNY WPIS CIĘŻKIEJ (usunięte przez administratora) MARKETERSKIEJ Z PÓŁŚWIATKA? TAK JAK KILKU INNYCH PORTALACH, NIE OBRAŻAJ INNYCH, NIE ROZUMIESZ TEGO CO CZYTASZ TO NIE WYPOWIADAJ SIĘ, NA TEMAT FORYSIUKA (tj. NA TEMAT TEGO, ŻE KŁAMIE OGŁASZAJĄC SIĘ ŻE PROWADZI PRACOWNIĘ ARCHITEKTONICZNĄ) ZOSTAŁA NAPISANA PRAWDA, CO OCZYWIŚCIE MOŻNA UDOWODNIĆ, TAK SAMO JAK AKCJE (usunięte przez administratora)W FIREMCE FORYSIUKA, forysiuk i sporyś BARDZO DOBRZE zdają sobie z tego sprawę, (usunięte przez administratora) firemka forysiuka: >>>(usunięte przez administratora) - ta chyba nieruchomości sprzedaje, >>>(usunięte przez administratora) - publikuje się w tiulach dosłownie, >>>(usunięte przez administratora) - wykonała akcje - 2016 i 2018, (usunięte przez administratora) >>>(usunięte przez administratora) - zorientowany w patologiach marketersko gazeciarskich, >>>(usunięte przez administratora) - zorientowany w patologiach marketersko gazeciarskich, o rany: 'jak tam praca szczuki? pracuje jeszcze? naprawdę? a w soboty?' forysiuk chyba może w sobotę, coś pisali na ten tamat, jakoś jacyś wcześniej, >>>(usunięte przez administratora) POZIOM ROBOTY TYCH BUDOWLAŃCÓW, POD KTÓRĄ PRÓBUJĄ PODSZYWAĆ SIĘ, DOWÓD PUBLICZNY U PRUSZCZYŃSKIEGO, i nie tylko, nieciekawe ile osób zna wróblewską-wojdę - ona jest mniej więcej zorientowana na temat zgłaszania, (usunięte przez administratora) OGRANICZENIE BUDOWLAŃCÓW POLEGA NA PODSZYWANIU SIĘ POD PRACĘ ARCHITEKTÓW, I DO TEGO: TAKIM PATOLOGIOM WYDAJE SIĘ, ŻE POWINNI ZOSTAĆ ANONIMOWI RAZEM Z ICH WYTWORAMI: KAŻDA NORMALNA OSOBA KTÓRA DZIAŁA W TEJ DZIEDZINIE >>> JEST PUBLICZNA razem ZE SWOJĄ ROBOTĄ, I JEST PUBLICZNIE OCENIANA, tylko żeby to wiedzieć trzeba posiadać PODSTAWY PODSTAW na temat tej pracy, OGRANICZENIE FORYSIUKA NA TEN TEMAT TEŻ MOŻNA UDOWODNIĆ, >>> TAK SAMO JAK DZIAŁALNOŚĆ (usunięte przez administratora) I KILKU INNYCH, KTÓRZY WYKONALI KONKRETNE DZIAŁANIA NA JEJ RZECZ, I TAK JAK TO, ŻE NIE WYPŁACA NALEŻNOŚCI ZA TO CO UZYSKAŁ, A "BYLE ROBOTY" NIE ZGŁASZA SIĘ "gdzie trzeba" - ZA TO NIE SKAZUJĄ, NIESTETY, masz kalkulator do rozliczania? jak nie masz to można użyć komputera, naprawdę, >>> CHCESZ SOBIE POSTRASZYĆ PUBLICZNIE? NIE ZAPOMNIJ ZAPISAĆ DOWODÓW NA TEMAT SWOJEGO 'ROZLICZANIA', PODAJ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO

nick

niestety 'twórca ed' i twórca od 'g' mają w innych też miejsach podobnych do siebie, na innych portalach, też były podobne 'akcje na żywo' robione przez ciężki półświatek marketerski, były inwektywy, poniżanie, uwłaczanie itd. i było też UDOWADNIANIE przestępstw tej bandy przestępczej

też nick
@cieśla w wisły

ten 'widzący na budowie' to budowlaniec czy jakiś inny? BUDOWA JEST TYLKO CZĘŚCIĄ POWSTAWANIA BUDYNKU/BUDOWLI, być może to powoduje coraz większą ilość sfrustrowanych budowlańców, którzy najwyraźniej o niczym więcej (poza pustakiem) nie wiedzą, nie wiadomo czy to te pustaki powodują takie ograniczenie umysłowe, na każdą wypowiedź na temat DZIEDZINY ARCHITEKTURA budowlaniec-frustrat będzie odpowiadał tak jak ten specjalizujący się w 'g'

nick
@do patologicznej treści na "g"

TE USUNIĘCIA DOTYCZĄ TYLKO NAZWISK tej prężnej załogi budowlanej, nazwisk pozostawionych w późniejszych wpisach, też niektóre nazwiska w tym konkretnym wpisie pozostały nienaruszone, - tutaj, we wpisie "do patologicznej treści" 27.09.2019 00:07", - administrator usunął jedno słowo, które pozostawił we wcześniejszym wpisie, w zdaniach: " 'kultura onet' syfu prawdziwego, ", " organizowaniu napaści w internecie na PRYWATNE osoby, które z tym syfem nie mają nic wspólnego" - a potem WSZYSTKIE POZOSTAŁE USUNIĘCIA administratora DOTYCZĄ TYLKO NAZWISK PRACOWNIKÓW PUBLICZNYCH TEJ FIREMKI, osoby te zostały wymienione w późniejszych innych wpisach, i nie zostały usunięte przez administratora, - - - zabierający się za taką publiczną pracę (twierdzą o sobie dużo więcej - dowód: naprodukowane ogłoszenia forysiuka) to: oliwa sporyś budowlaniec po zaocznych, bożena poloczek budowlaniec, jarosław szczuka budowlaniec, łukasz cebula budowlaniec, natalia stypa budowlaniec, beata piwowar prawnik, - to co się tam dzieje i wskazywane obrzydliwości dotyczą wymienionych współtwórców tej firemki, czyli właśnie tych osób, obrzydliwości są publikowana na innych portalach przez tych współtwórców publicznych, akcje robione były w 2016 r. i 2018 r., wszystkie wymienione osoby, tzn. współtworzące (jest bardzo możliwe, że forysiuk nie pojmuje też tego) to coś forysiuka wiedzą co robią, w czym biorą udział i co dostarczają, niszczą pracę innych, - jakiś/jakaś działając na rzecz forysiuka kilka razy twierdzi, że we wpisach 'widzi w internecie' architektów i szkaluje tych architektów, - stanowiąc zwartą załogę, okłamują i wprowadzają w błąd innych, niektórzy twierdzą, że mają nawet 'specjalizację: architektura' - to robi bożena poloczek na innym portalu pracowniczym, nic (tzn. projekty) z firemki nie jest publikowane - JAK W KAŻDEJ NORMALNEJ PRACOWNI, w każdym takim miejscu takie projekty są publiczne i publicznie oceniane, jest bardzo możliwe, że forysiuk nie pojmuje tego również, osoba przez nich poszkodowana gdyby wiedziała wcześniej z czym będzie miała do czynienia nigdy nie trafiłaby tam, - na temat publikowania się w tiulach zostało też napisane w tym późniejszym wpisie gdzie wskazano publiczne portfolio bożeny poloczek, (usunięte przez administratora) takie 'PORTFOLIO' z TEJ firemki, w tiulach

nick

tutaj, we wpisie "nick - na zakończenie 01.10.2019 14:44 ", administrator usunął jedno słowo, które pozostawił w tym samym wpisie, w zdaniu: " 'kultura onet' syfu prawdziwego, "

nick

tutaj, we wpisie "nick 01.10.2019 16:22", administrator usunął jedno słowo, które pozostawił we wcześniejszym wpisie, w zdaniu: " 'kultura onet' syfu prawdziwego, "

nick

to słowo zostało pozostawione przez administratora w zdaniu: " 'kultura onet' syfu prawdziwego, " a w zdaniu: "jednocześnie produkując i rozprowadzając na skalę masową CIĘŻKI (usunięte przez administratora) I ZBOCZENIA" zostało usunięte, obydwa zdania stanowią informację wskazywaną całkowicie poważnie, celem jest oczywiście opisanie obrzydliwych treści

@nick

wpis: "nick 01.10.2019 17:03" - tutaj część zadania wpisana tekstem pochyłym nie była dosłownie: usuwana przez administratora, tak skopiował się tekst z poprzedniego, wtedy edytowanego przez administratora wpisu

Jaki jest wymiar godzin w tej firmie?

Maja

@NICK, czy jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Wydaje mi się, że wiesz co nieco na jej temat, czy możesz podzielić się takimi informacjami? Jakie jest Twoje zdanie o tym pracodawcy? Możesz powiedzieć, w oparciu o jaką umowę są zatrudnieni pracownicy? Zapraszam do czynnej dyskusji.

Agnieszka Jastrzębie dom parte

Współpraca przebiegła na 6. Stworzyli nam indywidualny projekt. Bardzo dobry kontakt telefoniczny meilowy. Nie rozumiem negatywnej opini przedmówcy. Bardzo polecam. Poszło wszytsko sparwnie. Pan Forysiuk dyspozycyjny dla klientów. Z nami spotykał sie po 19 i w weekendy. Oby więcej takich fachowców. Pracownicy bardzo cierpiliwi, życzliwi, zawsze służyli pomocą i wiedzą. pełen profesjonalizm. WARTO POLECAM.

NICK
@Agnieszka Jastrzębie dom parte

TO JEST PORTAL NA TEMAT PRACY A NIE NA TEMAT "REKLAMA DLA FORYSIUKA" JAKOŚĆ PRAC I NIBY-PROJEKTÓW PRODUKOWANYCH U FORYSIUKA JEST ŻAŁOSNA, A CZY NA WAKACJACH FORYSIUK TEŻ SIĘ SPOTYKA I JEST JESZCZE WIĘKSZYM "FACHOWCEM" CZY JUŻ NIE KONIECZNIE?

Maja

Jakim pracodawcą jest firma Forysiuk Arkadiusz? Czy zatrudnione tam osoby mają dobre warunki? Czy mogą skorzystać z benefitów, otrzymują premie uznaniowe? Jeśli pracujecie lub pracowaliście w tym miejscu, napiszcie kilka słów na temat sytuacji. Każda informacja będzie przydatna.

12389439041203984

oszustwo to nie prawo budowlane tylko Kodeks Karny identycznie jak ciężka przestępczość niektórych pracowników policji, ciężka przestępczość internetowa połączona z bezpośrednimi włamaniami do domu i napaściami na domowników albo zorganizowanie napaści w miejscu pracy razem z kilkuletnim ciężkim znęcaniem się żałosne - anonimowy wpis któremu wydaje się że innym się wydaje - 'nie znam pana fe' za to forysiuk zna wielu i to bardzo różnych - w ramach JEGO "PRACY", w firemce forysiuka poziom wyznacza pani na studiach zaocznych oliwa sporyś korzystająca z działalności forysiuka, arkadius forysiuk "szlify" zdobywał w inspektoracie nadzoru budowlanego, budowlaniec tyle wie na temat tej pracy i ma tyle wspólnego z ARCHITEKTAMI wpis ma tyle sensu co pojęcie inspektora inspektoratu w kontekście inspekcji inspektu z insektami w kompostowniku - ciemno i ciasno

Zostaw merytoryczną opinię o Forysiuk Arkadiusz Biuro Projektowo-Budowlano-Inwestycyjne - Jastrzębie-Zdrój

Forysiuk Arkadiusz Biuro Projektowo-Budowlano-Inwestycyjne
1.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Kasztanowa 71
    44-330 Jastrzębie-Zdrój