Elwiz Sp. z o.o.

Opinie o Elwiz Sp. z o.o.

Brenda

Firma ma potężna długi, nie płaci dostawca, jeden rumun mądrzejszy od drugiego, ludzie odchodzą na potęgę. Haos, bałagan, (usunięte przez administratora) prowizorka, brak reguł, zasad, stres, NIE POLECAM

@Brenda

A skąd masz takie rewelacyjne info o długach? Aluplast bez mała jest u nas co drugi dzień/okucia raz w tygodniu.Nie uważasz jakby firma miała "potężne długi u dostawców" to dostawcy towaru by nie dowozili? Kolejna rewelacja od nieroba co plotkami się zajmuje....

Joker

Choćby stąd że wiem jak przebiegają zamówienia i widzę jak przychodzą dostawy. Aluplast co drugi dzień HAHAH a w zeszłym roku jak Pan C musiał szybko jechać do Aluplasta prosić o wznowienie dostaw bo zamówienia przekraczały to co zamawiali. Nie wspomnę o okuciach z którymi był problem od pół roku jak nie dłużej. Prawdę powiedziawszy ta firma już dawno istnieć nie powinna. Powinna paść przede wszystkim przez mobing który jest tam wszechobecny. A to że wszyscy wiedzą o długach tej firmy to jest akurat wina kadry wyższej która rozpowiada te informację innym.

Dziewczyny jaki styl panuje w Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV?

Brenda

Dyktatura z domieszką optymizmu

Kowal

Kocham ta firmę ????

Nie polecam

Jeśli chodzi o prace w Elwiz to szczerze odradzam, nawet ludzie którzy są nauczeni pracy tutaj długo nie wytrzymają.Jedynie co w tej pracy się dorobisz to garba na plecach. Oczekiwania w stosunku do człowieka są takie ze masz robić aż nie padniesz i czy zostaniesz jeszcze 2-3 h na nadgodzinach , firma jest wgl nie poukładana na hali panuje sajgon nikt nic nie wie a jak o coś zapytasz to i tak jasnej odpowiedzi nie dostaniesz ! DRAMAT!!!!!

@Nie polecam

Rozumiem, że ciężka praca jest wyczerpująca, ale czy także dobrze opłacana? Piszesz o nadgodzinach. Są dodatkowo płatne, ale dobre wyniki nagradzane premiami? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Elwiz Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
mlody99

Jak dla mnie firma godna polecenia, prężnie się rozwijająca. Stawka jak na początek obiecująca,a praca jak każda inna nie może być za łatwo bo by się posrali ludzie.

Nie polecam pracy w tej firmie-praca na Linii produkcyjnej. (usunięte przez administratora). Normalni ludzie nie pracują w tej firmie. Radzę omijać tą firmę.

Krasnal

A ja myśle ze nie wiesz co piszesz,(usunięte przez administratora) Popracowałes raptem kilka tygodni

@Krasnal

Wystarczył mi jeden tydzień, powodzenia życzę ????

Krasnal

Poprostu jesteś nie nauczony pracy i tyle

Paula

Witamy naszych nowych kolegów i koleżanki z Nowej Soli:)

Wsioki
@Paula

Nie zacząłem tuta pracy... ale z opinii kolegów ciśnie się na ista jedno zdanie... jesteście żałośni, gorsi niż Niemcy- nadajecie się pod budowę domku jedno rodzinnego.

Smerf Pracuś
@Wsioki

A mi tam się podoba!

@Wsioki

Paula po co komentujesz jak Cię tutaj nie ma i nie wiesz jak jest naprawdę. Mamy problemy jak każdy ale staramy się je rozwiązywac

Boryna

Fajnie nam się pracuje, szefowie ludzcy, uśmiechnięci, praca przyjemna. Wszystkiego można się nauczyć na produkcji, warunki socjalne Ok, wiadomo ze zawsze mogliby lepiej płacić ale jak się firma rozwinie to i kasa będzie większa.

@Boryna

Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Elwiz. Będziesz tak uprzejma i podzielisz się z nami tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Napisałaś również o warunkach socjalnych, dlatego także chciałbym wiedzieć, na jakie dodatki do wynagrodzenia można liczyć? Podziel się z nami informacjami na ten temat. Z góry bardzo dziękuję.

Alicja91
@Łukasz

Rewelacyjne miejsce pracy! Wszyscy uśmiechnięci pomocni są możliwości rozwoju, jestem zachwycona.

@Alicja91

Od jak dawna pracujesz w firmie Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV? Chciałbym wiedzieć również, jak dostałaś się do pracy w tym miejscu? Aplikowałaś na ogłoszenie dodane przez pracodawcę, czy może z polecenia znajomego otrzymałaś tę pracę? Ciekawi mnie, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Bocian

Jest dobrze :)

optymista

Firma zmieniła właściciela i bardzo szybko się rozwija. Widać ogromny potencjał. Ludzie fantastyczni.

Lala

Zmienił się Zarząd i idzie ku dobremu, firma chce się rozwijać i poszukuje pracowników, potencjał ogromny, atmosfera fantastyczna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

X

Atmosfera w firmie jest bardzo ciężka. Prawdziwe obowiązki przeplatane są nieustająca walką o dominację w firmie i ostatnie słowo w dyskusji. Często przez to prace trzeba nadrabiać w nadgodzinach lub domu. Brak konkretnych rozwiązań na konkretne problemy. Bardzo trudny zespół. Nie polecam.

Aleksandra

@Karaluch Drogi Użytkowniku, czy mógłbyś konkretnie napisać, co powoduje, że masz taką, a nie inną opinię na temat pracy w firmie Elwiz? Dla innych użytkowników ważne są konkrety oraz szczegóły, dlatego jeśli mógłbyś je podać - będę Ci bardzo wdzięczna. Ponadto, uwierzytelni to Twoją opinię.

Karaluch

Odradzam. Po prostu chaos.

Rudy

Podpisuję się obiema rękami pod tekstem KLARA - firma wielkie dno. Prezes - istne pośmiewisko w branży okiennej. Wiedza zerowa, marzenia wielkie. Dyrektor sprzedaży - wielkie zero - brak wiedzy, umiejętności zdobywania rynków i klientów, znajomości jakiegokolwiek języka. Firma pada, brak pomysłu na zaistnienie w branży i tylko właściciel (tajemnica poliszynela, kto ma pakiet kontrolny akcji tej firmy) wkłada kasę wierząc w mrzonki i obietnice prezesa i jego śmiesznych doradców.

Renata
@Rudy

Hej, zaciekawiło mnie to co piszesz. Szukam pracy i interesuję się tą firmą. Czy masz może więcej informacji? Mój mail to renataka471@gmail.com

Rudy

W Elwizie kosmetyczne zmiany - zmienił się właściciel - z jednego Rumuna na drugiego. Cel dalej ten sam - paść z hukiem. Dobrze tylko, że zmienili dyrektora handlowego bo Pan Norbert był zerem.

Dariusz

Firma idzie w pionowym kierunku niestety na południe, nie wszyscy jeszcze zauważyli to . Generalnie odradzam jako pracodawcę

Jaga

Nie pracuj juz w tej firmie i w sumie zal. Firma fajnie sie rozwija. Szuka nowych rozwiazan. Proponuje wiele szkolen. Panuje fajna atmosfera. POLECAM!

Klara

NIE POLECAM! Po odejściu pani Ani firma stoczyła się po równi pochyłej w dół. Jest niezbyt godny następca działa na szkodę firmy, czego "ślepy" prezes albo nie widzi, albo przykłada do tego rękę. Jest najbardziej dwulicową osobą jaką znam, jego górnolotne obietnice aż kują w uszy. Wymarzył sobie wielkie korpo a sukcesywnie pcha firmę na dno. Wilk w owczej skórze i takimi właśnie osobami się otacza, o czym świadczy wybór koordynatorki BOK-u. Oboje pretensjonalni hipokryci, co mogą potwierdzić wszystkie osoby, które w ostatnim czasie odeszły przez nią i przez niego.

PIJAK

Gratuluje zatrudnienia najlepszego specjalisty od produkcji i zarządzania w regionie - to był strzał w dziesiątkę. To tak po znajomości czy nabraliście się na ten poważny wyraz twarzy? HAHAHAHA

Zostaw merytoryczną opinię o Elwiz Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Elwiz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elwiz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elwiz Sp. z o.o.?

Elwiz Sp. z o.o.