Opinie o Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek w Topola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek w Topola

Magda Nowy wpis

Czyli firma nie jest terminowa. Tak?

Jodek Nowy wpis

Gość, totalnie nie poważny,pieniądze zaikasował, ale nie dokończył pracy,drobnostka,jednakże ,uszkodzony piekarnik,nie dokończone drzwi, tel.nie odbiera,na smsy nie odpowiada,dopiero z innego tel. Nic to nie dało. (usunięte przez administratora) Jeżeli już to po zakończeniu pracy.Najlepiej spisać umowę ,że jak nie wykona w terminie całości to zobowiązuje się do finansowego zadośćuczynienia a jak zrobi część tylko to umowa nie ważna ,mienie pozostawione przepada na rzecz kupującego. Koniecznie żądać faktury,celem przyszłych reklamacji.Takie firmy nie powinny prosperować.

Co wiecie o firmie Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek w miejscowości Topola? Nadal oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

ufo Nowy wpis

jeżeli tak traktuje pracowników jak klientów to zdecydowanie nie polecam

niezadowolony Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam, człowiek całkowicie nie do dogadania, bardzo niesłowny, nie dotrzymuje żadnego terminu, obiecuje, że będzie po czym nie odbiera telefonów. Pierwszy kontakt w sprawie kuchni był w styczniu, przez 8 miesięcy wysłał smsy, że za parę dni wchodzi i do tej pory nie mogę się doczekać. Dom mam wykończony i nie mogę się wprowadzić, bo przez takiego "fachowca" nie mam kuchni. Dziwię się bardzo, że ta firma jeszcze prosperuje, jak ma takie podejście do klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek - Topola

• Jak się pracuje w Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek?

Zobacz opinie na temat firmy Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mebelmar Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mariusz Gmerek