PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski

Opinie o PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski

Jakie są warunki zatrudnienia w PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski?

Robert

Cena paliwa jest kunkurencyjna do innych stacji paliw, jednak sama stacja obskurna. Stare dystrybutory, które mają nieraz problem z nabiciem gazu do pełnego baku. Szczególnie jak tankuje w tym samym czasie kilka samochodów. Ponadto delkatnie mówiąc niezbyt miły i pomocny do klienta personel. Opryskliwie odnosza sie do klientów stacji. Poza tym watpliwa jakość paliwa !

Mark-Gaz - NIE POLECAM NIKOMU !!! - Zamówiłem u "NICH" pierwszy raz gaz. Dyspozytorka nie potrafi określić czasu dostawy (z 40 minut robią się dwie godziny). - Dostawca gazu (kierowca) zachowuje się jakby chciał a nie mógł. Nie potrafi udzielić jakiejkolwiek informacji - UWAGA Klienci - firma Mark-Gaz dorabia sobie jeszcze na połączeniach telefonicznych (numer dodatkowo płatny)

Ryszard

Po co ten ogólny lament. Nikt na siłę nie trzyma i jeśli w dobrej firmie komuś źle to niech ją zmieni.

Firma PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski szukała nowego pracownika na stanowisko Dam pracę.. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Robert

Ja 10 lat tam tankuje i zamawiam gaz......i wszystko spoko jest.......????

Praca za żenujące pieniądze, telefony trzeba odbierać nawet podczas korzystania z toalety, Szefowa potrafi pisać smsy i po nocach że coś jest nie wykonane, bądź wykonane źle np smsy typu "żenada". W kopercie dostajesz tyle, że zawsze jest to dla Ciebie niespodzianką. Nie wiadomo kto i ile. Wrzaski i m oo bing to tam norma, Każdy zatrudniony na najniższą krajową niezależnie od stanowiska pracy, począwszy od dystrybutora gazu kończywszy na "pani kadrowej". Nic tylko kontrole ze skarbówki tam posłać. Pani M. raz przynosi placuszki, a drugiego dnia wchodzi trzaskając drzwiami wtedy pracownice podają Szanownej M kawę z trzęsącą się ręką. Ludzi ma za mówki do pracy, zero szacunku.

Maja

potwierdzam slowo w slowo

Lolo

Jestem z Włocławka i chciałbym zwrócić uwagę na nieprofesjonalizm Pana który podłącza butle. Zawsze robię to sam ale akurat byłem w pracy. Po 22.20 wchodzę do domu i wyraźnie czuje gaz. Po sprawdzeniu okazało się że wyciek spowodowany jest przez stara i zuzyta uszczelke. Kto wie co by było gdybym był w pracy do rana, dodam że żona i dzieci już spaly. To takie ostrzeżenie z mojej strony żeby po montażu sprawdzić szczelność bądź samemu to robić.

Warszawa stacja lpg

Nie polecam. Firma krzak. Wyjątkowo niskie płace, nieludzkie warunki pracy. Robią łaskę że zatrudniają ( umowa śmieciowa - zlecenie), wynagrodzenia nigdy się nie zgadzają. Ciągłe pretensje, uliczny język i struganie wariata. Trzeba kontrole nasłać.

Markgaz
@Warszawa stacja lpg

Bardzo interesująca opinia, proszę o więcej szczegółów bo nic nie jest zgodne z prawdą. Chętnie spotkam się osobiście żeby omówić te oszczerstwa.

@Markgaz

Również potwierdzam. Krzak krzakiem ale m o b b i n g okropny.....

Sebastian
@Warszawa stacja lpg

Rozumiem, że nie ma możliwości przejścia na umowę o pracę? "Wyjątkowo niskie płace", czyli nie można liczyć na nic więcej niż najniższa krajowa? Napisz proszę dlaczego uważasz, że w PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski mają miejsce nieludzkie warunki pracy, jak sam napisałeś, i w jaki sposób nie zgadzają się wynagrodzenia. Będę bardzo wdzięczny za Twoją odpowiedź.

***

Atmosfera w pracy super! Dziewczyny bardzo sympatyczne, Szefowa również. Praca przyjemna, wszystkiego można się nauczyć. Nie ma problemu z wyjściem na fajka czy do sklepu. Polecam.

Nizia

Nie polecam firmy. Czekalam na dostawę gazu 2h. Pani przez telefon opryskliwa, z pretensjami że wogole dzwonie. Zrezygnowałam z tego dostawcy. Nie polecam !!!

Nie polecam tam pracować, nie idzcie tam!

Gg

Nie polecam. Albo osoba przyjmująca zamowienie nie potrafi tego zrobic albo kierowcy nie znaja alfabetu. Gaz zostal dowieziony pod zupelnie inna literke przy numerze, po kolejnych telefonach i zapewnieniach ze gaz dostaniemy i tak kierowca nie dotarl i musielismy sobie na wlasna reke radzic

Matka

Bardzo duży negatyw. Nie polecam zamówiłam gaz ok godz 10.30 jest godz 12.49 i dzwonię poraz 3 a szanowna Pani którą tam siedzi ma totalną olewke wstyd...... nikomu nie polecam!!!!!! zamawiania gazu u tej firmy podkreślam że od ponad 10 lat zamawiam ten gaz.....

Motoświr

Jakość gazu zadowalająca, a do tego bardzo atrakcyjna cena.

RADZWE

NIE POLECAM TANKOWAĆ GAZU, SŁABA JAKOŚĆ STARCZA NA DUZO MNEJ KLOMETRÓW

Maria

@gazugazu Obraźliwe słowa są tutaj totalnie nie na miejscu, gdyż jest to niezgodne z regulaminem. Powiedz proszę, czy w końcu kierowca dotarł z Twoim gazem? Jak się zakończyła cała ta sytuacja oraz co na to firma Mark Gaz? @Anna Jak wyżej. Co na to firma Mark Gaz oraz jak zakończyła się cała ta sytuacja?

rycerz

nie polecam gazu tyle czekac. jakosc tez kiepska. jak najdalej od tej firmy.

markgaz
@rycerz

Oczekiwanie na gaz związane jest z ilością zamówień w danym dniu, które są realizowane w kolejności ich składania. W godzinach szczytu tyle samo czeka się na pizzę z dostawą. Jeżeli są jakieś wątpliwości dotyczące jakości, to należy złożyć reklamację, bo skąd takie stwierdzenie? Czyżby konkurencja..?

@markgaz

W Pana firmie lekcewazy sie klijentòw , dostawca mial byc dzis po 16 jest 19.58, zapewne Państwo już wspaniale odpoczywacie po ,,ciężkim dniu'' a ja zostalam potraktowana tak , ,że brakuje mi słów.

Gaz

Zdecydowanie nie polecam.Ja rozumie że dużo zgloszen i wogole.Na infolini osoba nie uprzejma,nie doswiadczona w tym co robi.Fatalna obsluga.Strasznie dlugo sie czeka.Dzwoniac kilka razy na infolinie nikt nie odbiera.Nie polecam zdecydowanie nikomu szkoda czasu. Szanujmy swój czas.

Brachu

Jezeli chce ktos zarobic i nie przeszkadza komus płacenie za naprawy samochodu ze swojej lub tez nie ze swojej winy (mam tu na myśli przypadki przytarć parkingowych ktorych w wiekszosci nie jesteśmy w stanie zauważyć)oraz brak jakiegokolwiek szacunku ze strony szefostwa to myśle że odnajdzie sie w tej firmie. Poza tym większosc ludzi w firmie boi sie o własne posady(do tej pory nie wiem dlaczego skoro tak sa traktowani pracownicy) wszechobecny mobing i brak skrupułów, oczywiście szefostwo ma swoich "pupilów" ktorym jak to mówia: przez przypadek zdarzyło sie powiedzieć szefowej co nieco, a jest to zwyczajne strzelanie z ucha. Zarobić mozna od 1500-4000. Ogólnie z małymi wyjątkami atmosfera w firmie jest do przyjęcia ale to zasługa pracowników nie właścicieli. Myśle że adekwatna ocena to 2/10 czyli nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski - Płock

• Jak się pracuje w PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski?

PPH Mark-Gaz Mieczysław Markuszewski