Opinie o Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium?

Klaudia

Wszelkie wyjazdy i imprezy integracyjne aktualnie nie są możliwe ze względu na sytuację związaną z COVID.

Dariusz

Będziecie mieli teraz jakiś wyjazd ekipowe?

@Dariusz

Panie Dariuszu, jakie wyjazdy ma Pan na myśli? Jeśli chodzi o wszelkie wyjazdy integracyjne to nie są one na razie możliwe ze względu na sytuację związaną z COVID.

Wiecie czy Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Klaudia

Sytuacja jest uzależniona od zajmowanego stanowiska i zakresu obowiązków. W przypadku pracy w terenie pracownik ma do dyspozycji niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, telefon, komputer.

Daria

@Klaudia a mogę uzyskać info w jakich godzinach pracuje się na produkcji i czy zmiana jest narzucana?

@Daria

Praca na produkcji odbywa się w systemie 1-zmianowym, w godzinach 7-15.

Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Tomasz

Czy w tej firmie tylko zbierają CV bo ja i kilku znajomych wysłaliśmy cv i nikt nie raczy nawet zadzwonić a wszyscy mamy doświadczenie przy produkcji i montażu bram i okien

@Tomasz

Dzień dobry, każdego dnia wpływa do firmy po kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt CV. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli nie dostał Pan odpowiedzi, to oznacza, że najprawdopodobniej nie poszukujemy kandydata na stanowisko, którego Pan szuka, bądź Pana kompetencje nam nie odpowiadają. Wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę znajdują się na stronie internetowej firmy w zakładce KARIERA. Aplikacje najlepiej składać przez stronę internetową lub bezpośrednio na maila: rekrutacja@nitus.pl

Tomasz
@Klaudia

Dobrze ze są poważne firmy typu Wisniowski ,CV złożone po tygodniu jestem zatrudniony .A w Nitus to tylko po znajomosci chyba ,lata doświadczenia się nie liczą najlepiej uznać ze pracownik nie ma kompetencji .

ZnawcaBranży
@Tomasz

pozostaje tylko życzyć samych sukcesów zawodowych :) w końcu jesteś zatrudniony , bravo Ty ..

Ala

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku specjalista ds exportu na rynki niemieckojęzyczne? Czy istnieje możliwość pracy zdalnej? Jakie wynagrodzenie? Dodam, że pracuję w branży ponad 5 lat na stanowisku specjalista ds.exportu na rynki niemieckojęzyczne (Austra,Niemcy,Szwajcaria).

Agnieszka
@Ala

Dzień dobry, raczej preferowana jest praca stacjonarna w firmie, ale najlepiej udać się na rozmowę bezpośrednio z szefostwem i ustalić szczegóły. Wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia oraz efektów pracy.

poszukujący pracy

Witam. Jakie zarobki (ile za godz ? ) na produkcji aluminum. Jak z ubezpieczeniem pracownika? Jaka kwota na umowie? Wynagrodzenie najniższe przelewem i resztą pod stołem czy całość przelewem ? A i pytanie kieruję do pracujących już tam pracowników na warsztacie a nie do właścicieli czy kadr

Jurek
@poszukujący pracy

Cześć. Wypłata zależy od tego, co kto potrafi, umowa o pracę jest z ubezpieczeniem.

Kierowca

Jakie zarobki jako kierowca B ,czy dużo nadgodzin ,wyjazdy jedno czy dwu dniowe ?

@Kierowca

Zarobki uzależnione są od doświadczenia i zaangażowania, natomiast nadgodziny od ilości pracy i pracowników, stąd najlepiej kontaktować się bezpośrednio z firmą, aby uzyskać odpowiedzi na te pytania. Wyjazdy raczej jednodniowe. Aktualnie firma poszukuje osoby na stanowisko kierowca, warto więc korzystając ze strony nitus.pl wysłać swoją aplikację.

Jakie wartości są cenione w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium?

Co masz na myśli dokładniej? Jeśli chodzi Ci o to, czego wymaga się od pracowników to przede wszystkim chęci i zapału do pracy, rzetelności i dokładności. Natomiast jeśli chodzi Ci o misje firmy to jest nią dopasowanie oferty do potrzeb każdego klienta, który swoją uwagę kieruje na firmę, tak aby spełnić jego oczekiwania, zachowując przy tym najwyższą jakość produktów i dbałość o środowisko.

Olga

Firma Nitus rozwija się w zaskakującym tempie. Niedawno powstały 2 nowe oddziały. Produkty zaskakują podwyższoną jakością i standardami w stosunku do ceny. Na początku tego roku zamówiłam cały komplet stolarki do nowego domu i produkty spełniają swoje funkcje bez zarzutu. Ponadto warto wspomnieć o merytorycznej i profesjonalnej obsłudze! Dla mnie jako dla laika okazała się niezwykle pomocna i rzetelna. Polecam z czystym sumieniem!

Czy można w PPHU Nitus Piotr Nowak liczyć na jakieś dodatki?

Sabina

jeśli szukasz dodatków , to poszukaj pracy jako nauczyciel ;)

Iga

Super Firma! Kultura na wysokim poziomie. Polecam

Jerzy

Podpowiecie mi coś czy firma potrzebuje nowych pracowników i jakie zarobki krążą na początku?

Espero
@Jerzy

tak czytam te Twoje pytanie i się zastanawiam jakiej Ty pracy szukasz? bo za chiny ludowe nie mam pojęcia .. -pracownik biurowy? -pracownik produkcyjny ? -specjalista ds. sprzedaży? -kierowca? -inny ? też szukam pracy ,ale ja bym napisał konkretnie jakie stanowisko Cię interesuje a nie takie ogólne pytanie.. z tego co już sprawdziłem to firma na swojej stronie www.nitus.pl ma zakładkę dołącz do nas (kariera) i tam poczytaj o najnowszych ogłoszeniach firmy . pozdrawiam

Kierowca

Jakie zarobki w Nitus ? Czy potrzebny może jest kierowca na auta dostawcze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium - Jurków

• Jak się pracuje w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Nowak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nitus Aluminium?