Opinie o Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów w Bielowy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów w Bielowy

Czy firma Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Koledzy kierowcy :) Wy pewnie orientujecie się, czy firma przypadkiem w najbliższym czasie nie szykuje przyjęć? Szukam info po necie, ale trafiam jedynie na archiwalne ogłoszenia. Pasuje mi bardzo, że weekendy macie tu wolne i chciałbym się przyjąć. W tym roku nadal z premią wychodzi 4 tyś na rękę, czy były jakies podwyżki? A socjal jakiś mają?

Larysa

Robi tu ktoś jako kierowca? Czy któryś z pracowników (obecnych lub byłych) może wypowiedzieć się o pracy w tej firmie na stanowisku? Jak płacą? Przekonuje mnie to, że weekendy wolne z tego co piszecie, ale jak z przyjęciami? Często kogoś szukają?

Kierowca
@Larysa

Praca od poniedziałku do piątku. Autobus pod dom. Płacą na godzinę plus premia. Średnio wychodzi 4 tyś. Na rękę.

Kandydat Nowy wpis
@Kierowca

To spoko nawet pensja. Dobrze, że chociaż autobus pod dom. Średnio godzinowo można jakoś przewidzieć, ile jeździmy i w ogóle? Zastanawiam się jeszcze nad urlopami. W wakacje można chociaż tydzień normalnie płatny dostać? Bo wiem z doświadczenia, że kierowcy autobusów z tym nie mają tak kolorowo.

Kierowca Nowy wpis
@Kandydat

Jeżeli chodzi o urlopy na wakacje, to trzy tygodnie dostaje każdy kierowca. Płatne 100%

W ostatnich latach firma wymienia tabor autobusów na nowsze co jest na plus. Ale daję im kopa za to że zaniedbali moją linię do Grudnej. W wakacje jest tylko jeden autobus powrotny o 10:35. Serio? Nie można zrobić choć jednego po południu? Ależ można ale im się nie chce. Zamiast tego zrobili tylko kurs do Jaworza o 15:35. Ale zauważyłem pewien absurd. W momencie jak piszę tą opinię ten kurs wykonuje kierowca z okolic Brzezin, który uwaga i tak jedzie do Grudnej. Gdzie tu sens? Płacimy grube pieniądze za bilety by nie mieć jak wrócić.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Tomasz

Dopiero co szukali tu kierowcy autobusu na dwie zmiany. Jazdy na terenie powiatu i województwa. A jak jest z pracą w weekendy? Można mieć jakiś wolny? Jak zwykle ustawiają grafik? W miarę elastycznie?

kierowca
@Tomasz

Praca od pon. do piątku. Wszystkie weekendy wolne.

@kierowca

O to super, że weekendy wolne. A w tygodniu zdarzają się nadgodziny? Bo wiadomo, jak to jest jeżdżąc autobusem, czasami nawet korki mogą przeszkodzić w zjeździe na bazę o odpowiedniej porze. Wtedy w takich sytuacjach płacą dodatkowo, czy jak to wygląda? No chyba, że nadgodziny można odebrać?

Jaka umowa obowiązuje w Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów podczas okresu próbnego?

Magda

Dzisiaj autobus miał być o 6.35 Brzeziny przyjechał dopiero 7.10 kierowca taka sobie zrobił drzemkę a na dodatek kameruje pasażerów

Danuta

Na forum widzę, że w ostatnim czasie zebrało się dość sporo skarg na kierowców. Podobno są niemili i jeżdżą niebezpiecznie. Dodatkowo widzę, że chyba nie ma tu dosłownie żadnej pozytywnej opinii, a mimo to firma wciąż raczej działa, więc ktoś musi być zadowolony. Może któryś z pracowników wypowie się na temat pracy tutaj? Czy wszyscy pasażerowie są tacy zgorzkniali? ;p

@Danuta

Kierowcy czasami bywają niemili, kursów jest mało szczególnie do niektórych linii (Grudna, Laskowa), dość drogie bilety, autobusy może nie są najwyższego sortu ale coraz mniej jeździ starych trupów więc na plus. Tragedii nie ma.

Danuta
@Tomek

Aaa czyli w ten sposób. A te "Stare trupy" to są w zasadzie jakieś niebezpieczne podczas jazdy czy wprowadzają jedynie dyskomfort a tak to nie ma co się o jakiś wypadek martwić?

Amelia

Kierowca z wąsen z 04.11.2022 trasa Dębica-Jodłowa godz 14 10 stojąc przed drzwiami autobusu w momencie gdy chciałam do niego wejść kierowca postanowił perfidnie zamknąć mi drzwi centralnie przed samym nosem mrucząc coś pod nosem wymachując przy tym rękami mimo krzyków kierowca odjechał. Zachowanie tragiczne,płacę tyle pieniędzy żeby po tem doświadczać takiego czegoś.Śmiech na sali.

Aska

Kierowca autobusu zwasikiem chudy bardzo niegrzeczny skala do ludzi jak kupujesz bilet co to ma byc

Magda

Co to za autobusy że codziennie się psują zamiast podesłać zamienny to młodzież czeka aż kierowca naprawi skutki dzieci się spóźniają się na pierwsze lekcje

Chętny

Wybieram się do pracy w firmie Monis. Podpowie ktoś jak płacą i czy w terminie?? Z góry dziękuję..

Asia

Jeden. Kierowca z trasą rzeszow. Debica. . powiadamia o zalozeniu maseczki a sam. Nie nosi a dwa. Nie słucha jaki. Sie wola bilet. Jak sie ma ulge. I jest arogancji. Pasażer wie czy może nosić maseczke czy nie

Anka
@Asia

Dziś jechałam z tym kierowcą. Będę składać na niego skargę.stary obrzydliwy dziad obrażał wszystkich pasażeròw a sam nie założył maseczki. Napewno tak tego nie zostawie

@Anka

A wiem o którego chodzi, Pan Stasiu. Wprawdzie o maski się już nie czepia ale zdarzają się inne niemiłe komentarzy które napotkałem typu że trzeba wpuszczać kobiety pierwsze i każdego się swego czasu o to przyp*alał

Zofia
@Tomek

nie bardzo rozumiem czemu sie tego kierowcy tak czepiacie, jest kulturalny i tyle, czy to takie złe w dzisiejszych czasach ?

J.M

Kierowca autobusu 2 Monis zachowywał się niestosownie i wypowiadał się agresywnie bez przyczyny.

bardzo nie miły pan. rzuca pieniędzmi

Ewelina

Co masz na myśli mówiąc, że rzuca pieniędzmi? Przy kupowaniu biletu jest taki niemiły czy to jakaś przenośnia? :D

Do (usunięte przez administratora) Przeżycie podróży to cud. Kierowca chce nas zabić. Jeździ jak rajdowiec. Sądzi drifty. Te hamulce to ledwo trzymają. Telepie jak (usunięte przez administratora) Szyba prawie wypada. A koła to już w ogóle. Niedługo zamieni się w pojazd flinstonów. Ja płace tyle a to rosyjska ruletka jest. To czy dożyje dnia następnego zależy o humoru kierowcy. Nie pozdrawiam

Mieczysław
@.

No właśnie przeczytałem wcześniejsze komentarze, że stan techniczny pojazdów pozostawia wiele do życzenia. Z czego to wynika? Szef i kierowca nie boją się kontroli drogowej i kary jaką mogą dostać?

Jak nie Putin nas zabije to kierowca monis'a

Po oczekiwaniu ok 30 minut na autobus który nie przyjechał dzwonię do dyspozytora który mówi że się zorietuje i oddzwoni. Za kolejne 20 minut dzwonię i dyspozytor nadal nic nie wie. Nie oddzwonił. Nie kontaktował się z kierowcą. Nie szanują klientów. Taka firma powinna upaść w krótkim czasie. Nie zależy nikomu na niczym

Roza

To najgorsza podkreślam najgorsza firma transportowa s której niestety muszę korzystać. Autobusy spóźniają się po 15÷20 minut to norma. Na rozkładzie są autobusy które tak naprawdę nie jeżdżą.

Kierowca

Nie płaci kierowcy kilka miesiecy Zaległe wypłaty tylko przez sąd Pracowników i pasażerów ma daleko i głęboko w poważaniu Nie ma głowy do interesu za to ma interes wszystkich zrobić w (usunięte przez administratora) Pieniądze leżą sejfie a rozum w nocniku

Zostaw merytoryczną opinię o Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów - Bielowy

• Jak się pracuje w Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów?

Zobacz opinie na temat firmy Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów?

Monis Usługi Transportowe Gustaw Fediów