Matrans S.A.

Opinie o Matrans S.A.

Ewa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Witam, czy są przyjęcia do pracy na stanowisko kierowca, na chwile obecna? Pozdrawiam

Mechanik Nowy wpis

Witam chciałbym zmienić pracę,obecnie pracuje jako mechanik pojazdów ciężarowych z umiejętnością jako spawacz mag Tig z certyfikatem oraz dość dobrze radzę sobie z lakierowaniem podstawa elektryki i pneumatyki również,mam 20 letnie doświadczenie i dość traktowanie mnie jak (usunięte przez administratora) i pytanie czy z takim doświadczeniem dostane godziwe wynagrodzenie z normalną umową o pracę i poszanowanie którego teraz nie mam dziękuję.

Jaka umowa obowiązuje w Matrans S.A. podczas okresu próbnego?

KAMILMATRANS Nowy wpis

Dzień dobry Umowa o pracę na okres próbny w naszej firmie trwa zazwyczaj 2 miesiące.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Matrans S.A.?

kamilmatrans

Witam, Jako firma staramy się przeprowadzać rozmowy z kandydatami w indywidualny sposób więc pytań może być wiele, Niemniej jednak na pewno trzeba spodziewać się pytań: - Jaki posiada Pani/Pan staż pracy? - Czy posiada Pan/Pani zaświadczenie o niekaralności? - Na jakim stanowisku Pan/Pani był zatrudnia w poprzedniej firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Matrans S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

KAMILMATRANS

Firma Matrans nie ma nic do ukrycia, informację zainteresowanym udzielane są rzetelnie i zgodnie z prawdą. Wszystkie opinie trafiają na forum, chyba że moderator uzna ich treść za nieodpowiednią pod względem podstawowych zasad savoir vivre.

Czy w Matrans S.A. są szkolenia zewnętrzne?

KamilMatrans

Witam, jeśli chodzi o szkolenia kierowców są one przeprowadzane wewnętrznie przez naszych wykwalifikowanych kierowców. W kwestii innych szkoleń, wszystko zależy od indywidualnych rozmów w pracodawcą.

Szymon
@KamilMatrans

A czego te szkolenia wewnętrzne dotyczą, czego można się nauczyć, jakie uprawnienia nabyć?

@Szymon

Szkolenia wewnętrzne dotyczą obsługi naszego specjalistycznego sprzętu jakim są lawety do przewozu pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych. W razie pytań proszę o bezpośredni kontakt z biurem.

Urszula
@KamilMatrans

Czyli rozumiem że osoba bez doświadczenia też mogłaby się tutaj zatrudnić czy raczej to praca dla osób, które miały już trochę doświadczenia?

@Urszula

Oczywiście, osoby bez doświadczenia są mile widziane, liczą się chęci do pracy i nauki i zaangażowanie oraz gotowość do podejmowania wyzwań.

Czy w Matrans S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień dobry, Wynagrodzenie jest wypłacane jednorazowo do 10-go dnia za cały miesiąc. W razie dalszych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem.

Kamil
@Pracodawca

A czy oprócz stawki podstawowej pracownik może liczyć na jakieś dodatkowe premie, nagrody i benefity?

@Kamil

Oczywiście, mamy szeroko opracowany system premiowania.

@KamilMatrans

Można prosić o jego przybliżenie czy to informacja poufna? ;)

@Karolina

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt telefoniczny z biurem.

Kosior

Jeden na drugiego psioczy tu tez noe jest slodko. Gabaryt dorobisz się garba. Sklady majorka premiumka.

Lelum
@Kosior

Trochę nie prawda, większość zestawów to Man + FMS albo ciągnik z naczepą Podobno niebawem mają przyjść nowe

Arek

Byłem na rozmowie o pracę jako kierowca na solówkę kat C.Dostałem propozycję na umowie najniższa krajowa a tak naprawdę jazda z kilometra.Jeśli w ten sposób zaczyna się rozmowę z potencjalnym kandydatem na pracownika to tylko świadczy o pracodawcy.Dziwić się że potem szukają długo kierowcy.Nie polecam tej firmy.

Jarosław
@Arek

A dawali chociaż jakieś konkurencyjne stawki?

@Jarosław

Tak 45groszy z kilometra na solówce -tylko się zabijać o tą pracę.

@Arek

Szanowni Państwo, komentarze o rozliczeniu "z kilometra" dotyczą firmy znajdującej się nieopodal nas o podobnej nazwie. W MATRANS S.A. nie jeździmy solówkami. Nasza firma zajmuje się transportem pojazdów ciężarowych (jak na zdjęciach). Kierowca rozliczany jest w oparciu o umowę o pracę i "dniówki", a nie na podstawie przejechanych kilometrów. W razie zainteresowania pracą jako kierowca C+E autotransportera zapraszamy do kontaktu.

@Matrans S.A.

Czyli jeżeli wasza firma rozlicza na podstawie umowy o pracę+dniówki czy można wiedzieć jaka jest na umowie kwota brutto i czy wszystkie składki ZUS itp są odprowadzane od najniższej krajowej brutto czy od pełnej kwoty jaką zarabia kierowca tj.od podstawy i dniówki razem czyli np od kwoty 5000brutto.Bo coś mi się wydaje że jak to bywa w większości polskich firm od 2800burtto !!!

@Arek

Nie, nie odprowadzamy skladek od najnizszej kwoty brutto. Około 40% wynagrodzenia jest dodatkowo oskladkowywana. Ponieważ zgodnie z regulacjami prawnymi skladki diet i ryczaltów w roznych krajach są inne, to ostateczna kwota oskladkowywana też moze sie różnić w poszczególnych miesiącach. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na dodatkowe nagrody, które są oskladkowywane.

@Matrans S.A.

Więc jeśli faktycznie tak jest jak piszecie to tylko oby takich firm jak wasza było jak najwięcej w Polsce..-szkoda tylko że tak nie jest. p.s.Widzę że moje zapytanie na tą waszą odpowiedz zostało usunięte -Pytanie dlaczego i przez Kogo!!!

Wieslaw

Pracuję w MATRANS juz 17 lat. Praca nje należy do łatwych, ale jeśli ktoś chce pracować to będzie zadowolony. Jeśli potrzebuje wolnego zglaszam wczesniej i dyspozytorzy tak zaplanuja, że jestem w domu.

Ciekawy
@Wieslaw

A czy wynagrodzenie przedstawiane przez firmę Matrns, jest zgodne z obietnicami ?

@Ciekawy

Tak, jest to dość przejrzyste. Stala podstawa i dniowka. Dla kierowcow z wiekszym stazem sa dodatkowe nagrody

Ciekawy

Dzień Dobry, Czy ktoś posiada informacje na temat tej firmy ? Najbardziej zależałby mi na opinii osoby obecnie bądź kiedyś pracującej w firmie. Jakie warunki pracy i płacy ? Pozdrawiam.

Co jaki okres czasu w Matrans S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

JaroFi

Ubiegać można się zawsze :-) Wprowadzony system wynagradzania zawiera również takie elementy jak premie czy nagrody uznaniowe! Pracownik sumiennie wykonujący swoją pracę na pewno nie będzie zawiedziony.

Jakie są warunki zatrudnienia w Matrans S.A.?

JaroFi

Firma proponuje elastyczne warunki zatrudnienia w dogodnym dla kierowcy systemie pracy. Wszyscy pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowy o pracę. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, któremu towarzyszy oskładkowanie każdego jego elementu tzw. "wysoki" ZUS. Firma zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa pracy oraz nowoczesny tabor.

Tomasz

Rozumiem ze nie popełnia Pan błędów? Jest Pan idealnym wzorcem, reprezentantem doskonałym? Pracuje z wieloma ludźmi, z wieloma charakterami, 90 % z nich to profesjonaliści, potrafiący wykonać swoją prace nawet lepiej niź 100 %. jest ich garstka, ja mam to szczęści ze z nimi pracuje. Staram się być wsparciem dla nich każdego dnia na drodze oraz na załadunkach lub rozładunkach, poświęcając swój prywatny czas, na rozwiązanie prawdziwych problemów( takich naprawdę prawdziwych, większych niż podaj mi marszrutę lub koordynaty na fabrykę na której już Pan był 100 razy) poza czasem mojej oficjalnej pracy. Nie masz jaj człowieku, przyjedz powiedz mi to prosto w oczy co o mnie myślisz, dasz radę ?

Santa

Na początku było umówiono o jednym systemem pracy 6/2, a później ledwo zjechałem po 8 tygodniach. Wywóz ciężarówek po 3-4 razy od fabryki za jeden dzień na parking za 5 km,bo najgłówniejsze zeby to wyjechało. Załadunek dwóch busów na fabryce, a trzeci na parkingu odbierzesz z innej ciężarówki - bo kontrola na fabryce z gabarytem nie wypuści. Ciekawa informacja dla kierowców którzy szukają pracę :-)

Jojo

Witam co tam w MATRANSIE?sa wolne miejsca ?? Oraz czy warto ???

@Jojo

Witam, tak, czy warto? trzeba samemu sprawdzić, każdemu odpowiada co innego

Tomo

@Tomasz a jaki jest czas pracy kierowców?

@Tomo

w jakim sensie? pytasz o system pracy, czy o co? Jeżeli chodzi o system pracy, to z każdym kandydatem jest on negocjowany indywidualnie podczas rozmowy. Preferowany jest ciągły z weekendami w domu lub co drugi weekend, 3/1 także proponujemy

@kierowca z jakiego powodu są zwolnienia?

@Monika

Nie ma zwolnień na chwilę obecną

Paulina

Ja byłabym zainteresowana tymi rozliczeniami w Matrans. Więc możesz rozwinąć temat. Czekam na więcej informacji.

@Paulina

A co dokładnie Panią interesuje?

Poszukujący pracy

Witam widziałem dziś samochody z Matrans. Może ktoś napisze jakie są warunki i zarobki. Dziękuję

Kierowca
@Poszukujący pracy

Nie proponuje tej firmy. Obecnie są zwolnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Matrans S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Matrans S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Matrans S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matrans S.A.?

Matrans S.A.