Mark-Trans-Sped Marek Jakubowski

Opinie o Mark-Trans-Sped Marek Jakubowski

Antośka Nowy wpis

Też dopytam w imieniu męża o etat dla kierowcy, bo ogłoszeń nie ma w sieci, ale mąż i tak będzie aplikował w ciemno. Ktoś pisał, że firma płaci stażowe po dłuższym czasie przepracowanym, tylko ile musi być to lat? I podajcie kwoty tego stażowego, jak to jest naliczane.

Mariusz Nowy wpis
@Antośka

Ogłoszeń nie dają ale pewnie miejsce się znajdzie. Ogólnie robota bardzo fajna od Grecji po Portugalię ale nie ma miękkiej gry, albo jedziesz wszędzie albo robisz kominy i zarobisz niewiele;) ogólnie nie wiadomo kiedy w domu będziesz bo systemu brak, wracasz do Polski myślisz że posiedzisz w domu a tu dzwonią że robota wpadła szybka pauza w domu załadunek i ogień dalej. Jak odmówisz to dostaniesz ochłapy, wtedy ani cie w domu nie ma ani nie zarobisz. Tacho często wyjechane na max

Beata Nowy wpis
@Mariusz

O to już jakaś dobra informacja :) Jak już ktoś zdecyduje się na to pełne zaangażowanie i nie będzie odmawiał wyjazdów to ile na miesiąc można wyjść z kasą? Podaj, proszę chociaż jakieś widełki, żebyśmy w ogóle wiedzieli o czym mówimy. Z tym tacho, to nie można dla bezpieczeństwa odmówić? Ryzykowne to przecież.

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jaka jest atmosfera w pracy w biurze , jacy są tam ludzie . Poza tym jak jest umowa i wynagrodzenie .dzieki

Czy w tej firmie zatrudniają podwójne obsady?

Na jakie wsparcie w Mark-Trans-Sped Marek Jakubowski mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mark-Trans-Sped Marek Jakubowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Konrad Łódź

Osobiscie polecam firme. Pracowalem kilka lat. Praca w ulozona mozna powiedziec pod kierowce. Auta zadbane przypisane do kierowcy(+) Planowanie pracy zawsze tak zeby sie wyrobic. Brak systemu . Zawsze na potrzebne mi wolne biuro stara sie zrobic wszystko zebym byl w domu. Ogolne poszanowanie pracownika.

Sebastian
@Konrad Łódź

W razie awarii można liczyć na pomoc i na ile pomocna jest spedycja? Napisz jeszcze proszę, czy ładowność jest pilnowana i jaki pieniądz do kieszeni wpada za jazdę?

Trier
@Sebastian

Zależy ile chcesz jeździć, jak Cie w domu prawie nie ma to i ponad 10k zarobisz. Jak chcesz w domu posiedzieć to mniej, chociaż jak jest dużo roboty to i tak w domu nie posiedzisz

Agata
@Trier

O, to całkiem niezła kwota finalnie. A właśnie jak jeździ się mniej, to ile wyniesie pensja, ile jest te mniej? Jeszcze dopytam, jaką umowę dają kierowcom? Można oczekiwać UoP od początku współpracy?

@Sebastian

W razie awari lub innych zdarzen firma wszystko ogarnia. Ladownosc zawsze w normie. Czas pracy zawsze pilnowany zeby przy kontroli nikt nie trzasl portami. O pieniadzu juz ktos pisal. I tak jest. Czasem jest duzo roboty czasem mniej. Ale to zalezy od kierowcy. Jak lubi duzo to mu dadza. I dla tych co wola krocej tez znajda rozwiazanie. Dla tego polecam. Jesli ktos mniej doswiadczony to mu kierownik wszystko wytlumaczy nauczy. Napewno kierowca nie jest pozostawiony sam sobie.

@Agata

Zawsze jest umowa o prace. I kazdy ma tak samo placone. Nie ze nowy to mniej itp. Ta sama praca ta sama zaplata. Stazowe jest wiec ci co dluzej pracuja to stosunkowo maja wiecej. Dniowki te same dla wszystkich.

Honorata
@Konrad Łódź

Pisałeś że jak ktoś chce więcej pracy to dadzą więcej - wtedy też coś lepiej płacą? Czy to bez znaczenia jakie się wozi zlecenia?

M
@Honorata

Bez znaczenia. Po prostu jeździsz więcej masz więcej dniówek i tyle.

Doman

Ile można zarobić w spedycji lub administracji? Jak atmosfera w biurze?Słyszałem, że to firma rodzinna, czy nie jest tak, że jedni mają fory, a inni nie?

Maniek

Co do zarobkow sa konkurencyjne. Jesli ktos chce tylko otwierac drzwi i pilnowac procedur to sa az za dobre. Jesli ktos ma na plandeka te same pieniadze lub wieksze to nie ma co porownywac. Jesli sumiennie sie w MTS jezdzi i nie kombinuje to sie nienarzeka jak wiekszosc kierowcow co pracuje wiecej niz 3-12lat. Auta zadbane bo jest to pilnowane. Dbanie o wizerunek i auta bo to wizytowka firmy. Polecam wspolprace na gruncie kierowca i klient. Ja polecam.

Dominika
@Maniek

O to będąc kierowcą to ile można gdzieś tak zarobić? Więcej niż średnią krajową? I czy kobiety mają możliwość pracy tutaj, jak firma do tego podchodzi?

Kazek
@Dominika

Pracuja dziewczyny.

@Kazek

Ale tylko w biurze czy te ż jeżdżą? Jak to drugie to można się dowiedzieć jak ich praca tu wygląda? Czy to kompletnie bez różnicy

Maniek
@Aneta

Pracuja jak kazdy inny kierowca. Zalezy od doswiadczenia. Dlugie lub krotkie trasy.

@Maniek

A mogłabym o specyfikę tych krótkich dopytać dla osoby z małym doświadczeniem? krótkie według firmy to jakie tak w km, gdzie zazwyczaj się odbywają i jak potencjalnie są wynagradzane?

Trier

Jak się robi robotę jako kierowca to i z biurem nie ma problemów. Właściciel bardzo nerwowy ale ma dobrze wyposażona flotę to i chce żeby auta wyglądały dobrze a nie były odrapane i zaniedbane. Fajna robota, ciekawe kierunki ale płaca trochę mała za te kilometry i ryzyko dotyczące towaru.

@Trier

Co do tego ryzyka to ktoś już ponosił jakieś dotkliwe konsekwencje z powodu uszkodzenia? Jak rozliczanie się z tego wygląda?

Firma transportowa z na wysokim poziomie zarzadzania. Doswiadczeniem oraz profesjionalnymi kierowcami. Uslugi ktore dla nas swiadcza to naprawde wysoki poziom punktualnosci i niezawodnosci. Polecam kontak z kierownikiem ktory potrafi rozwiazac kazdy problem.

Weź udział w kreowaniu szczerego i transparentnego rynku w pracy w Polsce. Zacznij już teraz dodając opinię na temat przedsiębiorstwa Mark-Trans-Sped Usługi Transportowe Marek Jakubowski w miejscowości Lubień. Daj wszystkim znać jaki naprawdę jest ten pracodawca.

Olo

Jak ktoś chce pracować to bendzie pracował w M.T.S W M.T.S się jezdzi bo ci co udają ze jeżdżą to kariery niestety nie zrobią

Zostaw merytoryczną opinię o Mark-Trans-Sped Marek Jakubowski - Łęczyca

• Jak się pracuje w Mark-Trans-Sped Marek Jakubowski?

Zobacz opinie na temat firmy Mark-Trans-Sped Marek Jakubowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Mark-Trans-Sped Marek Jakubowski