Opinie o Dg-Auto Dawid Gaweł w Niedźwiedź 218

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dg-Auto Dawid Gaweł. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dg-Auto Dawid Gaweł o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dg-Auto Dawid Gaweł w Niedźwiedź 218

Uważać Nowy wpis

Kłamca (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) auta bez opłat sprzedawane . Pana DG znają w całym powiecie tyle co ludzi wydymał to mało i to samo robi z swoimi wspólnikami na Termach gościu leci na cudzych pieniądzach

Ford Nowy wpis

Uważać na te firmę. Był artykuł w tygodniku podhalanskim jak Dawid Gaweł (usunięte przez administratora) kobietę sprzedając samochód bez akcyzy. Kobieta kupiła go w celu wożenia niepełnosprawnego dziecka i nie może zarejestrować . Polecam znaleźć artykuł w sieci

Michał Nowy wpis

Wypożyczenie auta z tygodniowym wyprzedzeniem, rezerwacja. Godzinę przed odbiorem człowiek mówi, że auta niema i nie będzie. Dobrze, że chociaż nie jechałem na darmo bo intuicja mi podpowiedziała żeby zadzwonić i zapytać czy auto czeka. Weekend, wieczór ,wolne wzięte i taka wystawka, dramat. Nie polecam tego allegrowicza.

Raba Wyzna Nowy wpis

Dawid Gaweł to (usunięte przez administratora). W tygodniku podhalanskim jest artykuł jak matce dziecka niepełnosprawnego sprzedał samochód bez opłaconej akcyzy i auto stoi. Teraz okłamuje Termy Gorce . Już są nad nim czarne chmury

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dg-Auto Dawid Gaweł odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Angel

Kupiony w komisie samochód pan Dawid nie opłacił akcyzy w urzędzie skarbowym z tego powodu od 3 miesięcy nie mogę zarejestrować samochodu ponadto jak się okazało firma ma zaległe płatności w urzędzie skarbowym oszust i kłamcą omijać z daleka

Urszula
@Angel

I co w takiej sytuacji można zrobić? Zgłaszałeś gdzieś tą sprawę?

Tundra

Głowa Krystian też po wielu latach pracy z tym (usunięte przez administratora) został przez niego wydymany . Dobrze zrobił że się od niego odizolował od konfidenta. To zwykła k…. Ten cały DG. Gonić go

Aneta
@Tundra

Kolejny fałszywy komentarz? Bo już jeden taki był tu ostatnio

Aneta

Nie no jak na własnych kolegów o czym Ty mówisz. :( Jeśli to prawda to musieli mu coś wywinąć chyba, co nie? Co się stało

TESTA Krystian Głowa

Firma TESTA nie ma nic wspólnego z opinią zamieszczoną powyżej. Jest to bezprawna próba manipulacji i podszycia się pod innego użytkownika. Komentarz nie ma nic wspólnego z prawdą. Zdarzenie zgłoszone do administratora.

Roman
@TESTA Krystian Głowa

Jak masz inne zdanie to napisz jak jest według ciebie? Atmosfera jest na tyle dobra że warto aplikować? Macie teraz jakieś nowe oferty pracy?

Chciałem kupić

Zwykły (usunięte przez administratora) Pytałem jak człowieka o wszystkie ważne rzeczy dotyczące samochodu. W odpowiedzi usłyszałem, "że super stan, bezwypadkowy, bez korozji. Podwozie zabezpieczone antykorozyjnie w zeszłym roku itp" Wyjaśniłem, że mam ponad 400km i cokolwiek znam się na samochodach i nie dam się oszukać. A ta (usunięte przez administratora) odpowiedziała, że naprawdę super auto i spokojnie mogę przyjechać. Na miejscu okazało się, że auto to szrot. Na pewno powypadkowe. Skorodowane, podwozie zabezpieczone ale rdzą. Żeby syn mnie nie powstrzymał to obił bym mu ryj. A jak kupowałem oscypki i sprzedawca zauważył że jestem zdenerwowany, spytał czym - jak powiedziałem, że wizyta w DG auto to stwierdził " nie pan pierwszy, my go tu znamy ..."

Aleksandra
@Chciałem kupić

nie pozwolil sprawdzic w jakims serwisie na miejscu jaki to super stan jest naprawde? kupiles na slowo bo ktos tak powiedział ?

Dorota

Też miałeś taką sytuacje? Możesz coś więcej powiedzieć co się w Twoim przypadku przydarzyło?

Ratownik

Czy to prawda że ten (usunięte przez administratora) DG działa teraz w termach ? Tam się zakamuflowal i tam będzie teraz naciągał kolejne ofiary. Omijać termy z daleka

Bożena
@Ratownik

Ale co masz na myśli przez naciągać? Też kupiłeś trefne auto czy o coś innego Tobie chodzi? A jak zachowują się pracownicy?

Ślązak brat

Omijać ten komis z daleka. Totalne (usunięte przez administratora) Samochody rupiecie. Właściciel burak jakich mało i opinia o nim w okolicy też nieciekawa.

Viper

powiem tak.Szkoda ze opnie o DG AUTO pozostawiają ludzie nie zadowoleni lub zazdrosna konkurencja. Szkoda z nie wpisują się tu ludzie którzy są zadowoleni z pracy komisu ale tak już jest. Jak jest ok to ok.ale jak coś jest nie tak to bójcie się boga typowa Kaszubska mętalnosc. Ja ze swojego doświadczenia zakupiłem auto i skuter i wszystko jest ok polecam każdemu znajomemu komis DG auto za profesjonalna obsługę i miła atmosferę.Pozdrawiam

daniel
@Viper

jak bys byl przyjety jak szmate, to tez nie zostawil bys dobrego komentarza. Jest to kwestia podstawowej kultury osobistej, nie mowiac juz o obsludze klijenta, o ktorej panowie tam nie maja zielonego pojecia. dziki zachod. pytam o auto ktore wiem ze na stronie oglosil za 100000 a ten ze 110000, grubianstwo, brak podejscia do klijenta, nie wiem co jeszcze tu napisac, no omijac to z daleka. i nie jestem konkrencja, takim okresleniem mozna negowac kazda opinie. salon jest poprostu prowadzony w karygodny sposob.

Lolek

Viper - Kopiuj - wklej z innego portalu

mszanka
@Viper

Liczniki w 100% samochodów są cofane i tyle w temacie. Nie tylko DG auto oszukuje ludzi ale 99% komisów samochodowych.

Papa
@Viper

Może właścicielom nie zależy na dobrych opiniach, bo w przeciwnym razie bedąc pewnymi swojej jakościowej obsługi prosiliby o te opinie i wpisy?????

Lusi

Kupiłam przez komis samochód w 2012 roku podobno nie bity i super stan. Panowie przyjechali do salonu do mojego miasta widocznie przekupili tam Pana który sprawdzał samochód który był niby super. Teraz chce go sprzedać okazuje się że wypadkowy praktycznie z każdej strony mało tego szybę mam z 2008 roku sano hod z 2009 oraz kierownica od innego modelu. To jakiś jeden wielki (usunięte przez administratora) i tyle

Klient

Zacznę od tego że Pan w rozmowie telefonicznej na pytanie o wypadkowość, stwierdził że był malowany tylko jeden błotnik. W ogłoszeniu zaznaczone "bezwypadkowy" . Na miejscu podczas oględzin stwierdzam że próg nie ma prostej lini, faluje i to grubo, drzwi tylnie względem przednich opuszczone około 5mm i ocierają o próg, na górze 7mm na dole 3mm. Listwa dachowa podczas wypadku odkształcona i taka zostawiona z widocznymi śladami zgniecenia przez przylegający do niej przedni błotnik. Przednie lampy obie inaczej spasowane. Różne odcienie elementów lakierowanych. Piszę to wszystko aby każdy wiedział do jakiego miejsca Dow udaje i traci czas i pieniądze. Pań pokazywał mi lakierowany tylni błotnik który defektów był w oryginalnym lakierze chyba tylko po to abym na nim się skupił. Na moje stwierdzenie że auto jest krzywe, krzywo wykonane blacharsko, zaśmiał się. Ale jak mu pokazałem o czym mówię to stwierdził że oni się nie znają na tym aby to wszystko wiedzieć I zauważyć . ALE W OGLOSZENIU JAK BYK NAPISANE "BEZWYPADKOWY" Na pytanie o przebieg to tu już Pan był tak pewny że dal 100% że oryginalny ( nie wiem skąd taka wiedzą skoro stwierdził że auto było w kilku rękach i sprowadzany czy też się podpierał tłumacząc niewiedzę o tym że auto było wypadkowe )

Kamysz

Ja napisze krótko . Komis totalna mina. Samochody powypadkowe, liczniki kombinowane , właściciel łysy grubasek jak Bóg chodzi po komisie , zegarek podróba na ręce , ciuchy podróby i wciska kit że u niego najlepsze . Plakowane wszystko nawet opony i 90% aut powypadkowe a właściciel mówi że tylko była na samochodzie szkoda parkingowa. Omijać to miejsce

Samochodziarz

Ludzie (usunięte przez administratora)ten komis z daleka . Akcyzy nie opłacone , dokumenty robią na Was od razu z Włoch. Właściciel kłamie jak z nut a doświadcza mu szczupły i wymokniety narkoman . Samochody z licznikami cofanymi , powypadkowe i nie dokonać maja dokumentacje do rejestracji. Kupisz samochód i resztę maja cie w (usunięte przez administratora) i nie odbierają telefonów . (usunięte przez administratora)

Konis duży, aut pełno. Z zewnątrz robi dobre wrażenie. Jednak auta oszukane, bite i kombinowane, o czym oczywiście przez telefon się nie dowiemy. Nie wiem jakim cudem takie komisy jeszcze funkcjonują w XXI wieku - radzę omijać dalekim łukiem.

KJ

Ludzie weźcie się dokształcie zanim zdecydujecie się na zakup czego kolwiek wtedy nie będzie niejasności,nie domówień i nie potrzebnych negatywnych komentarzy.według mnie pożądany właściciel pożądana firma POLECAM!

Wiki

@bro Czujność proponowałabym zachować również przy adresie na jaki wysłana została uwaga. To forum pracownicze!!!

bro
@Wiki

Właśnie dlatego napisałem, ponieważ moja przygoda z tamtym miejscem pokazuje jak na dłoni czego będzie się wymagać od pracowników- kłamstwa i krętactwa...

bro

Co do opisu o braku kultury to się nie zgodzę. Rozmowa odbyta defakto na wysokim poziomie- miło, sympatycznie, a może kawki? itp... "łysy pan" miły i powiedzmy uczynny. Na minus to, że gadka szmatka taka sama jak w typowym handlarzowym komisie. Typu: panie my takie już kupili, panie lepszego pan nie kupi, panie autko całe w oryginale, a panie wszystkie auta są tak krzywo spasowane nawet nowe... Bełkot, bzdury i kłamstwa. Zakup polecam w tym konisie, ale z kimś kto się bardzo dobrze zna na samochodach i nie daje się omamić typowym dla takich miejsc handlarzowym gadaniem... Nie mówię, że wszystkie auta mają złe, ale na wielu było widać gołym okiem że kombinowane, klepane pod sprzedaż. Jedynie za miłą rozmowę i podejście sprzedawcy do mnie opinia neutralna nie negatywna... Polecam zachować czujność w tamtym miejscu, bo Panowie na wszelkie sposoby starają się ją uśpić...

Poldek

Ponieważ firma jest oceniana jako dobry pracodawca to dlatego nie ma wielu chętnych żeby tu zaglądać.

Zostaw merytoryczną opinię o Dg-Auto Dawid Gaweł - Niedźwiedź

• Jak się pracuje w Dg-Auto Dawid Gaweł?

Zobacz opinie na temat firmy Dg-Auto Dawid Gaweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dg-Auto Dawid Gaweł?

Dg-Auto Dawid Gaweł