Opinie o Jarex-Trans Krystyna Jaromin w Jeżów Sudecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jarex-Trans Krystyna Jaromin. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jarex-Trans Krystyna Jaromin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarex-Trans Krystyna Jaromin w Jeżów Sudecki

Anonimowy

Powiem tak na wszystkie negatywne komentarze że chyba wam się pracować nie chciało więc macie takie nastawienie o tym fajnym człowieku który jest w stanie pomóc w potrzebie a nie zostawić człowieka na lodzie jak większość pracodawców jestem w szoku ze tak można oczernić fajnych ludzi wstyd!!!

User
@Anonimowy

Gosia uspokój się

Wojtek Nowy wpis
@Anonimowy

Zgadzam się!!!! Pracowałem tam kilka lat to naprawdę świetna firma i wspaniali ludzie brawooooooooo

ukrainiec Nowy wpis

sami ukrancy na czarno toz to szczyt

Krystyna Nowy wpis

To mnie zaciekawiło, w jaki sposób szefostwo pomaga pracownikom w potrzebie? Co to za taka potrzeba, w której ktoś nie został zostawiony na lodzie? Pytam poważnie, bo z samego charakteru pracy spawaczy i reszty nie wynika, żeby jakiś dramat był.

Qiol Nowy wpis
@Krystyna

A tak gadają, żeby zrobić z siebie wielkich panów zbawców. Nikt nie wie o co chodzi

Czy Jarex-Trans Krystyna Jaromin zapewnia kartę multisportu?

Uzytkownik

Nawet normalnych warunków pracy nie zapewniają. Nierzetelna firma, wykorzystywanie pracownika. Firma się chyba 500 lat temu zatrzymała jak się miało (usunięte przez administratora) Nie polecam !

Rafał
@Uzytkownik

Napisałeś, że firma ta nie zapewnia normalnych warunków pracy. Jak mam to rozumieć? Jakie warunki są oferowane skoro w taki sposób napisałeś o tej kwestii? To bardzo przykre, więc może zechcesz napisać mi coś więcej?

Użytkownik
@Rafał

Na umowie masz 8h i najniższą krajową, w rzeczywistości 10-12h i coś pod stołem, ale oczywiście w razie wypadku itp. pieniądze z najniższej krajowej. Szef firmy bardzo negatywny, ma pretensje do wszystkich, że praca w firmie nie jest ich życiową pasją i mają życie poza pracą. No i wyrzuca ludzi jak popadnie, w jeden miesiąc przy mnie zwolnił 5 osób. W tym gościa który przyjechał do firmy, napisał program na koła które były nam potrzebne i od razu po napisaniu programu go wyrzucił. Ogólnie jeśli chodzi o warunki pracy, czystość itp również bardzo słabo, praktycznie nic nie jest zabezpieczone, wielki piec na hali jest nieszczelny itp itd.. Naprawdę nie polecam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jarex-Trans Krystyna Jaromin. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Onufry

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

ktoś

Strasznie opryskliwa baba tam się panoszy.

Remek

Jak się pracuje? Interesuje mnie praca w firmie dlatego pytam.

zdegustowany

Od roku w oknie google z reklamą tej firmy wyświetla się mój nr telefonu, totalna pomyłka, nie zajmuję się naprawami ani transportem. Usiłując wyjaśnić to "właścicielowi" w rozmowie telefonicznej że jakimś cudem mój nr telefonu trafił do ich ogłoszenia bez szacunku mnie zignorował, obecnie zainteresowanym klientom bez tłumaczenia mówię że to pomyłka ... nie mam siły tego tłumaczyć, ich strata...

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Jeżów Sudecki.

Pomocne_info

Proszę zmienić nazwę firmy z Jarex-Trans Krystyna Jaromin (nie ma już takiego podmiotu) na Jarex-Trans Piotr Jaromin. Lokalizacja bez zmian. Warunki pracy i płacy też bez zmian.

************

Wszystkie powyższe opinie pokrywają się w 100% z moimi doświadczeniami. Brak szacunku do pracownika to fundament tej firmy. Właściciel nie liczy się z niczym i nikim,a wymaga cudów. Gdybym miał w jednym słowie określić Jarex trans było by to "bagno"

Opiniodawca

NIE POLECAM!!! Unikać i obchodzić baaaaardzo szerokim łukiem!!!

kandydat

Dzięki za opinię, szkoda że przeczytałem ją niestety po pierwszym kontakcie z właścicielem. Nadpobudliwość to się zgadza, brak szacunku dla innych ludzi to też widać już przy pierwszym kontakcie.

..xxx

wystawiając opinie temu pracodawcy nie wiadomo od czego zacząć.może wystarczy powiedzieć po prostu ludzie nawet się nie zastanawiajcie nad podjęciem pracy tam...dla bardziej dociekliwych warto powiedieć tak:żadnych warunków i przepisów bhp ,zadymienie jest tak wielkie e gdy się popatrzy do góry na sufit po prostu go nie widać,większość pracowników ma problemy z oddychaniem i płucam.praca zdarza się take w Niedzielę-jeśli pomyśleliście że niedziela to dzień wolny dla rodziny zapomnijcie o tym szybko.w tej firmie jesteście własnością pracodawcy,ogólny haos i brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika.raca ponad siły zdarzało się często że po 14 godzin dziennie.na umowie najniższa krajowa więc jeśli ktoś na prawdę zachoruje musi liczyć się tym że dostanie 1000 zł do ręki.szef jest osobą nadpobudliwą,która nie okazuje szacunku żadnemu zatrudnionemu pracownikowi.obecnie w firmie ma być montowana toaleta na odciski palców tak aby szef mógł kontrolować czas jaki pracownik spędza w toalecie-co chyba już mówi samo za siebie...nie nie nie i jeszcze raz nie.nie polecam trafić na swojej drodze zawodowej tej firmy.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Jarex-Trans Krystyna Jaromin - Jeżów Sudecki

• Jak się pracuje w Jarex-Trans Krystyna Jaromin?

Zobacz opinie na temat firmy Jarex-Trans Krystyna Jaromin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarex-Trans Krystyna Jaromin?

Jarex-Trans Krystyna Jaromin