Opinie o Grzegorz Sekuła Auto G.Car w Binczarowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Sekuła Auto G.Car. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Grzegorz Sekuła Auto G.Car o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Sekuła Auto G.Car w Binczarowa

Chciałbym się zorientować czy przypadkiem w grudniu nie było prowadzonych rekrutacji. Teraz jak już szukałem ogłoszeń to nie mogłem niczego odszukać a ktoś pytał o rozmowę kwalifikacyjną. Jestem mechanikiem i szukam zatrudnienia na rejonie. Czy w komisie są w ogóle potrzebni?

Lukasz Nowy wpis

Witam. Kupilem w listopadzie wv polo i po tygodniu jazdy tym samochodem niestety przeskoczyl lancuszek rozrzadu. No coz, zdarza sie ale podczas kupna sprzedawca zapewnial ze rozrzad byl wymieniany i mozna smialo jezdzic.. Po tel sprzedawca powiedzial ze gwarancja nie obejmuje rozrzady i musze wymiecic go na swoj koszt. Kosztowalo mnie to 1500 zl . Pani w biurze poprosila o nr konta i powiedziala ze sa sklonni przelac 700 zl na pokrycie czesci kosztow.. No coz telefony zamilkly i niestety pieniedzy nie otrzymalem do dzisiaj. Widac gwarancja konczy sie w bramie komisu a obiecac nic nie kosztuje. Napewno ten komis bede omijal szerokim lukiem.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Grzegorz Sekuła Auto G.Car?

kobretti44 Nowy wpis

O komisie nie wystawię opinii,ale o firmie BudMaxx zarejestrowanej w Binczarowej 290 powiat nowosądecki to już tak. Firma ta,to nie tylko komis. Prowadzą wykopy w okolicach 05-310 Kałuszyn, powiat miński na Mazowszu i kilka dni temu pojawiły się ich ogłoszenia pod nazwą KNS Development. Jedna osoba, kilka firm,bo i jeszcze należy dodać Eurobud. Jeden i ten sam człowiek za tym stoi najprawdopodobniej. Otóż miałem nieprzyjemność tam pracować,pod Kałuszynem. Zostałem (usunięte przez administratora) umowy o pracę brak,kasy też. Nic dziadowi nie mogę zrobić,bo nie dał mi umowy o pracę. Pracowałem tam dwa tygodnie,cieszyłem się,że znalazłem robotę na wywrotce,bo blisko do domu i 300 pln dniówki od 7-19 od pn-pt. Miesięcznie wychodziła ładna suma do wypłaty. Odeszło nas trzech kierowców, dwóch jeździło u niego trzy lata, ale do domu mieli 250 km i mieli dosyć użerania się z właścicielem. Kończąc,przestrzegam przed pracą w tej firmie na pewno na żwirowni w Kazimierzowie koło Kałuszyna.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Grzegorz Sekuła Auto G.Car? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Ilona

Ktoś na forum kiedyś liczył na kulturę wypowiedzi, ja natomiast liczę na informacje odnośnie pracy. Wiecie czy tu w komisie można się obecnie zatrudnić? Chyba, że już wszystko zajęte? Mieszkamy niedaleko z narzeczonym i myślał czy dobrze gdzieś nie dorobić, to patrzę po forum właśnie. Ile osób obecnie się tu może zatrudniać?

andrzej645

Kupowałem Stilo i Punto najbardziej zależało mi na blacharce żeby nie było rdzy i faktycznie bez grama rdzy a auta swoje lata miały mechanicznie coś zawsze trzeba podłubać ale cena była ok byłem zadowolony z transakcji

Szkoda czasu na współpracę z tym (usunięte przez administratora)

Mirosław

Powiesz coś więcej? Tylko z kulturką, żeby nie usunęło wypowiedzi :D

Ten komis proszę omijać szerokim łukiem Zero zaangażowania od strony sprzedającego. Dzwoniąc pod numer nie udało mi się niczego dowiedzieć po przyjeździe na miejsce sprzedający powiedział tam jest auto proszę oglądać zero zainteresowania. Nie polecam

Arek

Witam, dla mnie jest to jeden z najtańszych komisów w tych okolicach , tak auta porysowane ale jaka jest ich cena? Kupilismy tam 4 auta i to były najlepsze wybory , cena adekwatna do stanu, ostatni zakup to a4 z 2004 r porysowana całe zawieszenie było do roboty ale ani grama korozji nawet na podwoziu auto jeździ już 2 lata kupiłem za 7tysiecy dołożyłem 1500 w zawieszenie plus wymiany podstawowe jak rozrząd wyszło mnie ponad 10 tysiecy i do dziś bezproblemowo. Jakość do ceny. Obsługa też super wystarczy podejść i pytać .Pozdrawiam i Polecam

Kupijący

Szkoda czasu i nerwów . Wchodząc na szrot jest lepszy wybór

Anka

Byłam tam aut dużo racja nie ukrywają że auto jest porysowane czy uszkodzone na obsługę trzeba czekać tu racja kupiłam tam samochód i byłam z niego zadowolona

ewa

Wchodzi się tam jak na auto złom ,na autach nie ma cen ,żadnego opisu auta ,nie ma szyldów reklam ,jedynie kołują przez internet ,taki handel zerżnięty - odmałpowany ze złomowisk we Włoszech,przyjdziesz tam i pytasz o wszystko ,trzeba stracić dużo godzin i nerwów ,szkoda czasu ,

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Sekuła Auto G.Car - Binczarowa

• Jak się pracuje w Grzegorz Sekuła Auto G.Car?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Sekuła Auto G.Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grzegorz Sekuła Auto G.Car