Reha Fund Sp. z o.o.

Opinie o Reha Fund Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Reha Fund Sp. z o.o.?

Duza olA

5000 brutto

SM

Firma oferuje stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy i płacy, dużą swobodę działania. Polecam

Nikt
@SM

NO raczej się nie zgodzę!!! Skąd tyle wakatów i ciągłe szukanie pracowników??? Może kadra kierownicza jest nieudolna i wybierają średnich kandydatów? A może jest większy przyrost formy od treści?

@Nikt

Byla tu już o tym mowa. Szukanie pracowników jest związane z utworzeniem nowej linii produktowej. Do każdego terenu, na którym był już przedstawiciel, został zatrudniony drugi. Stąd wakaty.

zainteresowy

Na mieście widziałem skodę rehafund, wyglądała na samochód który nadaje się już do wymiany... Jeśli firma sukcesywnie wymienia na peugot 308 to ile obecne auto musi przejechać kilometrów by było do wymiany?? - 200 tyś - 300 tyś -500 tyś?? Taki wygląd auta nie świadczy dobrze o firmie....

@zainteresowy

To prawda, 200tys albo więcej

@zainteresowy

Po przejechaniu 200 tyś. są wymieniane na nowe.

Ria

Czy ktoś z Was aplikował na PH kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie i dostał odpowiedź zwrotną?

W
@Ria

Szkoda czasu , miałem rozmowę na Śląsku z Panią Natalią . Nie powiedzą nic odnośnie warunków pracy i wynagrodzenia... Za to każą wymienić 10 zastosowań ołówka...

@Ria

Tak jestem po rozmowie telefonicznej i drugi etap przede mną

Tak

na wysokim poziomie konkretny

doswiadczenie i jakie pomysly na sprzedarz

Xxx

Czy ktoś dostał zaproszenie na rozmowę na kujawsko pomorskie?

M. P.

Na dniach brałam udział w spotkaniu rekrutacyjnym w Krakowie. Jestem zaskoczona. W ogóle nie czułam się jak na rozmowie o pracę. Luz jaki panował spowodował, że bardzo się rozluźniłam i pokazałam się bez stresu z najlepszej możliwej strony. Zapewne dlatego dostałam zaproszenie na ostatni etap. Brawa dla rekruterki, że nie wprowadza stresowej atmosfery.

Kandydat Śląsk

Szkoda Czasu , Pani Natalia mało konkretną, nie przygotowana do rozmowy , miałem przy sobie swoje CV więc dałem ona co chwilę spoglądała w laptopa zamiast słuchać mnie , na początku spotkania telefon w ręku i pkpularny portal społeczności. Dodam że w takiej branży pracuje już 6 lat. I jadąc na spotkanie oczekuje konkretnych informacji . Tutaj ich zabrakło wszystko będzie powiedziane na kolejnym etapie . Telefony grzecznościowego nie dostałem

Błażej

Klasyczna rozmowa. Miła atmosfera i konkretne pytania celem poznania kandydata.

Zestresowana

Byłam na rozmowie, po której dostałam pytanie "jak oceniam swoją rozmowę od 1 do 10). Powiedziałam, że zjadły mnie nerwy i dałam sobie 5 na 10. Dostałam informację, że moje zestresowanie było bardzo widoczne oraz możliwość przyjechania na 2 etap w celu poprawy 1 wrażenia jak i poćwiczenia "rozmów" z jasną informacją, że moje szanse na zatrudnienie na razie nie są zbyt wysokie. Pojechałam na drugi etap. Pracy nie dostałam ale i tak uważam, że to jak zostałam potraktowana to najlepsza wizytówka tej firmy. Dostałam dwa razy informację, co było dobrze a co do poprawy, co było bezcenne.

Pierwszy etap rekrutacji = rozmowa telefoniczna, trwała około 7 minut, kilka standardowych pytań jak wszędzie. W kolejnym tygodniu spotkanie odbyło się w Warszawie. Bardzo spodobał mi się klimat, który panuje w biurze, nie takie typowe korpo, tylko raczej na luzie. Pytania dot. doświadczenia, sprawdzenie umiejętności sprzedażowych. Cała rozmowa trwała 35 minut. Nie zależnie od decyzji, mam dostać telefon do końca tygodnia.

Miałam przyjemność brać udział w rekrutacji w Katowicach. Bardzo konkretna rozmowa. Kobieta chętnie i z uśmiechem odpowiadała na zadawane przez mnie pytania i niczego nie ukrywała. Chociaż nie usłyszałam jakie są dokładne zarobki, to wiem z czego one się składają oraz, że moje oczekiwania są do spełnienia. Umowa o pracę na 5 m-cy, a później 2 lata, zapewnione wszystkie narzędzia pracy. Mimo spoglądania w laptopa nie czułam się lekceważona. Widziałam, że kobieta czyta CV i zadaje pytania z nim związane. Odpowiedź ma być do piątku odnośnie ostatniego etapu. Pozytywnie wspominam rozmowę.

Bardzo przyjemnie wspominam rozmowę z Panią Natalia, nieprzeciętne pytania. Owszem nie mówiła o konkretnych zarobkach, ale naświetliła jak to wygląda i zapytała jakie są oczekiwania tłumacząc, że gdyby były niereale do osiągnięcia w tej firmie to by nie napraszala na kolejny etap. A takowe zaproszenie dostałem.

Kandydatka Śląsk

Też byłam na rozmowie na PH na Śląsku. Nie rozumiem rozgoryczenia pytaniem o ołówek. :P Klasyczne pytanie na kreatywność. Spotkałam się z kim już w innej firmie. Pani była bardzo przyjazna i uśmiechnięta, pytała o doświadczenie i zainteresowania. Odniosłam wrażenie, że chce mnie poznać. Poprosiła o przekonanie jej do zakupu produktu. Nie ma się co dziwić skoro stanowisko tyczy się sprzedaży. Wg mnie bardzo ciekawa rekrutacja, w miłej atmosferze. Widać, że Pani starała się wprowadzić pozytywną atmosferę abym się nie stresowała.

Szczera

Bardzo słabo przeprowadzona rozmowa . Pani Natalia zadaje pytania , po czym mówi proszę podać mi 10 przykładów zastosowania ołówka oprócz pisania . Takie metody rozmowy były dekadę temu ale nie teraz . Na koniec rozmowy ewidentnie Pani była znudzona i nawet nie słuchała co kandydat ma do powiedzenia tylko patrzyła w ekran laptopa co było dość nie miłe. Warunków nikt się nie dowie dopiero po 3 etapie rozmowy.

Mateusz

Firma szuka przedstawiciela. Może ktoś podzieli się opiniami na temat floty oraz zasad pracy w terenie? To raczej nie powinno być tajhemnicą, w przeciwieństwie do kwestii takich jak wysokość wynagrodzenia ;)

Bartosz
@Mateusz

Jestem pracownikiem firmy. Flotę tworzyły skody rapid ale są już sukcesywnie wymieniane na peugeoty 308 ze względu na duży bagażnik. Bardzo duża samodzielność w pracy.

M.
@Bartosz

Czyli jako pH wozisz towar tzn vanseling? Jak rozumiem nie narzucają ilości wizyt. Auta mają GPS? Lub raczej jak weryfikują aktywność (poza wynikami) Można korzystać z auta? Z góry dzięki za odpowiedź. Z poprzedniej firmy przegoniła mnie inwigilacja, dlatego dopytuję.

Bartosz
@M.

Nie dostarczasz towaru a duży bagażnik jest potrzebny aby zabierać produkty do prezentacji. GPS jest ale bardziej do tego żeby rozliczyć PH za kilometry zrobione w weekend bo z auta można korzystać.

M.
@Bartosz

CV poszło, zobaczymy.Lub nie. Szukają PH w wielu lokalizacjach, tak jak i regionalnych, czyli nie można tu liczyć na pracę stabilną. I zanim ktoś zacznie mówić, że firma się rozwija, NIE firma jest na etapie rozbudowy, a ten proces nie gwarantuje stabilizacji. Kolejny minus to długi czas zbierania CV czyli zanim oni skończą zbierac aplikacje, to kilka innych firm już je zakończy. GPS w aucie nie powinien dziwić, ale na 2 ostatnich rozmowach w firmach z podobnym asortymentem poinformowano mnie o braku śledzenia (tak auto jak telefon) No cóż, szału nie ma. Dzięki za poświęcony czas!

Bystry
@Bartosz

A tak mniej więcej możesz określić ile ściagają kasy za przejechany km prywatnie? Żeby się nie okazało tak jak w jednej firmie ze można używać auta ale każdy km prywatny i jesteś siedemdziesiąt groszy w ...

Pozytywny
@Mateusz

Owiane wszystko tajemnica , zarobki tez tzn powiedzą ale po 3 rozmowie ...

Pozytywny

1 rozmowa telefoniczna , wywiad środowiskowy plus sprzedanie produktu ... po zakończeniu sprzedaży produktu Pani Natalia zaprasza na kolejny etap.... Spotkanie trwało 20 min . Standardowe pytania po czym Pani Natali mówi proszę podać mi 10 przykładów długopisu oprócz pisania. Po czym pokazuje jakiś przedmiot i mówi proszę mi go sprzedać... Moim skromny zdaniem metody jak 10 lat temu nic wspólnego nie ma to z rozmową konkretną w sprawie pracy ! Nie każdy musi być dobry we wszystkim . Co jest ważne lekceważące podejście do osoby siedzącej na przeciwko zamiast słuchać co mówi , Pani natali patrzy w komputerze i już wiesz że ma Cię w ... Na koniec mówi czy się zajmują jak wygląda polityka pracy ale warunków finansowych nie powie . Jeżeli przejdziesz do kolejnego etapu i Firma zadecyduje , że zostaniesz zatrudniony to następnego dnia Pani Natali poinformuję Cię jakie będą warunki zatrudnienia . Strata czasu naprawdę i co ważne umowa na 5 mies , potem na rok ... Premie podobno co 2 miesiące

Kandydat region Śląsk

Przyznam, że ze sporym doświadczeniem w handlu ( sprzedaż samochodów nowych plus prace dodatkowe )również nie dostałem pracy w Reha. Mimo, że dostarczyłem referencje od dwóch poprzednich pracodawców na prośbę rekruterów. Mimo wszystko bardzo się cieszę, że tak się stało. Dzięki rekrutacji, otrzymałem od poprzednich pracodawców referencje :). Poza tym, bez kłopotu mogłem wybierać wśród innych pracodawców i wybrałem firmę która zaproponowała najlepsze warunki i branże w której będę mógł się rozwijać, ponieważ w motoryzacji jako sprzedawca osiągnąłem wszystko. Reasumując, nawet jak Wam się nie powiedzie to zróbcie sobie feedback, wyciągnijcie wnioski i dążcie dalej do celu. Powodzenia !

Dodam tylko, że zaproszenie na rozmowę nie zawiera informacji o przewidywanym czasie jej trwania czy innych dość oczywistych i obecnie już standardowych informacji. Osoby prowadzące nie zachowują się ani profesjonalnie ani jak ktoś, kto kiedykolwiek szukał pracy. Co do samej firmy, to opinie o produktach znaleźć można na wielu forach. I te opinie najlepiej podsumowują te firmę.

Kandydatka

Jest bardzo zadowolona z rozmowy w kontekście merytorycznym i organizacyjnym. Panowie mają profesjonalne podejście. Czekam na decyzję.

Damian

Rozmowa rozbita była na dwa etapy - telefoniczny i twarzą w twarz. Rozmowa telefoniczna około 5min, główne sprawdzenie CV, po której zostałem zaproszony na spotkanie. Na spotkaniu zdecydowanie dokładniejsze omówienie CV, sprawdzenie umiejętności sprzedażowych i możliwość zadania wszystkich pytań jakie mi chodziły po głowie, na które bez problemu dostałem odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Reha Fund Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Reha Fund Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reha Fund Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reha Fund Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reha Fund Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reha Fund Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reha Fund Sp. z o.o.