Opinie o Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Jedlicze A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Jedlicze A

Czy w Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odpowiedź Nowy wpis

Hahaha , dobre pytanie. Tak obiecują panie kierowniczki cuda, jednak to jest tylko piękne kłamanie względem pracownika nie po znajomości oczywiście

Ośrodek okropny, ludzie chodzą jak mumie, a personel to porażka , w szczególności panie kierowniczki i ich wierne przyjaciółki. Niestety ten ośrodek to swego rodzaju jedna wielka banda przyjaciół. Ludzi nie od nich wykorzystują i dręczą psychicznie

Marzena
@Anna

Co jest nie tak jeśli chodzi o zachowanie kierowniczek? Sa jakieś nieuprzejme czy jak?

Sandra
@Marzena

Kierownictwo nie szanuje wogole pracowników. Predzej zwolnią nawet dyscyplinarnie dobrego pracownika niż będą wspierać i starać się by został i dalej działał na rzecz wsparcia osob niepełnosprawnych z którymi już się zżył. Atmosfera pracy bardzo toksyczna, ciągła kontrola ze strony kierownictwa, notoryczne upomnienia i nakładanie kar za najmniejsze niedociągnięcia. W miarę dobrze traktowani są jedynie pracownicy zatrudnieni po znajomości, którzy mają czas by pić kawke i obmawiać za plecami. Dla zdrowia psychicznego nie polecam.

Renata
@Anna

Zgadzam się z opinią. Ośrodek nastawiony jest na wyzysk pracowników. Kierownictwo stosuje rozne formy zastraszania pracownikow-(usunięte przez administratora).

Natalia
@Renata

Trzeba mówić prawdę. Jest tam jeden wielki (usunięte przez administratora). Pracują tam same klany rodzin i znajomych. To nie jest ośrodek tylko (usunięte przez administratora) Tak jak wcześniej wspomniano duzo osób ma tam super, co świadczy o kolesiostwie. Natomiast ludzie zatrudnieni nie przez znajomości mają piekiełko. Dobrze że już tam nie pracuję. I nikomu nie polecam szkoda zdrowia

Jerzy
@Natalia

A piekło? To co się tam wyczyniało że tak oceniasz? Ci po znajomości mieli mniej roboty niż inni pracownicy?

Natalia
@Jerzy

Co się tam wyczynialo? myślę że nadal to trwa w najlepsze. z tego co wiem kierownictwo się nie zmieniło. inaczej było jak kierownikiem był Jarek. no ale cóż.. oczywiście że swoje koleżanki miały luz. wiadomo że coś robiły, ale nie były notorycznie sprawdzane , panie kierowniczki są dla nich miłe i ślepy by zauważył to. trzeba tam być żeby to poczuć na własnej skórze. ale nie polecam tego nikomu. no chyba że jesteś ciocią, koleżanką od koni lub rodziną. źle się tam dzieje, bardzo źle

Dorota Nowy wpis
@Natalia

Nie wiem na ile w tym wszystkim prawdy ale ciekawa jestem co o tym sądzą osoby obecnie zatrudnione, bo z tego co widzę tutaj piszecie jako byli pracownicy, tak? Mają teraz jakieś większe braki w kadrze? Ile osób docelowo powinno być zatrudnionych, żeby wszystko dobrze działało?

Skromny człowiek Nowy wpis
@Dorota

No niestety to wszystko co jest napisane jest prawdą. Wiem że pracując tam bez koleżeństwa to trzeba być idiotą, dlatego ludzie piszą jako byli pracownicy. Co trzeba zmienić? To bardzo proste panie kierowniczki!!! I resztę koleżeństwa czyli cały ośrodek. Co jeszcze jest nie do przyjęcia to to że osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji pracują na kilku stanowiskach np. osoba która jest po resocjalizacji pracuje również jako doradca zawodowy, terapeuta zajęciowy i pracownik socjalny!!! To tylko jeden przykład, a mogłabym pisać i pisać..

z.dorota@vp.pl

Miałam Przyjemność i Zaszczyt Pracować w Ośrodku Rehabilitacyjno -Wypoczynkowym w Jedliczach w latach 2004-2005 i jestem pod Ogromnym Wielkim Pozytywnym Wrażeniem.Pracownicy Ośrodka to Osoby Mile,Kulturalne,Empatyczne,Zaangażowane w prace z osobami wymagającymi opieki i wsparcia.Serdecznie Chciałabym Podziękować Zacnej Szlachetnej Pani Iwonie-Supeł Śnieguła Która Pełniła Funkcje Terapeuty Zajęciowego za Cenne wskazówki,i rady.Dziękuje Również z Całego Serca Zacnej Pani Prezes Agnieszce Niedzwieckiej za to ,że Oddaje Swoje Serce Podopiecznym Ośrodka.były pracownik Dorota Żaczek.

Skromny człowiek
@z.dorota@vp.pl

Niestety pani Iwona juz nie pracuje w tym ośrodku... Ponieważ jest tam duża rotacja pracowników...

Skromny człowiek

Również pracowałam i również nie polecam, tak jak wyżej... Niestety ale pracownicy zatrudnieni po znajomości mają godne warunki...kierownicze Pani A. S. brakuje empatii, w szczególności do pracowników nie zaprzyjaźnionych z nią samą albo nie zatrudnionych po znajomości... Bycie empatycznym co jest uważam kluczowe w tej pracy. Nie jest atutem kierowniczki A. S. Ośrodek nastawiony na zarabianie pieniędzy, a nie do końca dla dobra pacjenta. Duża rotacja pracowników nie będących znajomymi o czymś świadczy...Co na pewno nie jest korzystne dla podopiecznych tego ośrodka. Czy ktoś w ogóle pomyślał jak ci ludzie się czują gdy muszą na nowo ufac nowemu chociażby psychologowi??? Uważam również że kierownictwu brakuje kompetencji na pełnienie takiej funkcji..byłam też świadkiem zastraszania pracownika..... Gdzie na pytanie ze strony pracownicy o możliwość wydłużenia terminu załatwienia sprawy, pani kierownik powiedziala : "jeśli chcesz dostać wypłatę musisz dzwonić" sama od drugiej Pani kierownik uslyszalam m.in."po co poszłam na urlop skoro miałam dużo pracy". Jedynym plusem pracy w ośrodku jest to że większość pacjentów to bardzo wdzięczni ludzie. Ja osobiście bardzo anagazowlam się w swoją pracę i pacjenci to doceniali. Cieszę się że już tam nie pracuje... I nie polecam osobom nie będącym znajomymi tpn.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Wiecie może czy w Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy szukają chętnych na staż?

malgoz

Warto spytać, zdaje się, że można.

noname

Żeby móc oddać serce trzeba mieć serce. Chciałbym aby tego typu ośrodki, fundacje robiły coś dla ludzi, na razie to jednak sfera mrzonek.

zadra

Dla ludzi super, bo płacą. Były już akcje z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami. Nie znoszą kotów i... nienawidzą, robią kocich inwalidów, niszczą schronienie na zimę poza terenem ośrodka. Do schroniska trafiły ostatnio dwa super przyjazne okaleczone na całe życie!!! Jak możecie prowadzić Hipoterapię jak nienawidzicie zwierząt. Empatia pracowników zero. Tylko za pieniądze można liczyć na ich współodczuwanie. Liczy się tylko interes. Marzę aby zaczęli tam pracować ludzie z misją.

Zostaw merytoryczną opinię o Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy - Jedlicze A

• Jak się pracuje w Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy?

Zobacz opinie na temat firmy Zacisze Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.