Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Pytacz

Pytanie mam jak z pracą w Topazie na magazynie? ile płaca, czy jest możliwość awansu, nadgodzin ? Jaka atmosfera w pracy ? Zależy mi na opinii

ZUP

dajcie spokój długo wyczekiwana chwila nadeszła

brudy???????

ha ha ha

zażyczyła sobie odkurzacz tak jak były kierowniczek, który już z resztą tam nie pracuje ale za to szefunio ma czym sprzątać brudy w swoim domku!!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Białobrzegi radomskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Euro-Part Cezary Walczak
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
ha ha ha

może peruczka by się przydała.

@ha ha ha

peruczka czemu nie natomiast tobie z całą pewnością zasypka do stóp proponuje szczegółowo zapoznać się z instrukcją użytkowania to do stóp pamiętaj do stóp .Wiadomo Lis fiołkami nie pachniał ale jego nogi .......... lepiej to przemilczę

kosa

odezwał się ten co nielubi COŚ wystrzałowego PAJAC

mona

czy na 4 maja będzie szykowana koperta dla pani zastępcy,czy może coś wystrzałowego sobie zażyczyła.

lalka

Dużo radości miłości i nowych romansów wam życzę WIOSNA

ala

a o co tu chodzi?

..........

no tak ciebie już dawno nie ma no ale w maju czerwona róża by się przydała

olo

taa a niby kto z kim ma romansowac

ula

taki mądry to niech poczyta ŚWIAT MĘŻCZYZN i pierzaste i dopiero niech osądza

zdziwiony

co za ludzie tam u was pracują, ja pracuję w topazie w innym mieście ale takich niedorzecznych wpisów jeszcze nie widziałem nigdzie. Współczuję kierownictwu że musi pracować z takimi dziwnymi ludzmi. Wy tylko plujecie jadem, zamiast przyjść przepracować jak każdy normalny człowiek swoje 8 godzin i zająć się własnym życiem, chyba że nie macie tam w Białobrzegach swojego życia oprócz topaza...

.........
@zdziwiony

współczuj tym oszukanym znieważonym i sponiewieranym nie znasz sprawy a osądzasz

sara

czym się różni kobieta pracująca w biurze w spodniach od tej samej tyle że w sukience CZASEM DOSTĘPU

a ja

czasami warto ....... a co tam

.......

fajnie ach to były czasy

ula

nie każdy ma tylko jedną kobietę będą koszty

a ja
@ula

No własnie Ulu zależy, czy ktoś ma jeszcze oprócz żony córki czy też synów oto jest pytanie .ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ ALBO WOGÓLE JAK MASZ PROBLEM TO ZGŁOŚ SIĘ DO SPECJALISTY I TO PRYWATNIE BĘDZIE SZYBCIEJ MOŻE CI POMOGĄ PAJACU

mool

Komunistyczne święto, kobietą się jest, a nie bywa raz do roku

LOK

Nie zasługujecie na kwiatka od kierownika chyba że pokrzywa .

niedługo DZIEŃ KOBIET

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi