Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

re

kret zawsze będzie kretem,będzie kopać gdzie się da.

ty

Dwie które o sobie plotkują,to jak one mają się w tym biurze zgodzić.

zen
@ty

jedna z nich to czarna owca tej atmosfery nie trudno się domyślić

wubu

Ale tam są dwie?

ty

Jeśli oni sami sobie tyłki obrabiają to na pewno nie będzie dobrze.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Białobrzegi radomskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Euro-Part Cezary Walczak
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
giff

atmosferę tworzą ludzie, a biuro teraz mamy najfajniejsze poza jedną...

wubu

Najpierw były zwolnienia,teraz ludzie sami się zwalniają,mają dosyć tej chorej atmosfery. Patrzeć jak tylko biuro zacznie się sypać,bo słychać już zgrzyty.

fe

Zaczynają pracownicy sami odchodzić z Topazu,widocznie już mają dosyć tej atmosfery.

buzka

dobrze robi.

pryy
@buzka

co?

wms

może ma ukryte zdolności?

Laboratorium DNA

?

lok

A za co pani (usunięte przez administratora)została asystentką ?

mpm

A za co wyleciał były kierownik? Co tam na boku kręcił?

kolo

Witam, pracowałem w podobnej firmie na podobnym stanowisku i, jak czytam to forum wracają „wspomnienia” złych opisów i komentarzy pod moim adresem. Wielu użytkowników Internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny NIE są jednak BEZKARNE. Oj błędne jest przekonanie, że możemy bez żadnych konsekwencji pisać, co nam ślina na język przyniesie. Obrażanie danej osoby na forum internetowym może zostać zakwalifikowane także jako naruszenie dóbr osobistych, znajdujących się pod ochroną prawa cywilnego, w szczególności czci, na którą składają się: dobre imię (cześć zewnętrzna) i godność (cześć wewnętrzna). W takim przypadku przysługują środki ochrony przewidziane w art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego, obejmujące możliwość żądania od osoby, która dopuściła się naruszenia. Znieważenie kogoś na forum internetowym, a więc za pomocą jednego ze środków masowego komunikowania się, stanowi kwalifikowany typ przestępstwa zniewagi, o którym mowa w art. 216 § 2 Kodeksu karnego. Jest ono zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności (od 1 do 12 miesięcy) lub pozbawienia wolności do roku. Przestępstwo to ścigane jest z oskarżenia prywatnego, co oznacza że pokrzywdzony musi sam złożyć prywatny akt oskarżenia w sądzie albo skargę (ustną lub pisemną) na Policji. Zgodnie z art. 487 Kodeksu postępowania karnego, akt oskarżenia może ograniczyć się do oznaczenia osoby oskarżonego, zarzucanego mu czynu oraz wskazania dowodów, na których opiera się oskarżenie. Łatwiejsza będzie droga związana z postępowaniem karnym ja tak zrobiłem.

bila

Weście się za robotę w tym biurze ,a nie tylko siedzicie na tym gowork i piszecie głupoty, czy nie ma kto wam tych mord pozamykać.

LOL

Na tym forum pisze wyłącznie były kierownik, który się mści i wymyśla niestworzone historie do tego ma zatarg z kimś..ale to widać wyżej. Podszywa się pod kierownika i nakręca forum, bo ludzie mądrzy i inteligentni nie wchodzą w taką dyskusje, jaką prowadzi tu były kierownik!.

pigeon

czemu ci ludzie bez wyksztalcenia byli w swoim czasie twoim typem na kierownika np. na nowo otwartym sklepie już zapomniales ty flanelko twój czas się skonczyl smieciu amatorze cudzych zon

kosa

Pan (usunięte przez administratora) powinien się tym zainteresować,jak pracownicy są traktowani w jego sklepach.Jeśli nie będzie wyjścia to są chętni osobiście jechać do swojego pracodawcy i szczerze porozmawiać o tym co się dzieje,wtedy może i na tym forum się wszystko uspokoi.

felo

Tylko szkoda że ludzi bez wykształcenia dopuszczają do zarządzania takim sklepem,a oni nie potrafią sobie poradzić i wyżywają się na pracownikach.Załatwiają swoje prywatne sprawy tą lubię to będzie pracować , (usunięte przez administratora)

sowa

riki ty to faktycznie nie masz pojęcia o handlu polityce i strategii handlu. TOPAZ to faktycznie sukces Pana Zbyszka i bardzo mocny gracz liczący się na rynku, ale sieci które wymieniłeś to zupełnie inne półki ( lidl czy biedronka to dyskonty , a tesco w dużej mierze to sklepy typu hiper markety ) biedronki i tesco już dawno zaczęły ekspansje w małe miejscowości ( zwłaszcza biedronki ) Nagrodę o której wspomniałeś przyznaje fachowe ogólnopolskie czasopismo skierowane do FMCG "WIADOMOŚCI HANDLOWE" ale TOPAZ może pochwalić się nie tylko tytułem "MARKET ROKU" zdobył również bardzo prestiżową nagrodę "GEPARDA BIZNESU" przyznawaną przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i jego wydawca ULAN Sp. z o.o. Sam Pan Zbyszek również jest laureatem wielu istotnych i liczących się "konkursów" choćby WIZJONER HANDLU, CZŁOWIEK ROKU W REGIONIE. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o P.H.U. TOPAZ nie zaglądaj na to brukowe forum, w tym celu polecam oficjalną stronę firmy ( topaz24.pl )

kot

Nie osądzaj bo sugerujesz się wpisami wyżej to polemika ludzi,którzy piszą tylko po to aby się coś działo obsmarowując za to niewinne osoby

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

P.H.U. TOPAZ