Opinie o Dom Opiekuńczo-Leczniczy w Pilaszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dom Opiekuńczo-Leczniczy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dom Opiekuńczo-Leczniczy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Opiekuńczo-Leczniczy w Pilaszków

Jednym z wymogów na stanowisko pielęgniarki, prócz stosownego wykształcenia i aktualnego prawa do wykonywania zawodu była znajomość przepisów pracy pielęgniarek, pomocy społecznej i sanitarno-epidemiologicznych. Ale to wyliczenie pochodzi z ogłoszenia od lat już nieaktualnego. Wiecie więc może, co teraz ma największe znaczenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej i ile ich trzeba odbyć, by otrzymać tu angaż?

Nicole Nowy wpis

Szanowne rodziny pensjonariuszy, Podczas sprawowania opieki nad podopiecznym, opieka dostosowana jest do aktualnego stanu zdrowia i cech osobniczych pacjenta. Opiekunowie mobilizują i uczą podopiecznego samo opieki, na il to jest możliwe. Proces ten obejmuje aktualny stan zdrowia pacjenta, aktywność, ciągłą obserwacje podopiecznego i przekazywanie informacji w funkcjonowaniu chorego. Zdrowie fizyczne, zdrowie psychiczne, zdrowie umysłowe, zdrowie społeczne i zdrowie duchowe. Zapobieganie chorobom, czyli współdziałanie poszczególnych narządów jest regulowane przez wyspecjalizowane systemy : nerwowy, hormonalny, krwionośny. Na stan zdrowia pensjonariuszki wpłynął rodzaj bakterii - clostridium. Przegląd objawów chorób jest szeroki, bakteria występuje w glebie, w przewodzie pokarmowym zwierząt w tym człowieka, w narządach rodnych kobiet (ilość wizyt u ginekologa...) a także w wodzie i ściekach. Szczególnie mocno podkreślona jest sprawa przyczyny zakażenia się ta bakteria. Największą wartością jest mocny akcent na profilaktykę. Odwiedziny krewnych, rodzin korzystnie wpływa na samopoczucie pensjonariuszy. Powierzchnia pokoju pensjonariuszki wynosiła - pokój dwułóżkowy. Sprawność fizyczna, psychiczna i umysłowa ograniczała życie pensjonariuszki. Funkcja higieniczno - pielęgnacyjna pod nadzorem odbywała się w łazience co tydzień. Toaleta poranna i wieczorna co dziennie, zmiana bielizny osobistej. Medycyna współczesna dysponuje olbrzymim wachlarzem środków leczniczych ( przewlekłe choroby)... pensjonariuszki lat... Obniżenie potencjału biologicznego, zaburzenia koordynacji ruchowej (upadki..) zdolność utrzymania równowagi przy której jest ważna pamięć ruchowa. Przypadłość dotyka dorosłych - stereotyp starości. Pensjonariuszka miała utrudnienia w spożywaniu pokarmów na skutek braku w uzębieniu, co powinno wiązać się z umiejętnością rozpoznania. Ograniczony okres adopcyjny pensjonariuszki w Domu Opiekuńczo - Leczniczym w Pilaszkowie, podejrzliwość, brak zaufania do personelu, upór, wymagało dużej tolerancji że strony leczącej się Pani i opiekujących się chorymi seniorami. Polipragmazja - termin medyczny określający sytuację, w której chory przyjmuje więcej niż kilka leków jednocześnie (...) bez wyraźnej potrzeby. Proces zróżnicowania : rozdzielenie stanów chorobowych od tak zwanych starczych, czyli fizjopatologicznych następstw - starzenia się organizmu. Z poważaniem

nicole Nowy wpis

Szanowne rodziny pensjonariuszy , Podczas sprawowania opieki nad podopiecznym , opieka dostosowana jest do aktualnego stanu zdrowia i cech osobniczych pacjenta . Opiekunowie mobilizują i uczą podopiecznego samoopieki , na ile to jest możliwe . Proces ten obejmuje aktualny stan zdrowia pacjenta , aktywność , ciągłą obserwację podopiecznego i przekazywanie informacji w funkcjonowaniu chorego . - Zdrowie fizyczne , zdrowie psychiczne , zdrowie umysłowe , zdrowie społeczne i zdrowie duchowe . Zapobieganie chorobom , czyli współdziałanie poszczególnych narządów jest regulowane przez wyspecjalizowane systemy : nerwowy , hormonalny , krwionośny . Na stan zdrowia pensjonariuszki wpłynął rodzaj bakterii - clostridium . Przegląd objawów chorób jest szeroki , bakteria występuje w glebie , w przewodzie pokarmowym zwierząt w tym człowieka , w narządach rodnych ( ilość wizyt u ginekologa....) kobiet , a także w wodzie i ściekach . Szczególnie mocno podkreślona jest sprawa przyczyny zakażenia się tą bakterią . Największą wartością jest mocny akcent na profilaktykę . Odwiedziny krewnych , rodzin korzystnie wpływa na samopoczucie pensjonariuszy . Powierzchnia pokoju pensjonariuszki wynosiła - pokój dwułóżkowy . Sprawność fizyczna , psychiczna i umysłowa ograniczała życie codzienne pensjonariuszki . Funkcja higieniczno - pielęgnacyjna pod nadzorem w łazience odbywała się co tydzień . Toaleta poranna i wieczorna co dziennie , zmiana bielizny osobistej . Medycyna współczesna dysponuje olbrzymim wachlarzem środków leczniczych ( przewlekłe choroby ) .... pensjonariuszki lat ..... Obniżenie potencjału biologicznego , zaburzenia koordynacji ruchowej (upadki ...) zdolność utrzymania równowagi przy której jest ważna pamięć ruchowa. Przypadłość dotyka dorosłych - stereotyp starości . Pensjonariuszka miała utrudnienia w spożywaniu pokarmów na skutek braku w uzębieniu , co powinno wiązać się z umiejętnością rozpoznania . Ograniczony okres adopcyjny pensjonariuszki w Domu Opiekuńczo - Leczniczym w Pilaszkowie . Podejrzliwość , brak zaufania do personelu , upór ,wymagało dużej tolerancji ze strony leczącej się Pani i opiekujących się chorymi seniorami .Polipragmazja - termin medyczny określający sytuację , w której chory przyjmuje więcej niż kilka leków jednocześnie (...) bez wyraźnej potrzeby. Proces zróżnicowania : rozdzielenie stanów chorobowych od tak zwanych starczych , czyli fizjopatologicznych następstw - starzenia się organizmu . Z poważaniem Dom Opiekuńczo - Leczniczy Pilaszków .

Honorata Nowy wpis

Czy mając doświadczenie w pracy za granicą, gdzie opiekowałam się starszymi ludźmi przez dwa lata, to mam szanse żeby dostać się do pracy tutaj? Powiedzcie mi na co zwracali uwagę jak Wy się zatrudnialiście...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dom Opiekuńczo-Leczniczy spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
wmichals

Od kilku lat w Domu Opiekuńczo-Leczniczym w Pilaszkowie przebywa moja Teściowa. Do czasu "pandemii" było względnie dobrze. Odwiedzaliśmy ją w każdą niedzielę i spędzaliśmy razem parę godzin - wspólna Msza Św., wspólny obiad, spacer lub wycieczka. Z powodu "pandemii" nie mamy prawa odwiedzać Teściowej od blisko pół roku! Przez ten czas Teściowa straciła zdolność rozmawiania przez telefon i obawiamy się, czy nas pozna. Ostatnio umożliwiono wizyty 30 min. w tygodniu między 15-17 po wcześniejszym zapisie, w specjalnym pokoju, w maseczkach i rękawiczkach z zachowaniem dystansu. Jednak tylko dla pensjonariuszy zdolnych do przemieszczania się i z logicznym kontaktem. Teściowa się nie kwalifikuje, jednak w drodze wyjątku Dyrektor zgodził się na naszą wizytę. Zapisałem się na 30.08 (za 2 tyg.) - wcześniejszego terminu nie było, 100 osób czeka!. Z tego powodu Domu Opiekuńczo-Leczniczego, pod wezwaniem, o zgrozo, Opatrzności Bożej, prowadzonego przez, o zgrozo, fundację Miłosierdzia Bożego, nie polecam!!! Mówi się, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu - coś w tym jest...

Janusz

Kilka lat temu zawiozłem mojego Tatę do domu opieki w Pilaszkowie. Po kolejnych odwiedzinach zauważyłem że Tata jest jakiś otępiały. Z resztą nie tylko On. Wszyscy pensjonariusze dostawali jakieś psychotropy żeby - jak tłumaczył mi personel - nie sprawiali kłopotów. Gdy zabierałem Tatę wszyscy współlokatorzy płakali i błagali mnie żeby ich też zabrać z tej umieralni. Nigdy nie sądziłem że tak można traktować starych ludzi w „Domu Opieki” Jeśli macie Państwo swoich bliskich w tym przybytku - czym prędzej zabierzcie ich stamtąd !

irena

Niech ręka Boska broni przed umieszczeniem kogokolwiek w tym miejscu jako pensjonariusza. Mojego wujka po kilku miesiącach zabrałam statąd, bo okazało się, że go zamykają w pokoju, aby się "nie plątał i nie przeszkadzał". W nowym miejscu przestał się bać ludzi, zaczął nawet jeść jak człowiek, a nie jak wórbelek, bo się bał opiekunek pilaszkowskich, że na niego nawrzeszczą i jeść zabiorą. A to podobno tylko wierzchołek góry lodowej. Od kilku miesięcy trwa tam czystka a wyrzucani gadają o sprawach, które były tam zamiatane pod dywan. Uciekać jak najdalej, bo w Pilaszkowie interesuje ich tylko kasa, a nie pensjonariusze.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Opiekuńczo-Leczniczy - Pilaszków

• Jak się pracuje w Dom Opiekuńczo-Leczniczy?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Opiekuńczo-Leczniczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Opiekuńczo-Leczniczy?

Dom Opiekuńczo-Leczniczy