Państwowa Agencja Atomistyki

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Państwowa Agencja Atomistyki

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Państwowa Agencja Atomistyki?

Redone

Na 12 miesięcy, a potem na czas nieokreślony.

Redone

Zarobki początkowe od ok 3000 do 3800 brutto zależnie od Departamentu. Praca również zależna od Departamentu - jedni mają dużo pracy, inni się nudzą i mają czas na doktoraty. Kadra zarządzająca nieprzyjemna i uważająca się za szlachtę.

Sylwia
@Redone

Zarobki na takim poziomie można już spokojnie uznać za - po prostu - normalne. Ale jest to oczywiście kwestia indywidualna. Wspomniana przez Ciebie kwota to pewnie podstawa, a ciekawi mnie jeszcze to, czy w Państwowej Agencji Atomistyki można spodziewać się jakichś dodatków do wypłaty. Są one czy niekoniecznie?

@Sylwia

Nagrody kwartalne zależne od finansów na poziomie 10-20%, dopłaty do wakacji, trzynastka. Brak opieki zdrowotnej i karnetu sportowego.

MartinByczuk

Wszyscy narzekacie na Pracowników PAA ale musicie zrozumieć że to są zwykli ludzie i nieraz mają ciężko tak jak my IOR przecież zezwoleń wydanych jest około 5000 do tego trzeba wszystko jeszcze skontrolować a doba ma 24h tylko. Wiem że nie raz nie jest łatwo dogadać się ale da się. Nie raz mnie krew zalewała jak wnioski pisałem do PAA ale musze stwierdzić że się dużo poprawiło

Urzednik

Praca na przeczekanie i na krótko. Kto ma możliwość i jakiekolwiek ambicje, długo tu miejsca nie zagrzeje. Dlatego ciągle są nabory. Nikt tam nie zauważył, że mamy już 21 wiek. Nic ciekawego. Nie polecam.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Państwowa Agencja Atomistyki na stanowisko Specjalista ds. oceny postępowania z odpadami promieniotwórczymi i wypalonym paliwem jądrowym? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
takietam

Praca tylko dla kochających to co robią. Głównie tacy ludzie tam pracują (oprócz szefostwa) reszta z różnych powodów nie ma wyboru. Warunki pracy raczej ciężkie, zależy właściwie od departamentu. "Góra" ma coraz gorsze podejście do pracowników. Bardzo ciężko jest cokolwiek wewnętrznie załatwić. Atmosfera pracy nieprzyjemna. Za to duża możliwość rozwoju, bardzo ciekawe szkolenia, wyjazdy zagraniczne. Wynagrodzenie no cóż... typowe dla korpusu służby cywilnej...

Poszukiwacz

Witam, Jak dostać sie do pracy w Państwowej Agencji Atomistyki ? Czy stanowiska są już z góry obstawione, tak jak w innych urzędach, czy udaje się dostać z ulicy?

takietam
@Poszukiwacz

Spokojnie można dostać się "z ulicy". Zresztą jest to coraz łatwiejsze, bo coraz więcej osób odchodzi z pracy...

Opinie wystawioną przez DBJ rozszerzę tylko o stwierdzenie, że PAA jest jednostką mocno zakorzenioną w PRL'u. Propozycje zmian duszone są w zarodku.

DBJ

Typowa praca urzędnicza. Ludzie nie mają co robić i tylko udają, że pracują (albo i nie udają). Ciekawe wyjazdy zagraniczne o które walczą wszyscy (jedyna możliwość dorobienia do pensji). Regularnie trzynastki i częste nagrody, które są zależne od humorów kierownictwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowa Agencja Atomistyki - Warszawa

• Jak się pracuje w Państwowa Agencja Atomistyki?

Zobacz opinie na temat firmy Państwowa Agencja Atomistyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Państwowa Agencja Atomistyki?

Państwowa Agencja Atomistyki