Opinie o Trade Partner Sp. z o.o. w Iwiny

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Trade Partner Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Trade Partner Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade Partner Sp. z o.o. w Iwiny

Nowy wpis

Jestem zainteresowany pracą jako informatyk. Trwa właśnie rekrutacja, spełniam wszystkie wymagania, ale jedno z nich mnie zastanawia. Dlaczego oczekują nienagannej prezencji i wizerunku, co to w ogóle znaczy?

Jak wygląda sprawa grafiku w Trade Partner Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Marysia

Nie dajcie sie nabierac ludzie i tak nie przyznaja pozyczek oni tylko probuja namowic klienta do zalozenia konta bo z tego maja kase a i tak nie dostaniecie to jest naciaganie

Jolanta
@Marysia

Rozumiem, że Tobie się tak przytrafiło? Jak ten problem rozwiązałaś w takim razie? :/

Olo Nowy wpis
@Jolanta

A czy Pani udało się u nich dostać Pożyczkę?

Trade Partner Krzysztof Zugaj Nowy wpis

Opinie nie dotyczą Trade Partner Sp. z o.o., tylko Trade Partner Krzysztof Zugaj.

NAIWNA Nowy wpis

Ludzie ostrzegam ....wielka bujda z pożyczka....nie dajcie się...a już napewno nie zakładajcie konta.....OSZUŚCI..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trade Partner Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Sprzątający
Iwiny
Dynacon Sp. z o.o.
Trade Partner Sp. z o.o. ???

Nazwa domeny: trade-partner.pl Abonent: Trade Partner Krzysztof Zugaj ul. Krzyżowa 1/5 57-230 Kamieniec Ząbkowicki, PL Typ abonenta: organizacja Ostatnia modyfikacja: 2020.06.02 19:21:03

Jolanta
@Trade Partner Sp. z o.o. ???

W sensie, że inne dane? To jaki w końcu jest adres

adam

witam, aja mam takie pytanie, maja na FB stronke nazywa sie szybka kasa zkredytami ,, dla wszystkich,, zadzwonilem mam wpisy w bazach oraz dchod nieudokumentowany, twierdza ze pewnie itak dostane pozyczke ze zalatwia,ale trzeba zalozyc konto w mbank . moje pytanie ja szukam pozyczki a czy oni tylko chca mnie naciagnac na zalozenie konta z ich linku? moze komos zalatwili kredyt??

Jedyny90

(usunięte przez administratora) 1. Dziwi was to, że każdego przyjmują? Pomimo wysyłania CV, rozmowy. Znacie kogoś kogo nie brali? 2. (usunięte przez administratora) 3. Ich oferty pracy pokazują się na wielu portalach pracy, przed wszystkim olx. Bydoszcz, Toruń, Gdańsk, Opole itd. 4. Dziwi was to, że zaczynacie od kont bankowych? Sprawdzcie sami ile dostaje osoba polecająca w mbanku, ING i tak dalej. Od 100 w górę. Wy robicie ankietę dla picu, otwieracie konto. 20/30 zł dla was. 100> dla nich. Badanie rynku. Dobre sobie. 5. Podpisujecie klauzule poufności już na samym początku, ciekawe. Przed zapoznaniem się ze szkoleniem i umową. 6. Ja nie podpisywałem niczego, bo mam także przeczucie, ze mogą handlować wrażlwymi danymi. 7. Ludzie zarabiają na tym małe pieniadze i do tego są zobowiązani klauzulą. Dlatego tak mało o tym informacji w necie. 8. Wydaje mi się, że na tym forum są osoby, które specjalnie piszą jak dobra jest to firma. Wręcz sformułowania są powtarzalne. 9. Jeśli się mylę to dajcie znać w komentarzach. Możecie napisać na maila (usunięte przez administratora)- pełna anonimowość dla osób poszkodowanych. 10. Może się mylę, ale napiszcie mi jakie inne produkty testowaliście i jak wyglądało szkolenie. (usunięte przez administratora) 15. Każdy chce zarobić, ale nie warto robić się na szaro i pakować się w to.

Mika

Nie polecam placówki w Szczecinie. Oprócz szkolenia nic nie odbyło się w terminie. Nawet na rozmowę kwalifikacyjną czekałam godzinę dłużej, bo Pani z recepcji o mnie zapomniała. Rozliczenie w dwóch ratach, na pierwszą trzeba było czekać prawie dwa miesiące, na drugą trzy... i to też z opóźnieniami. Był podany zakres cenowy za jedno zadanie- wszystko było oczywiście policzone po najniższej kwocie; o wiele mniejsza "wypłata" niż było mówione. Samo wypełnianie ankiet nie było niczym skomplikowanym, ale niestety czas jaki później trzeba było poświęcić na załatwienie pozostałych rzeczy, o których nikt wcześniej nie wspomniał, kilkaset razy przewyższył opłacalność tego wszystkiego. Nigdy więcej.

Trade Partner w Bielsku tak działa

Dokładnie tak samo sobie pomyślałam po pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym. Dzięki za opinię, bo dziś miałam iść na "szkolenie" ale ciągle miałam wrażenie że coś tu nie gra. Niestety w internecie nic nie mogłam rzetelnego znaleźć. Szkoda, że ludzie nie opisują prawdy,ale podejrzewam, że podpisując pierwszą umowę jest jakaś klauzula poufności. Ja podczas rozmowy dostawałam wymijające odpowiedzi na moje pytania , Pani twierdziła , że dowiem się na szkoleniu. Nie dziwi was, dlaczego ciągle rekrutują? Najwyraźniej idą na masowość. Po drugie najpierw piszą, że to ty będziesz wyrażać opinie, a na rozmowie wyszło , bo dopytywałam się o to, że będziesz "ankietować" (czytaj: namawiać do zakładania kont) inne osoby. Na ogłoszeniach masowo zamieszczanych na olx.pl tradepartner pisze na temat przyszłej pracy zupełnie inne rzeczy, cyt : "wyrażanie własnych opinii, testowanie produktów itp". Ponieważ pracowałam zdalnie w agencji badania rynku już od początku coś mi nie pasowało, nie wyglądało mi to na badania typu tajemniczy klient. Te niby dodatkowe badania to tylko dla niepoznaki, są bezużyteczne z marketingowego punktu widzenia ( oceń produkt na podstawie skojarzeń.... ). Na czym oni zarabiają ? Na naszych danych osobowych oraz na podsyłaniu klientów do banków, może nawet do firm udzielających kredytów.

anonimka
@Trade Partner w Bielsku tak działa

Nie rozumiem za bardzo Twojej wypowiedzi... Piszesz że ta firma żeruje na naszych danych osobowych, ale tak naprawdę co by im z tego było? Może spróbuj tam popracować a dopiero potem pisz opinie, bo nie wnosisz nic konkretnego. Ja byłam na rozmowie w B-B i twierdzili że chodzi o wypełnianie ankiet pytali ile godzin tygodniowo chciałabym pracować, ile zarabiać. Oddzwonili, że rekrutację przeszłam pozytywnie i resztę dowiem się na szkoleniu. Praca ma być w domu przy laptopie... Nie wiem o co chodzi za bardzo ale ciekawi mnie ta propozycja pracy i może wreszcie ktoś rzetelnie się wypowie tutaj a nie snucie jakichś wymyślonych hipotez, nie wiadomo czy prawdziwych...

@anonimka

Może na rozmowie nie zadałaś dodatkowych pytań i dowiedziałaś się tego czego miałaś się dowiedzieć. Ja tylko ostrzegam, że wypełnianiem dokumentów , nad którymi nie mamy kontroli gdzie podaje się swoje pełne dane, PESEL i nr dowodu. Firmy dostają pieniądze na programach polecających bo podsyłają klienta na konto, na kredyt itp. Zastanów się logicznie -wszyscy przechodzą pozytywnie rekrutację i oni nadal dają po 3 razy dziennie ogłoszenie o nowym naborze... Myślisz, że potrzebują setki ankieterów?

Otwórz Oczy

Moi drodzy, już Wam mówię jak wygląda sytuacja. Firma zajmuję się głównie produktami bankowymi. Oferują dla niepoznaki ocenianianie kilku produktów, za które de facto nic nie dostajemy. Tradepartner nakłania nas do założenia kont bankowych - ale NIE przez oficjalną stronę banku tylko przez ICH polecające linki. Innymi słowy za każde nasze konto oni zgarniają ładne pieniążki - dla Was ochłapy - o ile w ogóle coś. Do tego żeby założyć konta u NICH na miejscu trzeba skasować COOKIES, zmienić IP- dlaczego ? Bo nie można dostać profitu za założenie wielu kont z jednego ADRESU IP. Cwaniactwo do potęgi. Pseudo zadania, które mamy do wykonania są tylko po to aby AKTYWOWAĆ konta za które oni będą kosić pieniążki. Cwaniactwo do potęgi. Na domiar złego są też ZADANIA polegające na wysłaniu zdjęcia PIERWSZEJ STRONY UMOWY, zdjęcia z LOGOWANIEM itp. - innymi słowy Wasze wszystkie dane osobowe, numery umowy konta BANKOWEGO itd. . Nie zdziwcie się zatem, że za lat kilka przyjdzie Wam wezwanie do zapłaty bo zostaniecie wyrolowani metodą "na słupa".

Mirek

Czesc, dobra współpraca i zarobki

admin

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Trade Partner Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Trade Partner Sp. z o.o. - Iwiny

• Jak się pracuje w Trade Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trade Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Trade Partner Sp. z o.o.