P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert

Opinie o P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert

Jola Nowy wpis

Ale wszyscy się skupiliście na pracy w turystyce, a przecież chyba główny trzon firmy, to produkcja domków? Gdyby ten profil miał być poświęcony Holiday Golden Resort, to by miał te nazwę, tak? Kto jest z produkcji? Czytałam, że zatrudnia się także panie, ale martwi mnie, że w styczniu podali wynagrodzenia 4 000 - 8 000 zł brutto. Przecież minimalna wynosi więcej. Czy to tak z grubsza tylko napisali?

Pracasszonowa Nowy wpis

Nikomu nie polecam. Stawka miesięczna brzmi dobrze dopóki nie pojedzie się do pracy i nie dowiadujesz się, ze trzeba pracować po 15h dziennie. Stawka za godzinę wychodzi przy dobrych wiatrach 10zl. Kompletny brak szacunku do osob tam pracujących. Obojętnie czy jesteś animatorem, ratownikiem czy kelnerem i tak Wielki Pan Roman zrobi z ciebie (usunięte przez administratora) no bo trzeba się zniżyć do jego poziomu… Daje do myślenia fakt iż z ok. 25 osob pracujących w moim sezonie, na następny wróciło tylko dwóch O pełnej premii możesz zapomniec oczywiście, odbiorą ci ją nawet za wypadek w pracy, który nie wynikał z winy pewnej osoby Pominę fakt, iż na ewidencji czasu pracy wpisywali dużo mniej godzin, żeby wynagrodzenie się zgadzało. NIE POLECAM

MMK Nowy wpis

Sama praca w sobie git jeśli chodzi o managera obiektu jest tragedia ten człowiek kompletnie nie nadaje się na to stanowisko najbardziej interesuje go życie pracowników to co robią po pracy jak i również szukanie kozła ofiarnego na którym się może wyrzyc obraża wyzywa i do tego bez podstawne odbieranie premi po czym można usłyszeć bo padło na ciebie masakra zero szacunku a sam oczekuje od pracowników szacunku nie polecam

Ten Nowy wpis
@MMK

O to widzę jest jakiś problem w kontaktach z managerem. Ta premia jest informacja za co została ucięta? Jak już o premii mowa to jest co miesiąc i jak coś to jakiej wysokości? Podasz jakieś przykłady, gdzie manager rzeczywiście nieodpowiednio zachował się w stosunku do pracownika? Jestem ciekawa z czego to może wynikać.

Marzena

Jak guglam firmę, to wygląda to tak, jakby zajmowała się wyłącznie produkcją holenderskich domków. Sprawdzam PKD i nie ma tam mowy o jakiejkolwiek działalności gastronomicznej. Tymczasem piszecie o niej, jakbyście pracowali w jakimś hotelu czy restauracji. O co tu chodzi?

Aplikowałeś do firmy P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Nie rozczarowana

Czytam tą ostatnią opinię i mam wrażenie, że nie myślimy o tej samej osobie. Też pracowałam u Pana Kunerta i nie wspominam pracy u niego źle. Pracowałam sezonowo i bardzo mile to wspominam. Umowa zlecenie na kwotę, która zarabiałam. Premia, która miałam ustaloną również została mi wypłacona. Ogrom ludzi zatrudnionych, każdy ma spanie i jedzenie. Nikt nie pracuje po 15 godzin!!!!!. Grafik mieliśmy ułożony prawidłowo. Ja nie rozumiem. Jeżeli komuś nie odpowiada praca to niech się zwolni A nie później opisuje pracodawcę na necie i jest z tego zadowolony. Jak się źle czułam którego dnia to kierowniczka kazała mi iść odpocząć i nikt mi nawet złotówki za to nie odliczyl. Apel do wszystkich autorów negatywnych komentarzy. Wyjeżdzajcie szybko za granicę, wtedy docenicie szybko byłą pracę i pracodawcę. Pozdrawiam Pana Romka i nie pozdrawiam autorów negatywów.

@Nie rozczarowana

Pracuję się po 14-15 h nie masz co kłamać. Krew z nosa leci i nie ma współczucia. Jak nie to na Twoje miejsce są inni. Nie ma ludzi niezastąpionych...

Ciekawski

Proszę o info na jakich stanowiskach jest praca w takich godzinach?

@Nie rozczarowana

Myślmy i piszemy o tej samej osobie. Jeśli jest tak super jak Pani zdaniem,to z jakiego powodu jest tak niewielu pracowników pracujących ,lub współpracujących z tym pracodawcą Jeśli chodzi o dłuższy okres czasu niż jeden sezon...

@Ciekawski

Przybądź, zobacz,odczujesz, ocenisz. Nie napiszę nic więcej,bo szkoda gadać... Długie ręce szefa... Jeśli napisał bym szczegóły zbyt łatwo byłoby ustalić tożsamość... Nie pozdrawiam firmy i właściciela

Toldy
@Nie rozczarowana

Nie polecam pracy to kłamcy i (usunięte przez administratora) a Ty teraz komentarze pozytywne piszesz nie polecam tam pracy sezon się zbliża i już szukają ludzi do pracy...p.s nie pozdrawiam kłamców

Pracownik sezonowy

Chciałam podzielić się informacjami na temat prac w Holiday w Łazach. Pracowałam tam 3 sezony jako kelnerka i w tym roku będzie to mój 4 sezon. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko super pukładane, paca zgodna z grafikiem, wypłata terminowa, wszystko co ustalone to wypłacane a za rzetelną pracę jeszcze do wypłaty doliczona premia . Wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, super ekipa, zgrany zespół, Pani kierowniczka sali Pani Marzenka i Pani Grażynka są bardzo pomocne i życzliwe. Można było zawsze na nich polegać. Bardzo dobrze pracowało mi się z managerami poszczególnych działów, każdy wiedzał co ma robić i jakie ma obowiązki. Wracam po raz kolejny tutaj na sezon do pracy i nie mogę się już doczekać.

Ostatnie wpisy dotyczą innej firmy. Właściciel ten sam ale firma nie. Jeśli chodzi o firmę produkującą domki to jest ok. Zwłaszcza po zmianie kierownika.

W firmie P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Koordynator. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5700 .

Marzyciel

5700 chcesz tyle zarobić to wyjedź do Anglii ????????????

Agata

To co takiego tam się wydarzyło, że aż się ludzie ponoć zwalniają przez to, przynajmniej według ciebie?

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

@RRSap

Pracuję w tej firmie już 10 lat... i nie narzekam... Pani przychodzi do pracy czy do kawiarni...? Nawet kawy nie ma... no szok... może ciasteczka kupić, filiżanki sprzątnąć i popielniczkę podać...

Dzik

Jestem zadowolony z pracy i ze współpracy z kierownictwem i szefowstwem. Komentarze poniżej obrażające i poniżające obiekt i jego pracowników to komentarze nierobów i ludzi a raczej młodzieży która nadawała się co najwyżej do roznoszenia kukurydzy po Mielnie albo do sprzedaży lodów przy plaży. Pozdrawiam Pana Jacka Panią Magdę Pana Przemka z którym super mi się współpracowało i będzie współpracować dalej. Polecam pracodawcę i pracę w tym obiekcie

Fajnie że podzieliłeś się swoimi przemyśleniami na temat pracy w Holiday Sport. Napisałeś o atmosferze, natomiast nie wspomniałeś nic o zarobkach w tej firmie. Mógłbyś mi w takim razie powiedzieć na jakie pensje można tu liczyć? Ile wynosi podstawa?

@Adam

3500zl za charówę dzień w dzień po kilkanaście godzin

Pracownicy Holiday

Te opinie pozytywne to pisze menadżer ośrodka. Słyszeliśmy jak właściciel kazał odpowiadać na wszystkie negatywne opinie. :-((

Nikt

Zacznę od tego, że nie warto podejmować pracy w Holiday Golden Resort. Praca za marne pieniądze. Dzień w dzień praca po 13/14h a gwarantowano nam pracę do 12h, nadgodziny nie płatne. Brak poszanowania wolnego czasu pracownika - wzywanie do pracy w dni wolne. Totalny brak organizacji. Wyzysk pracowników co zauważyli nawet goście... Nie dostałem grafiku ani w pierwszym tygodniu ani w drugim (dłużej tam nie wytrzymałem). Ostatnio doszło do tego, że się zwolniłem z pracy. Poszedłem do biura aby odebrać swoje pieniądze i w tym momencie zaczęły się zgrzyty. Pani manager postanowiła potrącić mi z wypłaty pieniądze za kurs barmański. Gdy zacząłem już prace nie miałem okazji ustać nawet za barem, zostałem wysłany na stołówkę a dopiero w następnym tygodniu pracy zostałem wysłany na kelnera do Arena Ice Bar. Mimo to, że nie stałem za barem ANI RAZU musiałem zapłacić za kurs, który w sumie mi się ani razu w tej pracy nie przydał. Wszystko było by okej gdyby nie to, że nie zobaczyłem mojej wypłaty na oczy. Pani manager dała mi karteczkę o treści "Wyrażam zgodę na potrącenie ..... z mojej wypłaty bla bla bla" gdy zapytałem co się stanie jeśli tego nie podpiszę to zastraszała mnie konsekwencjami prawnymi no i przez to podpisałem tę karteczkę bo nie chciałem mieć problemów w dość młodym wieku.

manager
@Nikt

Osoby ubiegające się o zatrudnienie w naszej firmie są informowani przed podpisaniem umowy o warunkach płacy i pracy. Podpisując umowę godzą się na uzgodnione wcześniej warunki. Szkolenia dla pracowników w naszej firmie mają na celu podniesienie kwalifikacji osób zatrudnianych,zdobycie lub uzupełnienia wiedzy i umiejętności na danym stanowisku.Udział w szkoleniu i podpisanie umowy jest dla pracowników dobrowolne. Umowa w sposób jasny i czytelny zawiera konsekwencje , z jakimi się wiąże zerwanie umowy przez pracownika.

Bardzo nie miły Pan i kiepskie podejście do klienta z jego strony.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert?

Kiedyś pracownik

Jaka atmosfera...Kopanie dołków jeden pod drugim i wszyscy zesrani bo przyjechał pań i władca...

Karol

Uważacie ze to stabilna firma?

rozczarowani

Holiday Golden Resort w Łazach urokliwe miejsce nad polskim morzem. Wydawać by się mogło, że praca tam będzie spełnieniem zawodowym w ośrodku wypoczynkowym w Łazach i na hali produkcyjnej w Bielicach. No niestety nie. Spotyka nas szara rzeczywistość zgotowana przez pseudo biznesmana, który staje się naszym pracodawcą. Pojawia się i on Roman Kunert właściciel, zarówno budynków, jaki i jego zdaniem ludzi, których zatrudnia. Niestety daleki jest od wywiązywania się z ustaleń dotyczących podpisywanych umów o pracę. Pracownicy zatrudniani są na najniższe wynagrodzenie, a ustalenia dotyczące premii i bonusów nigdy przez szefa nie są finalizowane na rzecz pracowników. Te pieniądze nigdy nie są wypłacone. Tak jak wspomniane zostało na początku pan Kunert to właściciel , również pracowników . Dzień pracy to 15 godzin , najczęściej 7-8 do 22. Każdy sprzeciw rodzi brak szacunku, butę i (usunięte przez administratora) pracodawcy. Normą staje się stwierdzenie , że nie ma ludzi niezastąpionych jak również stosowanie mobbingu w stosunku do nas - zatrudnionych. Panie Kunert tak nie jest , nie jesteśmy już w żaden sposób związani z Panem ( z wyjątkiem pieniędzy, które powinien nam pan wypłacić ), a nadal funkcjonujemy i to bardzo dobrze. Przed „ biznesmenami’’ pana pokroju należy przestrzegać wszystkich pana potencjalnych pracowników ( pisownia pana przez małe p jest zamierzona na wielkie P pan nie zasługuje). Jest pan karierowiczem i wyzyskiwaczem. Buduje pan swój majątek na naiwności uczciwych ludzi. To jak prowadzi pan swoją działalność powinno zainteresować zarówno Urząd Skarbowy, jaki i PIP. Nie ma pan żadnych standardów. Mamy nadzieje , że na swojej drodze spotka pan cwaniaka swojego pokroju, który „przekręci’’ pana tak jak pan ludzi, których pan zatrudnia. A ponieważ pycha kroczy przed upadkiem, z całego serca wierzymy, że ten zbliża się do pana wielkimi krokami. Nie pozdrawiamy.

T.G

Pani Madziu, dziękujęmy za miłą obsługę! Będziemy polecać dalej :-) T.G.

jeżyk

@ODP 10921 hmmm czyli ogólnie to trzeba być cicho i robić wszystko pod szefa to będzie dobrze ta?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert - Biesiekierz

• Jak się pracuje w P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. Holiday Sport Roman Kunert