Żar - Med Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Żar - Med Sp. z o.o.

Witam, także w jednej z ofert dla opiekunki widziałam wzmiankę o zakwaterowaniu. Proszę mi powiedzieć czy to jest pokój gdzieś na miejscu czy może w okolicy? Zastanawiam się czy nie zaciera się wtedy granica miedzy godzinami pracy a zżyciem prywatnym. Mam jednak daleko i też bym z tej możliwości skorzystała

Mila

(usunięte przez administratora) Mamienie pięknymi ulotkami, standart pokoi daleko odbiega od rzeczywistosci, łóżka z wystawek, niesprawne, materace przesikane, jedzenie monotonne i śmietnikowe- obleśnie brudne wózki do posiłków, rozdawanie jedzenia wyglada jak wydzielanie karmy psom, opiekunki opryskliwe, nie kompetentne, śmierdzace papierosami, w brudnych pseudomundurkach. Krzyczą, klną a nawet wyśmiewają mieszkających tam ludzi, daja odczuć rodzinie że są tam nie do ruszenia. Pielęgniarki niekompetentne, nie zorientowane, zero empatii jak naczelniczki wiezienia. Jeszcze kiedyś pracowały takie z sercem, można bylo o cos zapytać, pójść z problemem, dzisiaj to nie ma z kim tam rozmawiać. Oddalam tam mamę bo nie mieszkam w Polsce, kiedy sie skarżyła zganiano na to że demencja, postęp choroby,(usunięte przez administratora). Dzisiaj wiem ze to byl największy błąd mojego życia za 4 tys.

Januszek
@Mila

Absolutnie nie moge zgodzic sie z tą opinią!!!Moj tato jest tam od pol roku i jest bardzo chorym( lezacym) pacjentem ale mimo to z pelną swiadomiscią.Ja jestem tam bardzo czesto, tata zawsze chwali opieke a personel to wspaniale osoby rowniez dla Nas jako rodziny bo zawsze pomocne i bardzo uprzejme.Rozmawialam tez wielokrotnie z innymi pacjentami i nie slyszalam ani jednej negatywnej opinii.Teraz gdy sytuacja jest trudna ze wzgledu na pandemie to personel staje na glowie bysmy mogli miec jakikolwiek kontakt z tatą.

@Januszek

Skoro aż tak pan zachwala to jak się czuje Tato na dzień dzisiejszy ?❓ Czy chodzi i porusza się sam , czy już został oduczony. (Jak moja Mama)

Kira Nowy wpis
@Mila

To jest prawda !!! Mila , Po moich odwiedzinach w tej Placöwce zgadzam sie calkowicie z twoja Opinia i potwierdzam. Niekapuje tego jak moze takie smierdzisko i brudawstwo funkcjonowac. Z tego jak to wszystko wyglada to o higienie tez nie maja pojecia. Meble nie dostosowane do potrzeb , sa z wystawek, zardzewiala pösta lodöwka,/ splesniale owoce, brudna lazienka bez reczniköw i zadnych srodköw pielegnacyjnych. Nieludzkie i bezuczuciowe warunki do spedzenia starosci.

Adka Nowy wpis

Dzień dobry, proszę mi powiedzieć gdzie teraz dodawane są oferty pracy dla Opiekunek Medycznych? Ostatnia jaka znalazłam była na stronie urzędu i jest sprzed chyba dwóch lat a tutaj ktoś odniósł się do prowadzonej rekrutacji. Zastanawiam się czy ta możliwość zakwaterowania z opisu wciąż jest możliwa?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Żar - Med Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 3 stycznia.

Czy po rozmowie w Żar - Med Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Joanna

Moja mama wcześniej przebywała w innych Domach Pomocy, aczkolwiek nie wspomina ich dobrze. Od półtorej roku jest w Domu Pomocy w Żarowie i szczerze mogę polecić to miejsce . Na przyjęcie mamy czekałam około 3 tygodnie, ponieważ jest kolejka oczekujących.

@Joanna

Gdzie można zdobyć informacje dotyczące liczby ludzi w kolejce? Wszystko trzeba telefonicznie czy mają gdzieś coś na jakiejś stronie na ten temat? Dali informację zwrotną ile trzeba będzie mniej więcej czekać?

Bożena
@Joanna

Super. Najważniejsze by Twojej mamie się podobało.

To co napisałeś nie mieści mi się w głowie. Naprawdę uważasz, że to oni jej zaszkodzili? To strasznie przykre

@Joanna

Joanna, a Mama jest osobom chodzącą ?

@Ewa

Zgadzam się z użytkownikiem Anna gdyż jest zgodna z tym co się stało i się działo

@SenCzar

Moja mama miała problemy z chodzeniem, dzięki rehabilitacji chodzi powolutku przy chodziku. Wcześniej poruszała się przez wózek . Każdy ma inne zdanie co do opieki w Domu Seniora, aczkolwiek ja jestem zadowolona . Rozmawiając z pielęgniarka ona sama nakłaniała moja mamę do rehabilitacji, by móc chodzić a nie „leżeć”. Patrząc logicznie na to lepiej jak osoba chodzi, niż leży na pewno jest to mniejsze utrudnienie dla personelu jak i samej chorej.

@Ewa

Ja załatwiłam pobyt telefonicznie.

Klaudia

Cześć, czy biorą również opiekunki bez długoletniego doswiadczenia? Jaki jest zakres obowiązków pielęgniarek w tym domu pomocy?

Tatiana

Zastanawiam się co spowodowało taką ciszę na forum dla pracowników? Tak dobrze się pracuje?

Milena

Czy firma poszukuje teraz osób do opieki nad starszymi?

Zostaw merytoryczną opinię o Żar - Med Sp. z o.o. - Żarów

Żar - Med Sp. z o.o.