Opinie o Rafaello Mucha Rafał w Kaźmierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rafaello Mucha Rafał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rafaello Mucha Rafał o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafaello Mucha Rafał w Kaźmierz

Zbych Nowy wpis

Chodzę od dawna do tego zakładu, chodzę tez do innych, zakład Rafaella oceniam bardzo wysoko. Te opinie złośliwe to niestety niezbyt uczciwe, Pani co tak pięknie farbuje sama sobie ....po co Pani chodzi do fryzjera i wydaje pieniądze. Trudno zrozumieć. Zakład czysty, jakość dość wysoka i pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Aneta Nowy wpis

Widzę że większość osób negatywnie oceniało tego fryzjera, jednak dawno nie było tu świeżego komentarza. Ktoś powie jak jest teraz? Może można liczyć na lepszą jakość usług? Jak z tym farbowaniem, bo widzę że panie w postach narzekały?

Rafał Nowy wpis

Ścinam (usunięte przez administratora) jak można a czy je rodzę to się dowiem :)

Ewa Nowy wpis

Bardzo dobrze oceniana firma więc niech nikogo nie dziwi, że konkurencja robi wszystko żeby zaszkodzić.

Czy kandydat na stanowisko FRYZJER w firmie Rafaello Mucha Rafał ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Mikołaj

Słyszałem, że jest to dosyć drogi zakład fryzjerski. Jakich cen powinienem spodziewać się za strzyżenie męskie? Jak z kreatywnością fryzjerów?

szar

Farba schodzi po miesiącu Cena kosmiczna Fryzjer znudzony tymi samymi klientami Ścina włosy jak każdy inny fryzjer Zawsze mam ścięte tak samo nic nie proponuje nowego Faktycznie to chyba fryzjer męski a nie damski Nie polecam Nie wiem dlaczego ludzie są tacy naiwni i tam idą

lala

porażka, nie polecam!

Kamelia

Strzyżenie w miarę ok, ale farbowanie lepiej mi wyszło samej, nawet nie pokazano mi palety i jaki kolor mam uzyskać - zaufałam Pani fryzjerce. Cena za usługę kosmiczna. Chyba "fachowiec" ma dość swoich stałych klientów i nie zależy mu na nowych :/. Na pewno już tam nie wrócę.

kOngOkOngO

SŁABOOOOO!!!!!! DROGO!!!!!!

Kaja

Profesjonalnie,sprawnie,miło.Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Rafaello Mucha Rafał - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Rafaello Mucha Rafał?

Zobacz opinie na temat firmy Rafaello Mucha Rafał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafaello Mucha Rafał?

Rafaello Mucha Rafał