Opinie o Rosa Szymon Zakład Fotograficzny w Sadowne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rosa Szymon Zakład Fotograficzny. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rosa Szymon Zakład Fotograficzny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Szymon Zakład Fotograficzny w Sadowne

Lucjan Nowy wpis

Super fotograf na każdą uroczystość rodzinną.

Maria Nowy wpis

Bardzo polecam. Zarówno zdjęcia jak i film ze ślubu naszej córki cudowny. Poza tym w super cenie.

Irena Nowy wpis
@Maria

Ile córka zapłaciła za usługę? Poszukuję fotografa/kamerzysty na ślub.

Henryk Nowy wpis

Oceniam Pana Szymona bardzo pozytywnie. Podobało mi się jego podejście do nas jako klientów i atmosfera współpracy.

Ada

Pan fotograf to mistrz fotografii po prostu.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rosa Szymon Zakład Fotograficzny? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Operator Maszyn
Sadowne
B.D.ART Sp. z o.o.
Wojciech

Pan Szymon robi piękne zdjęcia. Taki fotograficzny artysta.

Renata

Sesja ciążowa tu wykonana jest cudowną pamiątką na całe życie.

Małgorzata
@Renata

Miło czytać, że chwalisz sesję z brzuszkiem. Mnie zastanawia, czy pan Szymon zatrudnia innych fotografików w swoim zakładzie oraz na jakich warunkach finansowych. Jest szansa na pracę dla pasjonata fotografii?

@Renata

Pan Szymon to nie tylko fotograf, ale też wspaniały artysta.

Nataniel

Z przyjemnością polecam, niewątpliwą zaletą korzystania z usługi była dla mnie bardzo dobra jakość zdjęć i filmu. Zarówno mnie jak jak i mojej rodzinie oglądanie i wspominanie dnia ślubu sprawiło frajdę.

Paulina

Zakład fotograficzny godny polecenia. Pan Szymon ma doskonały kontakt z klientem, oryginalne pomysły i wyczucie co do robienia zdjęć. Sesje fotograficzne są zawsze niepowtarzalne. Bardzo dziękuję :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Szymon Zakład Fotograficzny - Sadowne

• Jak się pracuje w Rosa Szymon Zakład Fotograficzny?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Szymon Zakład Fotograficzny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Szymon Zakład Fotograficzny?

Rosa Szymon Zakład Fotograficzny
  • ul. Mazowiecka 24