Opinie o Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o. w Leżajsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o. w Leżajsk

Nikomu nie życzę pracy w tej firmie. Poniżanie na każdym kroku, wyzwiska, brak szacunku do człowieka, a przede wszystkim pracownika. (usunięte przez administratora), praca za najniższą krajową. Na papierze część etatu, reszta pod stołem. Po pracy tam mam stwierdzoną nerwice. uciekajcie szczególnie z biura. Nie pracuje sie na tym stanowisku, na ktorym powinno. Mam nadzieje ze żaden urzad pracy nie przydzieli im wiecej stażystów. Szkoda zdrowia za psie pieniądze

asdf
@1604

Podasz konkretnie o jakie wyzwiska Ci chodzi i w czym przejawia się ten brak szacunku? Chodzi Ci o niską pensję? Na jaki dokładnie stanowisku Ty byłaś?

Ej, ja chciałam się zgłosić do pracy w firmie, ale widzę, że są wykreśleni z rejestru i to już od jakiegoś czasu. Mimo to ludzie się tu nadal wypowiadają, być może działają teraz pod inną nazwą po prostu? Chyba, że faktycznie się zamknęli, ale jeśli tak to ciekawe jaki był powód?

Grzegorz Nowy wpis

Witam mam pytanie o pracę w tej firmie. Czy jest jedno zmianowa?. Trzeba być zarejestrowanym w biurze prący aby uzyskać tam pracę ?

Teresa
@1604

A na jakiej umowie odbywa się ta praca i zapłata? To jak nowa osoba podpisuje umowę, to wie, w jaki sposób odbywa się tu rozliczanie? Czy jest nieświadomy tego, jak to działa? Przed podpisaniem umowy ludzie wiedzą, jak ta pensja będzie wypłacana?

Renata Nowy wpis
@Teresa

Zaczyna się od stażu

asdf Nowy wpis

nowa

Czy praca jest także w weekend?

Weronika
@nowa

A o jakie stanowisko pytasz?

nowa
@Weronika

Głównie chodzi o laboratorium

@nowa

Nie, praca od poniedziałku do piątku

Firma Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przyjmiemy do pracy Mechanika. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Okropne miejsce pracy , tak jak jest tam poniżany pracownik to się w głowie nie mieści

@Anonim

To prawda...

Rokita

W firmie pracuję już dłuższy czas i naprawdę nigdy nie słyszałam złego słowa od szefa czy szefowej. Praca jak praca chodzę tam z chęcią i nie narzekam umowa i pieniądze zawsze na czas.

Iza

Znalazłam informacje, że jest nieaktywna. Może ktoś ma jakieś informacje?

@Iza

Tak nie istnieje

Rita

W firmie pracuje od ponad 3 lat na umowę o pracę, inne koleżanki również posiadają taką umowę. Nie wiem skąd negatywne opinie, wynagrodzenie otrzymuje takie jakie mam zapisane w umowie i nikt mi go nie zmniejsza.

Chamstwo i prostactwo - tylko tak można podsumować

@Anonim

Prawda :|

koksik

ja tam pracuje na pol etatu i nie nazekam dobrze mi placa za te rower mam i jest git

Edyta

@Antyfan, jak wnioskuję nie jesteś już pracownikiem firmy? Może mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są/były dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie?

Była pracownica
@Edyta

W tej firmie nie ma żadnych benefitów pozapłacowych dla pracownika.

@Edyta

nie ma benefitów, za to są potrącenia z wypłat.

@Antyfan

W tej firmie nie ma żadnych benefitów pozapłacowych...

Bronisław
@Antyfan

Piszesz, że pracodawca nie oferuje benefitów pozapłacowych. Twoja wypowiedź została zamieszczona kilka miesięcy temu. Czy coś się od tamtej pory zmieniło w polityce firmy? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Stabilne zatrudnienie jest ważne dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Edyta

Czy ktoś obecnie pracuje w firmie Eko-Styl? Możecie podzielić się opiniami na temat pracy w tym miejscu? @Antyfan, możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda obecna sytuacja w Eko-Styl? Powiesz nam coś więcej na temat atmosfery panującej w firmie?

@Edyta

Nie wiem jak wygląda obecna sytuacja i szczerze mówiąc nawet mnie to nie interesuje. Atmosfera natomiast to strach, poniżenie, wyzwiska, krzyki, kłamstwa...

Stażysta
@Antyfan

Smutna prawda o firmie. Szkoda czasu i sił witalnych na pracę lub staż w tym miejscu. Jedyny plus - idąc do innej pracy można być pewnym, że już gorzej być nie może.

Antyfan

Praca w stresie, Pan MŁ oraz Pani DŁ nie szanują pracowników. Wrzaski, wyzwiska są na porządku dziennym. Każdy, kto ma perspektywy odchodzi z EkoStyl Rental... Zero jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka, do pracy oraz poświęcenia z jakim ludzie tam pracują. Omijajcie szerokim łukiem tą firmę jeśli chcecie nie podupaść na zdrowiu psychicznym.

admin

Czy uważasz że w firmie Eko-Styl Sp. z o.o. Centrum Pralnicze można zrobić karierę? Napisz o tym, czekamy na twój komentarz.

@admin

Raczej można się nabawić nerwicy...

Brak szacunku!!!

Porażka... Cyrk na kółkach, nie dajcie się zwieść i nie idźcie tam na staż! Nie dość, że będziecie pracować na całkiem innym stanowisku, słuchać krzyków i chamstwa MŁ to i tak nikt po stażu nie chce tam zostać. Kadra się wymienia co chwilę w miejscu gdzie nie ma szacunku do ludzi!!! W końcu zostanie tam sama rodzina. Najgorsze stanowisko - sekretariat. Po miesiącu wszyscy odchodzą albo jeszcze szybciej!!!!!!! Ludzie nawet odchodzą że stażu!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o. - Leżajsk

• Jak się pracuje w Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o.?

Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Spółdzielcza 13B
    37-300 Leżajsk

Centrum Pralnicze Eko-Styl Sp. z o.o.