Opinie o Top-Gym Sp.j. Maciej Wolny Wojciech Śmielak w Iwiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Top-Gym Sp.j. Maciej Wolny Wojciech Śmielak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Top-Gym Sp.j. Maciej Wolny Wojciech Śmielak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Gym Sp.j. Maciej Wolny Wojciech Śmielak w Iwiny

Jak premiowani mogą być lakiernicy? Czytam ofertę ze strony i tylko krótka wzmianka dotycząca premii się pojawiła. A chciałbym wiedzieć, bo mam akurat doświadczenie mimo, że go nie wymagają. Ciekawe czy wtedy więcej zarobię?

Endrju Nowy wpis

Nie wiem po co zamieszczają ogłoszenia na pracuj.pl jak nawet nie otwierają aplikacji. Aplikowałem ja, aplikował znajomy z innego miasta. Potem się zgadaliśmy przypadkiem że naszych aplikacji nie otworzono nawet.

Pan X

Również nie polecam. Tak jak wyżej kolega napisał. Zajazd psychiczny macie murowany. Kierownik to starszy gość który powinien być na emeryturze, zapomina podstawowe rzeczy, ale nie przeszkadza mu to żeby cie "opierdzielić" z góry do dołu. Jego "zastępca" to niepoważny człowiek który jest tam do nadmuchiwania balonika napięcia pomiędzy pracownikami, jego życie to jeden wielki wał którym żyje. Dla niego dzień bez wojenki, bądź "podpierdzielenia" pracaownika to dzień stracony, uwaga na niego bo w oczy koleżka a później wszystko przekręci i pójdzie wyżej. Co ciekawe kierownictwo wierzy w każde jego słowo choć dobrze wiedzą, że to nieprawda :) Porządnych pracowników ( którzy nie chcą się na Tobie wybić i robić pod góre jak połowa tam pracujących) można zliczyć na palcach maksymalnie 2 dłoni, zaokrąglając w góre oczywiście. Osobiście szczerze odmawiam. Z resztą każdy normalny gość który tam pójdzie obcyka sobie wszystko w góra 2-3 tygodnie ( o ile tyle wytrzyma)

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Gym Sp.j. Maciej Wolny Wojciech Śmielak - Iwiny

Firma Top-Gym Sp.j. Maciej Wolny Wojciech Śmielak prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Specjalista ds. serwisu i gospodarki magazynowej części zamiennych, Siechnice - Grudzień 2023
  • Ślusarz - Elektromechanik, Siechnice - Listopad 2023
  • Szlifierz-Piaskarz, Iwiny - Luty 2023
  • Magazynier, Siechnice - Grudzień 2022
  • Lakiernik, Iwiny - Październik 2022
  • Mechanik-serwisant, Wrocław - Czerwiec 2022

Czy pracujesz w firmie Top-Gym Sp.j. Maciej Wolny Wojciech Śmielak lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Top-Gym Sp.j. Maciej Wolny Wojciech Śmielak