Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j.

Aktualność
Dzień dobry!

Cieszymy się, że do nas trafiłaś/trafiłeś. Chcemy stworzyć tu miejsce, dzięki któremu łatwiej będzie Wam nas poznać.
Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami ze współpracy, szanujemy każdą opinię i doceniamy konstruktywną krytykę, bo dzięki temu stajemy się coraz lepsi. Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona

Firma - Firma

26.04.2023 04:04

Czym zajmuje się Państwa firma? Co jest głównym filarem Państwa biznesu?

Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielonaikona wywiad

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów spożywczych. To, co szczególnie wyróżnia naszą firmę, to bardzo szeroki asortyment, którym dysponujemy. Przede wszystkim jesteśmy dystrybutorem lodów, mrożonek, wędlin, nabiału, ryb i świeżości, ale również artykułów gastronomicznych i wody - przede wszystkim wody marek premium, takich jak: Perrier, San Pellegrino, Acqua Panna. Dodatkowo jesteśmy również producentem lodu w kostkach o nazwie Zimny Drań.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielonaikona wywiad

To firma rodzinna, założona przez naszych rodziców, w której kontynuujemy ich pracę. Istniejemy na rynku od ponad 30 lat. Biznes został zbudowany wspólną pracą.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe – kontrahenci, konkurencja, branża?

Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielonaikona wywiad

Mamy świetnie rozwinięty rynek ze stałymi kontrahentami. Swoją sprzedaż opieramy przede wszystkim na rynku tradycyjnym, naszymi odbiorcami są małe, średnie i duże sklepy, zarówno lokalne, jak i regionalne. Specjalizujemy się również w zaopatrzeniu punktów gastronomicznych. Dodatkowo rozszerzamy swoją sprzedaż o rynek zagraniczny.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielonaikona wywiad

Zatrudniamy 50. pracowników (na umowę o pracę). Są to pracownicy biurowi, magazynierzy, kierowcy oraz przedstawiciele firmy.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Kto odpowiada za rekrutację (bezpośredni przełożony, dział HR)?

Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielonaikona wywiad

Rekrutacją zajmują się kierownicy poszczególnych działów.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielonaikona wywiad

Nowy pracownik podczas okresu próbnego (trwającego od 1 do 3 miesięcy), uczy się, jak wykonywać swoje obowiązki.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielonaikona wywiad

Działamy przede wszystkim w młodym zespole, jest to praca zespołowa. Pracownik ma stały kontakt z przełożonymi, drzwi do pracodawcy również zawszę są otwarte. Organizujemy dla pracowników imprezy firmowe, spotkania integracyjne, szkolenia. Dodatkowo każdy pracownik ma zapewnione wszystko, czego potrzebuje podczas pracy. Jeżeli zgłaszany jest jakiś problem, zawsze staramy się go jak najlepiej rozwiązać.

BY SIĘ WIODŁO , BY SIĘ ŻYŁO , BY KLIENTÓW WIĘCEJ BYŁO , BY SIĘ LODY SPRZEDAWAŁY I TONAMI WYJEŻDŻAŁY!!! DZIĘKI ZA PRAWIE 5 LETNIĄ WSPÓŁPRACĘ , ALE CZAS NA ZMIANY.

Zielony

Witam serdecznie, koleżanka podesłała mi link, żebym zobaczył, co ktoś wypisuje o firmie, w której pracuje od wielu lat. Jest to firma rodzinna z tradycjami, gdzie zawsze pracownik był szanowany. To nie jest przypadek,że nagle, od dwóch miesięcy zaczęło się takie poruszenie. Dożyliśmy czasów, gdzie człowiek który kradnie, ma czelność później obrażać firmę. To przykład, że nie można takim ludziom odpuszczać. To pewnie nawet nie sam sprawca, ale jego madra żona z bolem tyłka, że jej również podziękowano za brak kultury i historie męża. Właściciele nie robili problemów, ale jak widać za dobre serce ktoś i tak będzie pluł. Te wszystkie wpisy to lekcja dla innych właścicieli! Jak można doczytać się w wiadomościach, struktury dobrze prosperującej firmy można się wyuczyć przy zarządzaniu pilotem do telewizora. A blondyna i jej wieloletnie doswiadczenie to tylko przeszkoda w zarządzaniu „takimi” ludźmi. Na koniec dodam, że jeżeli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie to najlepiej samemu przyjsc na spotkanie, zobaczyć atmosferę i się przekonać co firma może zaproponować za dobrze wykonywaną pracę????????‍♂️ Ja osobiście bardzo doceniam takie sprawy jak atmosfera w pracy, ale ostrzegam mała tolerancja na (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Mietek
@Zielony

Miło czytać takie wspaniałe pochwały każdy nie spróbować i się krzekwbac na własnej skórze. Do odważnych świat należy.

Migotka

"chce rządzić po swojemu"?? Możesz założyć własną firmę i tam rządzić. Tu w Zielonej mamy Szefową, która godnie stanęła na czele firmy i wciąż rozwija ją na każdej płaszczyźnie. Niektórzy mają chyba za duże EGO aby dostosować się do czegokolwiek. Nie ma tematow nierozwiązanych, zawsze można liczyć na wsparcie.

Julka Nowy wpis

Mój narzeczony z przyjemnością zatrudniłby się w tej firmie jako kierowca z kat. C. Udało mi się znaleźć takie ogłoszenie, ale niestety jest ono sprzed 2 lat. Wiecie może, czy będą niebawem kogoś potrzebowali na to stanowisko? Zastanawia mnie system pracy w tej firmie... Jak długie są trasy? Po ile godzin dziennie jest się w trasie? Czy produkty rozwożone są po całej Polsce? W ogłoszeniu napisano, że praca jest w młodym zespole. Czy to oznacza, że podczas rekrutacji są jakieś ograniczenia wiekowe? Dajcie znać, jeśli wiecie. ;)

Nowy wpis

@Julka

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Naszej Firmie. Niestety na dzień dzisiejszy nie poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy. Pozdrawiamy Hurtownia Zielona

@Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j.

A aktualnie poszukujecie pracowników na jakieś inne stanowiska? Jeśli tak, to na jakie? :) Bo w sieci nie mogę nic znaleźć, a przeprowadziłem się do Myślenic i szukam pracy w okolicy...

Nowy wpis

Aktualność
Dzień dobry!

Migotka

Wpisy jak z pudelka. Pustostan. Nie mając swojej firmy uważam że krytykowanie funkcjonowania szefostwa jest dość prymitywne. Ja również nie wyobrazam sobie sytuacji aby żona człowieka który został przyłapany na kradzieży u mnie pracowała.. mało sympatyczna współpraca. Zamiast tu wypisywać oszczerstwa szukajcie swojej wymarzonej posady!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
MIŚ

Po co to pisać wywody...Jak się komuś coś nie podoba to niech odejdzie, nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Zielony

Mietek
@Zielony

Obecnie coś dzieje się w firmie Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki K. Pazdur sp.j. w mieście Myślenice? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na aktualne sprawozdania odnośnie Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki K. Pazdur sp.j., napiszcie co u nich słychać!

Bardziej bzdurnej opinii nie słyszalem. A więc po pierwsze osobiście znam Panią Edytę i bardziej kompetnej osoby na tej firmie chyba nie było i nie bedzie -przepraszam oprócz Pana Juliana i jego Żony. Po  drugie, z tego co wiem to pracownicy się nie zwalniają tylko zostają zwolieni,bo poprostu  sa niekompetenti na swoich stanowiskach. Jeżeli dalej tam pracujesz to znaczy, ze jestes słabym pracownikiem, bo potrafisz tylko oczernić Swoja firme. Pamiętaj zawsze masz  wybór gdzie chcesz pracować, bo to przecież nie ośrodek pracy przymusowej .Po trzecie jeżeli zarobki są tam z średniowiecza to co tam dalej robisz ??? Masz jaja żeby  tu pisac a nie masz jaj żeby iść po podwyżkę ?. Ale jakbyś szukał pracy to zapraszam  do mnie do firmy obiecuje ze zarobki bedziesz miał z XXI wieku w złotówkach a nie z średniowiecza  w denarach????

Migotka

Jak można mówić o honorze, skoro przedstawiasz się jako "Wafel" ? Uczniowie? To chyba dobrze że są takie możliwość w tej firmie jak uczenie się. Oby Ci było lepiej tam gdzie masz tą drugą nogę. Pozdro

Migotka

Łatwo oceniac, nie dając z siebie za wiele. Może warto abyś założył własną firmę i spróbował? Ty który masz prawo oceniać "blond kobietę"? Jestem obecnym pracownikiem, mam nadzieję że na długo. Rodzinna struktura firmy pozwala na bezpośredni kontakt z szefostwem. Narzędzia do pracy, wsparcie, atmosfera.. wszystko na wyciągnięcie ręki. A niestety jak ktoś kradnie, obgaduje, narzeka i wprowadza bardzo zła atmosferę.. to jakby zgniłe jabłko trzymać w worku z tymi dobrymi. Lepiej komuś takiemu podziękować za "współpracę" niż czekać aż zgnilizna się rozejdzie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j. - Myślenice

• Jak się pracuje w Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j.?

Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona J. Maniecki Ł. Pazdur sp.j.