Opinie o Jaak Sp. z o.o. w Zadole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Jaak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jaak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaak Sp. z o.o. w Zadole

Jacek Nowy wpis

Podobno firma w porządku. To pewnie i wypłaty też na dobrym poziomie skoro nie ma narzekań. Powiecie ile mógłbym się spodziewać na początek? Ze 3 tysi na rękę wyciągnę?

pracownik Nowy wpis
@Jacek

jest duża szansa,

Aromat Nowy wpis

pracowała tam jest w pozontku firma i atmosfera też

Wyrolowana

Nie polecam tej firmy. Traktują tam ludzi jak niewolników. Na 8 godzin pracy do ubikacji wolno ci wyjść tylko dwa razy. Ktoś kto tam pracuje od kilku sezonów może wszystko a nowi .... brak słów. Brygadzistka Anna jest hamska ludzi traktuje jak śmieci. Myśli że skoro jest brygadzistka to wszystko jej wolno. Gdy do pracy przyszła jej córka to co 20 minut mamusia robiła jej gorącą herbatę. Ludzie z Ukrainy są traktowani jeszcze gorzej.

JAAK Nowy wpis
@Wyrolowana

Niestety jak wszędzie, trafi się jedna osoba niezadowolona. Opisana sytuacja nie jest prawdziwa.

admin

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Jaak Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jaak Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Zostaw merytoryczną opinię o Jaak Sp. z o.o. - Zadole

• Jak się pracuje w Jaak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jaak Sp. z o.o.