Foundever Poland sp. z o.o.

Opinie o Foundever Poland sp. z o.o.

Wolfi

Generalnie to SITEL jest świetną firmą i dobrze płacą... ale studentom... Jeśli jesteś studentem i chcesz wykorzystać znajomość języka obcego zeby dorobić na studia, to jest to praca idealna - dużo zalezy od projektu, ale u nas na eBayu jest niemal 100% możliwość dopasowania sobie grafiku. Zarobić nawet na mailach można 2,5 na całym etacie na początek (umowa o zlecenie), ale ilość godzin można sobie dopasować, bo prawie miesiąc w miesiąc są nadgodziny. (najwiekszy minus)Najgorsze jest to, ze firma w ogole nie premiuje doświadczonych pracowników, jeśli nie awansujesz, to masz szansę na jedną podwyżkę po 6 mscach i nic więcej. Premie też nie do końca są premiami, tylko raczej konkursem, gdzie wygrywają osoby z najlepszymi wynikami, a premia wynosi 200 zł, więc chyba nie ma co się spinać o taką sume. (największy plus) masz pewność, że choćbys się mega obijał, przyszedł z kacem to i tak Cię nie wyleją, bo jest takie zapotrzebowanie na pracowników. Co najwyżej zrobią Ci szkolonko jakieś, ale czas szkoleń jest płatny - więc jeśli Ci się nie chce, to nie musisz się starać. Generalnie jeśli człowiek się trochę stara, to jest to dobra praca na rok, maksymalnie dwa, chyba że awansujesz. Ale niestety wypłaty couchów i managerów też nie są porywające (około 3,5 tys na Umowie o prace, powiedzmy sobie szczerze - żaden szał w Wawie na stanowisku kierowniczym). Łatwo jest potem przejść do firm, gdzie płacą lepiej. ja cały czas dostaję oferty, jeszcze nie zmieniłam tylko dlatego, ze jeszcze studiuję. Generalnie polecam, jeśli nie macie na siebie pomysłu i szukacie korpo na start.

Rafał
@Wolfi

3,5k dla menadżera???!!! To mówi wszystko o tej żałosnej firmie. Ja w pierwszej pracy po studiach więcej miałem na rękę jako specjalista.

Norbert

Pracuję w firmie , jest mi dobrze a te wpisy to chyba robią hejterzy.

Fatalna organizacja pracy, zarządzający nie mają pojęcia jak to profesjonalne robić, fakt, że lecą cały czas miłymi formułkami za którymi nic się nie kryje, mówią, że są do dyspozycji a jak pójdziesz z jakimś problemem do rozwiązania to nałożą na ciebie jeszcze więcej ciężarów, czyli masz więcej kłopotów. Sami wyglądają na zrelaksowanych, no ale przecież mają roboli to po co się przemęczać. Zaletą jest miła atmosfera i fajni ludzie ale generalnie praca frustrująca z nasilającym uczuciem bezsilności wobec otaczających absurdów

Lena

To spoko firma, nie rozumiem niektórych osób. Firma poszerza zakres swoich usług to powinno być dobrym sygnałem.

KawalkadaJelenichKarłów

Krótko i na temat Plusy: + Hajs na czas + Praca niewymagająca żadnych umiejętności + Multisport i mały ale zawsze pakiet LuxMed + Dobra lokalizacja Minusy: - Lizusostwo i faworyzowanie przez managerów i OPS`ów swoich ludzi - "Lipne" konkursy - Multikulti syf - brud w toaletach, kuchniach i na open space (taka kultura) - Parcie na tarcie (znaczy awans) - Podpierdzielanie się nawzajem za premie - Niejasne warunki premiowania bez żadnej możliwości wglądu - Dużo ukraińców dwulicowo pchających się przed szereg i awansujących po trupach - "Dziwne" konszachty kierownictwa Dobra praca na przeczekanie. Słaba jeżeli chodzi o rozwój przy zachowaniu resztek człowieczeństwa i dobrego smaku.

Alzacja

Sitel Polska to banda, bo inaczej tego nie można nazwać. Banda rodzin i kolegów. Nie jesteś w świcie to cie nie ma. Idzie przeżyć mimo wszystko.

Iza

@Viola Sitel Polska ma oferty pracy dla ludzi ze znajomością języków, chcących sie dalej rozwijać

Viola

Ludzie a co wy byście chcieli za prace na słuchanie??? Tu aż roi się od magistrów marketingu, psychologi i stosunków m. po takich (usunięte przez administratora) studiach i bez doświadczenia ciesz się matołku że masz jakąkolwiek prace!!!!!! Naucz się jeden z drugim mosty budować, albo leczyć raka to zarobisz miliony LOL

blablabal
@Viola

Absolwent kierunku humanistycznego w twoim mniemaniu jest idiotą? Głupkiem? Kimś kto nic nie potrafi? Zastanów się trochę nad mądrościami, które wypisujesz. W call center psychologia czy marketing to bardzo fajna sprawa - nie pomyślałaś o tym? Czytałam już komentarze, że jacyś teamowie gdzieś kiedyś zastąpili kogoś, kto miał świetne podejście właśnie z uwagi na ukończoną psychologię - a im pewnych umiejętności właśnie brakowało bo nie posiadali takiej wiedzy. Skąd w ludziach ten totalny brak szacunku dla absolwentów kierunków humanistycznych? Nauczmy się wszyscy budować mosty - potem usłyszymy, że powinniśmy iść na jakieś cyberstudiakosmiczne bo wszystko inne jest już niepotrzebne.

Work Service

Praca od zaraz! Konsultant ds Sprzedaży. Lokalizacja: warszawa Mokotów Opis stanowiska: • Praca dla Lidera usług gospodarczych w Polsce • Sprzedaż produktów prawniczych • Realizacja planów sprzedażowych • Systematyczne doskonalenie warsztatu sprzedażowego i wiedzy produktowej Wymagania: • Otwartość na potrzeby Klienta • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych • Chęć do rozwoju w sektorze sprzedaży • Komunikatywność Oferujemy: • Wynagrodzenie podstawowe: 2800 brutto/miesiąc • Premie od sprzedaży, • Stałe premie za późniejsze utrzymanie Klienta • Pracę od pon. – pt. w pełnym wymiarze godzin • Szkolenia podnoszące umiejętności sprzedażowe • Wsparcie trenerów sprzedaży • Owoce w biurze zainteresowanych zapraszam do kontaktu prywatnego lub na adres mailowy: magdalena.grochowska@workservice.pl

Nina

Słyszałem, że firma spoko ale czytając wpisy można odnieść wrażenie iż inaczej. Najlepiej kierować się swoim rozumem.

Niekompetentne zarządzanie ludźmi, (usunięte przez administratora). Brak szkoleń. Brak możliwości rozwoju i awansu. Brak podwyżek, niskie zarobki. Ciągłe problemy z urlopami. Duża rotacja pracowników z winy HR. Zasyfiona klimatyzacja. Lizusostwo, kolesiostwo, chamstwo, za dużo osób z prowincji, nieprzyjemna atmosfera pracy. Brak zainteresowania ze strony team managerów, lenistwo, zamiatanie problemów pod dywan, unikanie odpowiedzialności, arogancja, szantażowanie osób wytykających im błędy. Z roku na rok coraz gorsze warunki pracy i coraz większy chaos w zarządzaniu. Stary, wolny, zniszczony sprzęt.(usunięte przez administratora) Zdarza się, że niektórzy przychodzą do pracy na kacu, co jest tolerowane przez team managerów. (usunięte przez administratora)

Robert
@*

W 100% prawda!

@*

zgadzam się tak jest w SITEL Polska,

Nowinka

Cieszę się że mam tu pracować. Zarobki jak na początek sa dobre imam nadzieję, że później bezie tylko lepiej. Generalnie to trzeba się przygotować na ostrą pracę.?

Były rozczarowany ambitny pracownik

Nie polecam !,kolesiostwo ,słoiki,grupki wzajemnej adoracji ,idziesz na przerwę musisz na tel nacisnąć 1 idziesz do wc to 2 , masz za dobre wyniki to ci menagerka mówi ze za dobre wyniki i inni wyglądają jak by nic nie robili :),i zeby troszkę mniej sie wysilać .Starasz sie to osoby ktore juz dluzej pracują zaczynają ciebie podgryzać bo widza ze masz np lepsze wyniki lub lepiej potrafisz język obcy.Mobing .Zglaszasz przełożonym a oni ciebie zaprosza na rozmowę a potem nic sie nie zmienia.Przez to ze średni szczebel przełożonych na projektach jest regularnie oceniany przez agentów próbują byc mili dla wszystkich i przez to nic sie nie zmienia ,patologie kwitną .Tam gdzie jest duża rotacja pracownikow tam jest zle !.Szkolenia są ok.Pieniadze małe czy średnie ale w porę .Ale klimat pracy jest nie do wytrzymania !!! Filmik na youtubie przedstawia fajną,miłą atmosferę a rzeczywistość to przeciwieństwo !,po kilku godzinach pracy nie ma sie ochoty na spotkanie z tymi ludźmi np na jakiś sport .Pomieszczenia pracy jak w fabryce ,włączysz klime to zaraz ktoś wyłącza i juz sie awantura zaczyna , no chyba ze chcesz w pomieszczeniu siedzieć bez cyrkulacji powierza w którym boli głowa po 5 min.Praca dla desperatów którzy szukają cos na juz i nie na długo.Poszedlem do tej pracy bez jakichkolwiek uprzedzeń ,po szkoleniach byłem pełen entuzjazmu i chciałem sie wykazać !,szybko zorientowałem sie ze najlepsze wyniki i pracowitość i sumienność to cechy ktore przeszkadzają w kolesiostwie grupek osób dluzej pracujących i jeżeli sie po pracy nie pije razem piwa lub nie chodzi razem pograć w piłkę to jest sie anty zespołowy i zaczyna sie Mobing ,oszczerstwa,kłamstwa i podkładanie świń .Reasumjąc bo mugłbym jeszcze duzo pisac ale to bez sensu .Wiecznie szukają nowych pracownikow bo nikt tam nie wytrzyma długo .Mordor jest miejscem okropnym.Indywidum sa przez kolektywne społeczności słoikowe nie zależnie od dobrych wyników nie mile widziane !.Odradzam zdecydowanie !!!!! Ps . Nigdy więcej praca w Mordor lub innej formie Callcenter czy jak niektórzy to pięknie tak amerykańsko nazywają Customerservice .Pozdrawiam i jeszcze raz odradzam !!!!

M
@Były rozczarowany ambitny pracownik

niestety prawda

Niezadowolona

Ponieważ mój komentarz usunięto (dzięki) zamieszczam skrót: Philips angielski Plusy - pieniądze, umowa, część ludzi, luz, nic nierobienie Minusy - ustawione assesmenty (CTT, bo koleżanka dała pytania za wczasu, manager z ulicy, backapy i asystentki od tak - zazwyczaj dzien - dwa po imprezie), kolesiostwo, grupki wzajemnej adoracji, specjaliści po sympatiach bez wiedzy Jeżeli nie masz ambicji i nie przeszkadza ci wyscig szczurow to śmiało. Jak przeszkadza to po kilku miesiacach wymienią cie na tanią ukrainkę z większym biustem. Panie PB, jeżeli prawda w oczy kole to zapraszam do dyskusji na open space miast usuwać komentarze.

@Niezadowolona

@Niezadowolona: Po pierwsze - posty weryfikuje administrator strony a nie ktoś z SITEL ... prośba o wzięcie tego pod uwagę (czasem za szybko oskarżamy - choć rozumiem, że tak to może wyglądać) Co do Assesmentów, udostępniania pytań itp - nie pierwszy raz to słyszę ale jeszcze nigdy takie oskarżenia nie potwierdziły się. Jeśli masz jakieś dowody / szczegółowe infomracje to proszę skontaktuj się ze mną bezpośrednio lub skorzystaj z Ethic Points gdzie każdy pracownik może anonimowo zgłosić nieprawidłowości. Z góry dziękuję Ci za kontakt ze mną. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Daję ocenę: Dostateczny tj. 3/6 Praca, kasa i atmosfera zależą bardzo od działu w którym się pracuje! W tej firmie jest dużo różnych działów i ciężko uogólniać. Poza tym każdy może co innego lubić. Są ludzie co pracują tam po 5-6 lat i są bardzo zadowoleni. Widać kwestia gustu i działu i szczęścia (tj. układów)w awansie. Podsumowując + i - Plusy: +Wypłata zawsze o czasie. +Socjal (pakiet medyczny, prezenty na święta, prezenty dla dzieci itp). +Możliwość brania nadgodzin. +Możliwość dopasowania grafiku do studiów czy innej pracy. +Jak dajesz z siebie 200% i masz do tego dryg możesz liczyć na dobre prowizje (w zależności od tego czy twój dział je przewiduje). +Mieszany wiekowo i narodowościowo zespół, dużo młodych ludzi, ale też starsi, dużo z Ukrainy i innych krajów co dodaje różnorodności i dla mnie na duży plus. Minusy: -Masa ludzi z małych miast z ciśnieniem awansu, atmosfera wyścigu szczurów (niektórzy mogą to lubić, dla mnie ogromny minus). Rekrutacja z zespołu to fajny pomysł niestety przy takiej ilości pracowników tylko parę osób ma szanse na awans w przeciągu lat, w związku z czym wśród starających się o awans jest straszne napięcie i zwykle niezdrowa rywalizacja. -Duża rotacja pracowników (niby sami odchodzą, ale to niefajne, rozbija bardzo zespół, spadają morale). -Dziwne układziki towarzyskie i awanse często z tych układów. -Team Menadżerowie w większości bez umiejętności zarządzania tak dużą grupą, bez umiejętności motywowania, czepiający się o byle co, patrzący ci non stop przez ramię, niektórych można szczerze znienawidzić za ich zachowanie. Niby młodzi i rekrutowani z pośród pracowników co niby powinno być na plus, niestety często rekrutowani dzięki układzikom towarzyskim i podlizywaniu się, zwykle bez wiedzy jak zarządzać zespołem, niepotrafiący docenić pracownika, nieumiejący zmotywować go do ciężkiej pracy, zdarzało się, że z jakimiś osobistymi utarczkami z czasów gdy jeszcze byli zwykłymi pracownikami. Wielu z nich , że tak się wyrażę, po awansie odbijała palma. -Imprezy integracyjne gdzie większość się zachlewa do porzygu, a sam prezes robi konkursy kto szybciej wypije piwo (większość je polubi, mnie obrzydzały). -Niskie pensje i mimo wszystko niskie prowizje. -Praca w strasznym natężeniu, telefon za telefonem. Ciężkie dla gardła i psychiki. Nie dało się tam na luzie popracować bo ciągle doprowadzano do sytuacji w której musisz po prostu zaiwaniać jak robot w fabryce, a najlepiej jakbyś ty jeden robił za trzy osoby - co jak można się domyślić przekładało się na niską jakość i efektywność pracy. - Liczone co do minuty przerwy na które trzeba się zapisywać (specyfika pracy na słuchawkach - wszyscy na raz nie mogą wyjść na papierosa, ktoś musi być na posterunku zawsze), na których ciężko odpocząć na Open Space'sie. -Ciągła presja na wyniki. -Często za mało ludzi do pracy, w związku z czym jeszcze większa presja i ilość obowiązków spadająca na tych co pracują. -Praca na Open Space w hałasie, gdzie każdy non stop patrzy ci przez ramie. -Atmosfera jak w fabryce (słabo opłacani, niedocenieni pracownicy bez nadziei na lepsze jutro zmuszeni do ciężkiej harówki + kilka takich co chcą za wszelką cenę zabłysnąć i są niesamowicie wkurzający), co za tym idzie ogromna frustracja pracowników i narzekactwo (uzasadnione), które się udzielają jak pracuje się tam dłużej niż 3 miesiące.

PiotrReznar

@pawciuTM - proszę skontaktuj się ze mną bo pierwsze słyszę abyśmy w SITEL mieli opóźnienia. Ocenę pracy jako nudną tak jak ocenę przełożonego trudno mi ocenić bo nie podałeś żadnego argumentu. Jeśli rzeczywiście jesteś pracownikiem Sitel to znasz mój adres mailowy... Pozdrawiam Piotr Reznar

pawciuTM

Praca nudna, przełożeni nie mają pojęcia jak kierować zespołem, od ponad miesiąca nie mam zaplaconych nadgodzin

@pawciuTM

@pawciuTM - proszę o bezpośredni kontakt ze mną w sprawie nadgodzin - pierwsze słyszę aby były jakieś opóźnienia. Jeśli jesteś pracownikiem Sitel to znasz mój adres mailowy...

@pawciuTM

Zgadzam sie z tym brakiem umiejetnosci kierowania zespolem. Powinni wyslac to towarzystwo "z wyzszej polki" na porzadne szkolonko.

alan

Ale to wykształcenie średnie @AD to minimum więc wyższe też można mieć i wtedy negocjować jakiś bonus dla siebie z tego tytułu a odnoście dodatków jeszcze to jak ktoś zna języki obce to teraz szukają do obsługi klienta np. z włoskim czy z tureckim ludzi

AD

Pracuję w Sitel, zarobki rzeczywiście nie porywają. Jest UP, regularna wypłata, fajna atmosfera na projektach. Awansować też można o ile to kogoś w ogóle interesuje. Wykształcenie wyższe nie ma tutaj nic do rzeczy - wymagane jest średnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Foundever Poland sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Foundever Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foundever Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foundever Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foundever Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Foundever Poland sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foundever Poland sp. z o.o.