Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

W sobotę lecę do Sztokholmu a potem dalej dobrze że mam kontakt z kierownikiem i nr dyżurny w razie w to mi pomogą fajnie że tak w tej firmie jest

Wampir

Ja tylko jeżdżę na karton gips jak jest zgraną ekipa to ich normy w 4h idzie zrobić dlatego tylko na akord jest najlepiej

Janka

W lambdzie nikt nie plotkuje bo wiadomo plotki niszczą zakład ,każdy w lambdzie zajmuje się praca i sobą i to się chwali

Sławek

Praca ciężka na wiatrakach ale i to się da zrobić właśnie jutro jadę zalewać beton i stawiać konstrukcje fajnie

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Romek

Zawsze są jakieś zatargi między dowodzący a fizyczny jak w każdej pracy wszędzie tak jest a i tak ludzie będą pracować więc dla mnie firma lambda budowlanka jest ok

Tobiasz

W jakiej wysokosci jest ten dodatek

Adaś

Na rynku mnóstwo roboty ale w tej firmie można bardzo długo przepracować jak oczywiście kto chce

Olaf

Panowie w Holandii jest spoko robota i idzie dobrze zarobić w euro

Środki czystości jeszcze dostajesz mało kto nawet o takich małych rzeczach pamięta ale kto się chwali, nie znam drugiej takiej firmy która dba o wszystko

Agata

Bardzo rzetelny pracodawca których mało na rynku

Janek

Jak pracować to tylko w Lambdzie. Może i inni narzekają na dowodzących ale ja mam bardzo dobrego kierownika i kolegów razem wszędzie

Rafał

Umowa o pracę masz busa dostajesz BHP bilety za wszystko płaci firma więc jedynym warunkiem jest spakowanie i do przodu

Uwaga.

Uważać uważać i jeszcze raz uważać. Oferują stawkę netto a w umowie wpisane jest brutto. Dodatkowo chcą przekonać dodatkowymi pieniędzmi aby tylko człowiek wyjechał. Na piśmie tych pieniędzy brak a mówić można wiele. Jeszcze nic nie zarobiłeś a już na piśmie oczekują, że zrzekniesz się praw do należytych Ci pieniędzy. Naciągacze i wyzyskiwacze.

Mariusz

Nie dziwie sie bo zarobki sa o 150 procent wieksze niz u konkurencji Dlatego pracownicy nie odchodza Kierownicy to super ludzie grzeczni fachowi z przeogromna kultura bycia wiedza zarowno fachowa oraz osobista Malo jest tak przyjaznych miejsc do pracy

Jarek

A czy będąc za granicą można się do nich że tak napisze przenieść czy trzeba wracać do Polski i tutaj załatwiać wszystko?

Dariusz

Ja tam wolę pracować a na przyjemności są weekendy do tego ale też z umiarem żeby nie było niespodzianek w poniedziałek na budowie, za dużo mam do stracenia kredyt rodzina życie

Rysiek

Zwykły pracownik też człowiek trzeba dać mu szansę na pokazanie co jest wart no chyba że ktoś przyjechał na wakacje to tak się nie uda dlatego kierownik jest od tego żeby to szybko odciąć a później komentują bo zostali pokrzywdzeni przez nadzór itd.

Mateusz

Firma konkretnie podchodzi do projektów i rzetelnie je wykonuje dlatego ma mnóstwo pracy i dużo ofert praktycznie cały czas są przyjęcia na zbrojarza cieśla izolator i ogolno budowlaniec

Praktykant

Firma bardzo dobrze się rozwija i przejmuje kolejne budowy teraz wiatraki znowu wracają ciekawa praca można się cały czas coś nowego uczyć

Robert

Piszcie co chcecie ja pracuje w tej firmie długo różnie bywało ale zawsze do przodu jak miałem problemy rodzinne to pomogli jak miałem problemy zdrowotne to też nie zostawili na bruku mi ta firma bardzo dużo pomogła

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 712.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 331 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.