Opinie o Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu w Dobczyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu w Dobczyn

Robert Zieliński

Stalowy zachowuje się dokładnie jak ja wydaje mi się ze jesteśmy klonami

Mamba

Lubię oglądać bardzo ten program można dowiedzieć się jak ciężko ludzie pracują związani ze złomem ale też i pośmiać się...Pozdrawiam Was Wszystkich z Gdanska Mariola.

Witam Czy są przyjęcia do pracy w tej firmie, jakiś nr telefonu do kontaktu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dami

To jest tylko program telewizyjny co musi się sprzedać! Jest spoko.! Ale trzeba do tego podejść z pewnym luzem! Więc nie podniecać się tak!????

@Dami

Nie bardzo rozumiem, co miałeś na myśli publikując swój komentarz. Raczej nie wnosi on niczego nowego do dyskusji na temat tego pracodawcy. Skoro wypowiadasz się konkretnie w tym wątku, to wnoszę, że jesteś lub byłeś w jakiś sposób związany z Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu. Jak oceniasz tego pracodawcę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

@Sylwek spawacz, ale rozumiem, że nie pracujesz stricte w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu, tak? Przypominam, że forum służy wymianie opinii na temat pracodawców, a te powinny pochodzić od pracowników danych firm. Niemniej jednak dziękuję za Twoje spostrzeżenia.

..a ja jestem widzem z południa Polski. Moje odczucia są bardzo pozytywne. A to ,że trzeba zap...ać to normalne..za darmo nic nie ma. Trzymajcie się chłopaki. Szanujecie szefów póki Oni Was szanują.

@slawek, @Figur, @Orzeł Stalowego, @Ona, nie za bardzo rozumiem czego konkretnie dotyczą Wasze komentarze - nie wnoszą niczego do wątku. Czy zechcielibyście rozwinąć swoją myśl i w sposób merytoryczny opisać to co dzieje się w firmie Piotro-Stal-Skup-sprzedaż Złomu?

slawek

Ten tuman nawet nie potrafi liczyć i pisać BESTJA stworzył taką małą komune na placu NO TO LUBIE żenada zwykły pajac

Figur

Wielki brygadzista nie pownno go byc tylko program psuje

Figur

Stalowy wez tego pawla zwolnij to (usunięte przez administratora)

Orzeł Stalowego

Lumpy stalowego !

Zostaw merytoryczną opinię o Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu - Dobczyn

• Jak się pracuje w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu?

Zobacz opinie na temat firmy Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piotro-Stal Skup-Sprzedaż Złomu