Opinie o Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa w Siesławice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa w Siesławice

Piter Nowy wpis

Witam serdecznie jeśli chodzi o moją opinię odnośnie tej firmy to dopuki prowadziła ją stara góralka to było w miarę znośnie ale odkąd firma zarządza iwona i piotrunia który pozjadał wszystkie rozumy to szkoda gadać gnoja pracowników wyzywają traktowanie uraga rozumnemu człowiekowi a dodatkowo takie zachowanie podchodzi pod mobbing jak się przyjmujesz to ci chco wejść w tylek ale po tygodniu wychodzi z nich prawdziwe ja szkoda se zawracać głowy warjatami pod kościołem w czapkę więcej zbierzesz po mszy niż zarobisz u pastwy i tokarza samo nazwisko wiele mówi tylko się pastwa nad człowiekiem robiz za muzyna ładujesz worki niby po 30 kilo jasne oszukiwanie klienta na każdym kroku zawsze minimum kilo mniej dźwiganie stu kilowychy butli z gazem na samochód rękami a jak wuzkiem nie bo się butle porysują wiadomo wszędzie cza pracować ale jak żyje myślę że w auszwic mieli lepiej jak w firmie AS tam nie szukają pracownika tyko białego murzyna który się nic nie odezwie i będzie kopał rowy i robił wszystko co se umyśli mężuś gołodupiec z Pacanowa co się wbił w bogactwo i chce pokazać jaki to on kozak i wszystko wie a taki tempy ze asz zall słów na niego ale trafi wkoncu na swojego i mu urwie ten pusty Caban NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY PORAŻKA CALKOWITA

admin

Czy w firmie Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa panuje dobra atmosfera pracy? Napisz o tym i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa - Siesławice

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowo-Usługowa AS S.C. Joanna i Tadeusz Pastwa