INEA sp. z o. o.

Opinie o INEA sp. z o. o.

Dagmara

Pracowałam w INEA i muszę powiedzieć, że wszystko robi się na pokaz. Tak by Dyrektor był zadowolony. Pracowałam w sprzedaży i obsłudze. Ponoć przyszło 3 wyjadaczy z UPC i zaczęło robić demolkę. Normalne, że nowy szef stara się narzucić nowy rytm pracy i wprowadza zmiany. Przerażające jednak było to, że były sytuacje w których upokarzano pracownika ponieważ dyrektor miał taką zachciankę. Ocenia się ludzi po tym jak się poruszają, rozmawiają. Największy ściemniacz miał lepiej, niż inny pracownik, który wyrabiał wskaźniki. Dlaczego? Ponieważ zagadał czasami na korytarzu z dyrkiem o meczu czy innych pierdołach. Oh , taka to sprawiedliwość.

@Dagmara

Dagmaro, dziękujemy za wyrażenie opinii. Jest nam przykro, że masz takie odczucia po współpracy z nami. Informacja zwrotna jest dla nas cenna. Mamy nadzieję, że dzięki Twojej opinii uda nam się zadbać o to, by każdy pracownik zespołu czuł się komfortowo.

Joanna

Uczestniczyłam w spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko specjalisty ds. Back Office. Rozmowa przebiegła w symatycznej atmosferze, otrzymałam kilka zadań z excela, z którymi sobie poradziłam. Złożono mi propozycję pracy, ale jej nie przyjęłam, zaproponowane warunki były na prawdę nie do przyjęcia (przy pracy zmianowej( czasami do 21) oraz jedna sob w tygodniu+ dojazd poza Poznań). Dopytywałam HR o kilka szczegółów jeśli chodzi o realizację premi, nie otrzymałam ich pomimo obietnic. Myślę, że zasady premiowania powinny być przejrzyste i przedstwione na samej rozmowie. Zdecydowałam się na inną ofertę pracy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: lepsza komunikacja z kandydatem po rozmowie kwalifikacyjnej

@Joanna

Dziękuję za opisanie przebiegu swojej rozmowy rekrutacyjnej w INEA! Na pewno Twój komentarz będzie ważny dla osób, które są jeszcze przed takim spotkaniem. Czy mogę zapytać, jakie stawki zostały Ci zaproponowane? Warto wiedzieć, czego się spodziewać.

Przychylny
@Joanna

Komunikacja jest miedzy pracownikami niższego szczebla, natomiast wyższy szczebel, nos ma zadarty do góry, a komunikacja z ich strony jest nakazowa. System motywacyjny jest, i jest przejrzysty. Ale jak nie polubi cię szef, to nie licz na premię. Zawsze w systemie, excelu może stać się coś takiego, że w efekcie nie dostaniesz premii. A błąd jest nie do znalezienia. Tak są oszukiwani nawet dyrektorzy przez managerów.

@Przychylny

To niezbyt ciekawie, skoro jest tak, jak piszesz. Czy takie sytuacje często mają miejsce w INEA? Pisałeś też później, że w firmie jest duża rotacja. Mógłbyś napisać, czym jest spowodowana? Piszesz, że część ludzi odchodzi samodzielnie, a część zostaje zwolnionych. Dlaczego?

@Joanna

Podczas rekrutacji staramy się udzielić możliwie dużo informacji naszym kandydatom. Przykro nam, że nikt nie wrócił do Ciebie z informacją po spotkaniu. Wyciągniemy wnioski z zaistniałej sytuacji. Mimo wszystko zachęcamy do udziału w innych procesach rekrutacyjnych :).

@Przychylny

W Grupie Inea stawiamy na otwartą komunikację, bez względu na miejsce w strukturze organizacyjnej, dzieląc się informacjami z naszymi pracownikami. Wszelkie rozbieżności rozwiązujemy natychmiast po otrzymaniu informacji o nieprawidłowości.

Tosia
@Joanna

~Joanna, możesz opisać jakiego typu zadania z Excela otrzymałaś w trakcie rekrutacji? Akurat aplikuję tam do pracy w Back Office.

patbateman

Pracowałem w Ineii prawie półtora roku i dzielę się opinią. Plusy: - dość luźna atmosfera w pracy, - bardzo fajna przestrzeń biurowa, duże przestrzenne kuchnie, - współpracownicy, osoby bardzo pomocne na każdym etapie pracy, - fajne eventy na co dzień organizowane przez HR'y, - konferencja sierpniowa, - elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, nie robienie problemów z wyskoczeniem do lekarza/uczelnie czy czegokolwiek, - socjal na rynkowym poziomie (trochę niektóre elementy za drogie), Minusy: - mały rozwój, ciekawsze projekty wypychane na zewnątrz, - stawki poniżej średniej, mało transparentny wzrost wynagrodzenia, zmiana pracy to skok 30-40% wynagrodzenia, - lokalizacja (przynajmniej dla mnie) - słabo skomunikowana, parking, który zajedzie każde zawieszenie. Bardzo miło wspominam spędzony tam czas i gdyby zarobki były konkurencyjne do rynkowych stawek to pewnie dalej bym pracował.

@patbateman

Dokładamy wszelkich starań, aby INEA była dobrym miejscem pracy, dlatego cieszymy się, że dobrze oceniasz czas współpracy z nami :). Dziękujemy także za Twoje uwagi, każda opinia jest dla nas cenna.

angel77724
@patbateman

a powiedz na reke le otrzymywales okolo? z premia sprzedazowa?

patbateman
@angel77724

nie sprzedawałem więc nie wiem ale z rzeczy negatywnych, które mi się przypomniały i były bardzo stresogenne to telefony na urlopie i l4, praktycznie podczas każdej absencji w pracy były telefony z pracy z pytaniami, pretensjami etc.

Potencjalny

Byłem dwa razy na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie - za każdym razem zostałem zapewniony, że dostanę zwrotną informację maksymalnie do dwóch tygodni apropro mojej kandydatury. Za pierwszym razem po 3 miesiącach przysłali jakiegoś maila wygenerowanego automatycznie. Teraz znów minął miesiąc i żadnej odpowiedzi. Pani blondynko z HR - trochę więcej kompetencji :) na rozmowie nie dostałem żadnych konkretów apropro zarobków, "wszystkiego dowiem się w salonie" bardzo słabo. Na szczęście odezwała się inna firma i tylko czekać aż za jakiś czas dostanę automatycznego maila apropro rekrutacji.. :)

@Potencjalny

Niestety najprawdopodobniej wkradł się ludzki błąd i nie otrzymałeś informacji zwrotnej, za co przepraszamy! Informacje odnośnie wysokości wynagrodzenia przekazujemy na etapie składania oferty, a podczas spotkania weryfikujemy oczekiwania kandydatów. Mamy nadzieję, że dalsze doświadczenia rekrutacyjne będą tylko dobre :)

Doradca Klienta

Rozmowa miała miejsce w listopadzie 2014. 45 minut maglowania przez dwie Panie - jedna z HR, druga to kierowniczka działu sprzedażowego. Niektóre pytania mocno absurdalne - moje ulubione - "co by Pan zrobił, gdyby klient musiał wysłać ważny projekt a firma miałaby taką awarię, która nie byłaby w stanie usunąć". Dzisiaj mogę powiedzieć jedno - jako klient zerwałbym z wami umowę, jak pracownik złożyłbym wypowiedzenie - nie warto współpracować z niekompetentnymi ludźmi. Obiecano mi telefon z informacją jak została rozpatrzona moja kandydatura, którego oczywiście nie było. Innymi słowy - nie spodziewajcie się cudów.

Klasyczne pytanie - o poprzednie doświadczenia zawodowe, pogląd na pozyskiwanie nowych klientów i współpracę, Pani z HR czepia się każdego słówka - powiesz, że wyrabiałeś plany "przeważnie" to zapytają dlaczego "przeważnie a nie zawsze i co było tego powodem" - ot zwyczajne kretynizmy polskich rozmów kwalifikacyjnych :)

Adam22334

Witam wazystkich ! Chciałbym zapytać. - bo noszę się z zamiarem zmiany pracy- czy orientuje się ktoś. Forumowiczow jak wygląda praca przedstawiciela handlowego d2d w INEA. Mieszkam w niewielkiej miejscowości,gdzie INEA rozciąga swoje światłowody (położonych już jest ponad 30 km swiatlowodu) . Więc mam tu , obok siebie dużo grono potencjalnych klientów. Chciałbym dowiedzieć się czy praca przedstawiciela ogranicza się do jakiegoś rejonu (np powiat właściwy dla miejsca zamieszkania), jakie wynagrodzenie przewiduje pracodawca na tym stanowisku (jak wspomniałem mieszkam w małej miejscowości-daleko od Poznania), gdzie ewentualnie zgłosić chęć podjęcia takiej pracy. Gdyby ktoś z Was był tak uprzejmy i zechciał podzielić się ze mną ta wiedza - będę ogromnie wdzięczny. Serdecznie pozdrawiam

gun
@Adam22334

Pracujesz na terenie województwa. Nie masz swojego samochodu. Jeździsz z kimś. Jeśli nie mieszkasz w Poznaniu, to raczej trudno to widzę, chyba że jest to blisko Poznania:). Jak trafisz do dobrego kierownika, to możesz w firmie zostać i być zadowolonym z pracy. W innym przypadku czeka Cię najniższa krajowa i wymagania przełożonego, że masz zrobić cel taki sam, jak starzy pracownicy, co jest niemożliwe do zrobienia dla pracownika bez środków do pracy

@Adam22334

Przedstawiciel handlowy D2D pracuje na wyznaczonym terenie, który rotuje co kilka miesięcy. Kwestie wyboru terenu można omówić z ewentualnym przyszłym przełożonym. Wynagrodzenie składa się z części stałej i prowizji. Sam system wynagradzania jest szczegółowo prezentowany na spotkaniu rekrutacyjnym. Samochód faktycznie przysługuje 1 na 2 pracowników, natomiast pracownicy są dobierani w pary w taki sposób, aby nie stanowiło to żadnego problemu, by skutecznie organizować swoją pracę oraz realizować cele.

Zadowolony Pracownik

Do opinii z internetowych serwisów powinno się podchodzić z wielkim dystansem - ktoś publikując opinię pod zmyślonym nickiem czuje się anonimowo i bezkarnie, więc łatwiej oczerniać firmy i osoby. Podobnie jak to, że zadowolone osoby zwyczajnie nie mają czasu na wypisywanie pochwał na wielu różnych stronach, jednak zezłoszczone osoby lubią krytykować firmy i osoby niemal w każdym możliwym miejscu i sprawia im to satysfakcję. A teraz czas na moją skromną opinię: INEA jako pracodawca jest bardzo dobrą firmą, z którą można nawiązać współpracę. Umowa zawsze podpisywana jest przed rozpoczęciem pracy, za szkolenie otrzymujemy wynagrodzenie. Jako sprzedawca zarobki w formie licznych premii, prowizji oraz konkursów możemy otrzymać praktycznie nieograniczone. Często są organizowane wyjścia integracyjne oraz szkolenia, także zewnętrzne. Program wdrażający do nowej pracy bardzo mi się spodobał, dzięki czemu nie czułem dyskomfortu od razu po rozpoczęciu pracy. Przejrzyste zasady wynagradzania, elastyczne grafiki dopasowane do prywatnych zajęć oraz oferowanie wielu narzędzi ułatwiających pracę przekształca się w dobre wyniki w pracy i zadowolenie przełożonych. Liczne benefity: MultiSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu i świąt, pakiety usług pracowniczych jeszcze bardziej sprawiają, że mam poczucie bezpieczeństwa i wygody na swoim stanowisku pracy. Pracuję już ponad 3,5 roku i nie zamierzam zmieniać pracodawcy, bo obawiam się że w innej pracy może nie być tak fajnie jak tutaj :)

Anoniomwy User
@Zadowolony Pracownik

Zadowolony Pracowniku - skoro jesteś zadowolony dlaczego się nie podpisałeś prawdziwym imieniem i nazwiskiem a zmyślonym nickiem?

PREZES
@Zadowolony Pracownik

Niech zyje PR firmy ;) Tak zapewne, wszyscy piszacy negatywnie to zakompleksieni niuedacznicy co wylewaja jad na wspaniala firme..."BO OBAWIAM SIE ZE W INNEJ PRACY MOZE NIE BYC TAK FAJNIE JAK TUTAJ ;) "GENIALNE....

ros
@Zadowolony Pracownik

ZADOWOLONY PRACOWNIKu w jakim dziale pracujesz ?

Bog
@Zadowolony Pracownik

Ja nie jestem zadowolona inea to najgorszy pracodawca jakiego KOLWIEK spotkam na swej drodze zawodowej

Przychylny
@PREZES

Ty Za....y Pra... Chyba nie wiesz co piszesz. Rozejrzyj się dookoła. Ile osób zostało zwolnionych, ile osób samo odeszło. Czy nie zastanawiałeś się dlaczego jest tak duża rotacja? A … pewnie nie wiesz co to jest lub nigdy na oczy nie widziałeś wyników? A jak myślisz co HR robi. Bo moim zdaniem NIC. A jaki jest staż pracy (średni) szczęśliwych Pań z HR?

@Przychylny

Dziękujemy za opinię i podzielenie się pozytywnymi aspektami pracy w INEA. Zachęcamy do udziału w procesach rekrutacji i wyrobienia sobie własnej opinii na temat pracy w INEA. Każdy pracownik/kandydat ma prawo mieć własną opinię. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniem, nie oceniania innych(usunięte przez administratora)

lekarz

Ponad rok temu podpisałem umowę o podłączenie internetu i 2 telefonów. Internet podłączono po wielu miesiącach opóźnień !!! Telefon - mimo wielu monitów i rozmów telefonicznych oraz obietnic - nie podłączono do dzisiaj .Wnioski zostawiam ew. klientom firmy INEA

Adam22334

@gin Mieszkam daleko od Poznania (ponad 100 km) . Więc nie warto rezygnować z pracy , na rzecz stanowiska przedstawiciela w INEA? Zastanawiałem się właśnie czy operuje się na całym województwie czy w rejonie miejsca zamieszkania. Lipa trochę.

@Adam22334

@Adam22334, może warto poczekać także na inne opinie pochodzące od pracowników firmy INEA - wtedy będziesz miał szersze pole widzenia. Daj proszę znać, czy finalnie zdecydujesz się aplikować do pracy w tej firmie!

Maja

@Adam22334, jestem ciekawa, czy posiadasz już doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w podobnej branży. Jakie warunki zaoferowane przez pracodawcę zachęciłyby Cię do podjęcia pracy w INEA w Poznaniu? Mam nadzieję, że otrzymasz satysfakcjonujące odpowiedzi na forum!

@Maja

Nie posiadam. Pracuje natomiast w handlu detalicznym,gdzie kładziony jest duży nacisk na osiągane wyniki. Chciałbym pracować w INEI, ponieważ Inea prężnie się rozwija , poprzez ciągle inwestycje w infrstrukture (swiatlowody) , poprzez grono potencjalnych klientów stale rośnie. Zdecydowanie preferuje pracę w okolicach miejsca zamieszkania. Praca w Poznaniu wiąże się z przeprowadzką,a mam Małe Dziecko.

@Adam22334

@Adam22334, oczywiście, to zrozumiałe powody. Widzę, że na razie nikt nie odpisał na zadane przez Ciebie pytania - mam nadzieję, że niebawem się to zmieni! Czy pomimo braku odpowiedzi, zdecydujesz się na aplikowanie do pracy w INEA?

Maja

@Michu, nie możemy dać Ci pewności, że pracodawca zobaczy Twoją wiadomość. Rozumiem, że chciałeś wyrazić swoje niezadowolenia, ale chciałabym przypomnieć Ci, że na forum GoWork.pl zbieramy opinie na temat pracodawców. @Bvb, wygląda więc na to, że firma chce Cię kompleksowo przygotować do pracy. Czy masz jakiś okres próbny?

Maja

@Ciekawy, przyjęłam, że skoro pytasz o pracę w INEA, to jesteś zainteresowany danym stanowiskiem w tej firmie. Trzymam więc kciuki, żebyś otrzymał satysfakcjonujące odpowiedzi na forum! Daj później znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w INEA. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę? Napiszcie coś więcej na ten temat!

Bvb
@Maja

Ja pracuje od niecałego miesiąca, ale w placówce partnerskiej. Narazie tylko szkolenia itp. Ogólnie patrząc atmosfera super, kontakt z ludźmi też spoko. Nie ma czegos takiego że ktos Cię zostawi i rób to sam.zarobic widać że tez idzie.. sa to produkty ktore łatwo sie sprzedają;)

Michu

czy moglbym prosic o podlaczenie tego domofonu w ktorym pan przewiercil kabel??bo niechce mi sie juz schodzic i drzwi otwierac. Czekam juz 2 tyg. Czy to dlugo?? Hmm. Sam niewiem. Ladne opinie sa pisane na temat inei. Dzis mial pan to zrobic. O 13.30 mial byc. Niestety nie odebral telefonu. No i oczywiscie nie przyszedl:-) pewnie byl bardzoo zajety. A zadzwonic nie mogl,bo raczki mial zajete. Do panstwa juz dzwonilem. Ale nie duzo razy- ok 10 x. Duzo minut nie stracilem. Moze ze 100:-). Ale co tam. Trzeba czekac prawda?? Chcialem tez bardzo bardzo podziekowac PANSTWU za odpisanie na meila. A nieeee przeciez panstwo tez byli zajeci prawda?:-) nic sie nie stalo. Poczekamy sobie. Spokojnie:-)chcialem jeszcze dodac,ze jezeli chodzilo o podpisanie z wami umowy ,to byliscie na drugi dzien:-) co za super firma. Szybko zalatwione:-) pozdrawiam i czeeekaaaammmmm.....:-)

Maja

@hwdi, rozumiem, że chciałeś wyrazić swoje zdanie na temat INEA - zwróć jednak proszę uwagę na to, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. @Janusz, a Ty pracujesz bądź też pracowałeś w tej firmie? Jeśli tak, to napisz proszę, jak odbierasz tego pracodawcę!

hwdi

totalne dno, podejście do klienta - żenada, nic się nie zmieniło mimu wielu telefonów. Miał podejść ktoś od internetu i stwierdził, że nie ma po co bo "działa dobrze", co chwila wyłącza, przerywa, ping skacze. Totalny dramat.

Janusz
@hwdi

Super, ale co to ma Inei jako pracodawcy?

Maja

@Ciekawy, widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w INEA - wysyłałeś już swoje CV do pracy w tej firmie? Jaka forma umowy byłaby dla Ciebie najlepsza? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu! Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w INEA w Poznaniu? Czy polecacie aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Ciekawy
@Maja

Nie koniecznie jestem zainteresowany podjęciem pracy w inea. Potrzebuje szczegółowych informacji na temat stanowiska przedstawiciel handlowy d2d zanim wysle tam swoją kandydaturę.

Ciekawy

Możecie coś więcej napisać na temat PH D2D? Jak wygląda praca? Godziny pracy? Zarobki i prowizje? Dzięki

Maja

@Maciek, rozumiem, dziękuję raz jeszcze za odpowiedź! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Czy któryś z użytkowników forum pracował lub pracuje aktualnie w INEA w Poznaniu? Może zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy? Każda wypowiedź pochodząca od pracownika firmy jest cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Maja

@Maciek, bardzo dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię na temat pracy w INEA w Poznaniu. Poruszyłeś w swojej wypowiedzi wiele istotnych kwestii i z pewnością osoby zainteresowane pracą w tej firmie będą Ci wdzięczne. Czy mógłbyś jeszcze dopowiedzieć, czy nie było problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w INEA w Poznaniu? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

@Maja

W kwestii urlopów wszystko było do dogadania, choć planować trzeba było wszystko z góry, ale w nagłych wypadkach myślę, że nie byłoby problemu, choć sam osobiście nie miałem możliwości tego sprawdzić, poza wzięciem urlopu kiedy się źle czułem.

Maciek

Na stronie internetowej w zakładce kariera są informacje na ten temat. Tak jak napisałem w swoim poście niżej. Inea jako sam pracodawca jest naprawdę wysoko oceniona przeze mnie, a reszta to już kwestia tego na jakich ludzi i zespół trafisz. Mimo wszystko warto tam pracować :).

Maciek

Trochę czasu już minęło odkąd "odszedłem" z Inei, ale chyba czas najwyższy napisać opinię. Swego czasu nawet gdzieś tam niżej pytałem o to jak się pracuje w salonie i nikt mi nie był w stanie udzielić szczegółowej odpowiedzi na to pytanie,. więc mam nadzieję, że to co napiszę będzie odpowiedzią na przyszłe pytania osób zastanawiających się nad swoją kandydaturą do tej firmy. Zaczynając od początku od razu powiem, że na rozmowę kwalifikacyjną jedzie się do Inea Parku, ale szczęśliwie idzie tam dotrzeć dość łatwo. Sama rozmowa, to taki standard bez odchyłów polegający na wypytaniu o dotychczasową pracę, umiejętności i ogólną wiedzę związaną ze stanowiskiem, którym w moim przypadku był sprzedawca (w firmie na korporacyjną modłę sales specialist). Jeśli rekrutacja przejdzie pozytywnie (huraaaaa) odbywasz szkolenie w samym Inea Parku, gdzie uczysz się podstaw technicznych (bardo przydatna wiedza) oraz poprawnej obsługi oprogramowania na którym będziesz pracować, ale nie martw się, samo oprogramowanie jak i klienci mimo szkolenia potrafią Cię zaskoczyć ;). Moje wrażenia z tego etapu są bardzo dobre i tutaj daję 5/5, bo osoby odpowiedzialne za to szkolenie robiły wówczas kawał świetnej roboty. Później jest już szkolenie "na miejscu" i u mnie ono wyglądało na zasadzie - "masz i czytaj" nie miałem żadnego szkolenia z produktów, żadnych pytań, testów itd. Dostałem suche fakty do przeczytania po czym zostałem rzucony na salę sprzedaży, co zresztą najlepiej podsumuje cytat z osoby będącej wówczas nade mną "wiem, że zawaliłam twoje szkolenie". Ten etap, to zdecydowanie 1/5. Jak to wygląda później? Cóż, jest to sprzedaż, więc trzeba sprzedawać, sprzedawać i jeszcze raz sprzedawać, ale nie tylko, bo klienci zgłaszają się w naprawdę różnych sprawach, a i Ci którzy już mają umowy w Inei najchętniej by obniżyli swoje rachunki zamiast je podnosić, a co za tym idzie ze zbytnią empatią planu nie wyrobisz. Jak to wyglądało u mnie? Plany pozornie wydają się być realne, choć czasami potrafią dać nieźle w kość i doprowadzić do roztrojenia nerwowego, mnie osobiście one przerosły, ale może dlatego, że nie jestem typem człowieka, który trzęsącej się staruszce wciśnie wyższy pakiet i będzie mógł spać spokojnie, ale jeśli Ty Drogi Czytelniku dotarłeś tutaj i uważasz się za mistrza sprzedaży i nie masz przy tym podobnych skrupułów co ja, to śmiało wysyłaj swoje CV, bo ogółem sama firma jest spoko, ma całkiem dobry pakiet benefitów, a zarobki przy wyrabianiu planów są naprawdę na wysokim poziomie i do samej Inei jako pracodawcy naprawdę nie mogę się przyczepić. Ot takie korpo nastawione na wynik jak każde inne, ale płacące proporcjonalnie do Twojego zaangażowania, więc dam tutaj 4/5, bo ogólne wrażenie psuje ostatnia część tego długiego wpisu. Atmosfera i osoby z którymi przyszło mi pracować. Ogółem całkiem fajnie, bo praktycznie z każdym się można dogadać, oczywiście zdarzają się jakieś tam zgrzyty, ale tam gdzie jest więcej niż jeden człowiek te zgrzyty muszą być, taka już natura ludzka. Oczywiście łatwo sobie zaleźć za skórę, bo wystarczy komuś nieświadomie (bądź świadomie, bo i takie sytuacje mają miejsce) ukraść umowę i już awantura gotowa. Musisz też pod względem wykonywania planów itd. patrzeć na siebie i tego się trzymać. Sam osobiście przez sporą część czasu odnosiłem wrażenie, że osoba będąca nade mną nie przepada za moją osobą, co jakiś czas pojawiały się sytuacje, które mnie naprowadzały na tą myśl, a zaczęli to zauważać też pracownicy, którzy pracowali tam zdecydowanie dłużej niż ja. Było też widać po programie naprawczym gdzie w ostatnim miesiącu tegoż miałem największy plan na salonie, co mnie samego skłoniło do wcześniejszego pożegnania się z firmą, co jak się okazało wyprzedziło wyżej wymienioną osobę o jeden dzień, do czego zresztą się przyznała. Tu trochę może powiem o pewnym braku profesjonalizmu, bo współpraca z tą osobą była zależna od jej humorów, raz do rany przyłóż, a czasami najlepiej nie podchodź. Myślę, że w tak dużej firmie emocje powinno trzymać się na wodzy będąc na wyższym stanowisku i to nie tylko moje zdanie, a części ówczesnych współpracowników. Na tym kończę i nie będę się bał podpisać swoim imieniem :).

Zostaw merytoryczną opinię o INEA sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w INEA sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy INEA sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INEA sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INEA sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w INEA sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INEA sp. z o. o.