Innsoft Sp. z o.o.

Opinie o Innsoft Sp. z o.o.

kb

W Innsoft zewnętrzna firma „lu-bi outsourcing HR” prowadzi badanie satysfakcji pracowników. Za każdym razem atmosfera w pracy jest oceniana bardzo wysoko. Pracownicy się dobrze dogadują i nie ma zbędnych formalności. Ścieżki komunikacyjne są krótkie, kontaktujesz się bezpośrednio z zainteresowanymi. W czasie pandemii działają zdalne spotkania zespołowe, na których też jest czas na mniej formalne „pogadanie o wszystkim”. Konflikty – rzadko, ale się zdarzają - są rozwiązywane na bieżąco. Nie wiem o co dokładnie pytasz, więc odpowiadam ogólnie ????.

@Teodor

Firma obecnie zatrudnia blisko 80 pracowników. Projektami zarządzają KP, którzy „wypożyczają” zasoby do projektów, po uzgodnieniu z przełożonymi poszczególnych działów. Więc kwestie konfliktowe z klientem w projekcie masz z głowy, od tego jest KP. Trafiasz pod „skrzydła” do któregoś z Liderów, który jest Twoim mentorem - również przydziela projekty i zadania, które sam wcześniej otrzymuje od Kierownika Działu - generalnie wiesz co masz robić. Twoje zadania są rejestrowane w systemie, z których później jesteś rozliczany. Atmosfera jeszcze nie korporacyjna, idzie się ze wszystkimi dogadać. Jak potrzebujesz pomocy, to ją dostajesz, nie zostajesz sam z problemem. Jak jest coś grubego organizowane są wspólne meetingi na miejscu lub online, aby zespołowo rozwiązać temat. Aplikacje wszystkie własne - autorskie, C, C#, C++, JAVA, DOT.NET, PB. Wykorzystywane DB na Oracle. Aplikacje cały czas rozwijane.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Programista C++ w firmie Innsoft Sp. z o.o.?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Innsoft Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Analityk?

Nowy wpis

Dzień dobry. W firmie Innsoft preferujemy hybrydowy model współpracy. W pierwszych miesiącach, w okresie poznawania firmy i systemów preferujemy pracę stacjonarną z siedziby firmy. Po okresie wdrożenia, sposób współpracy jest ustalany indywidualnie. Najlepiej sprawdza się nam 2 na 3 - dwa dni zdalnie, trzy dni w biurze. Zapraszamy do aplikowania.

Szukam pracy w mieście Warszawa. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 17000 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Innsoft Sp. z o.o.?

Dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenie zależy od wielu czynników, przede wszystkim od stanowiska, na które złoży Pan/ Pani aplikacje. Aby bardziej szczegółowo odpowiedzieć Pani/ Panu na to pytanie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod podanym adresem e-mail. Z chęcią udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Pozdrawiamy, zespół Innsoft.

D Nowy wpis

Kiedy tam pracowałem takie wynagrodzenie wydawało sie nierealne. Możliwe, że coś zmieniło sie na lepsze z uplywem lat i stawki zbliżyły sie do rynkowych.

Przemek

Witam. W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Innsoft Sp. z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Przemek

@Przemek

Cześć Przemku, atmosfera pracy w Innsoft jest stanowczo mocną stroną firmy, którą doceniają pracownicy w kolejnych Badaniach Satysfakcji z Pracy. Współpraca z liderami w zespołach, sposób delegowania i odbierania zadań jest bardzo dobrze oceniany przez współpracowników niezależnie od działu firmy. Wśród benefitów pracowniczych znajdziesz: elastyczny czas pracy, spotkania integracyjne, paczki świąteczne, brak dress code'u, owoce. Nie mamy dofinansowania do posiłków. Pracując dla Innsoft możesz skorzystać z karty sportowej oraz ubezpieczenia medycznego.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Innsoft Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Serwisu Oprogramowania? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy Innsoft Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zgodnie z informacjami publikowanymi w naszych ogłoszeniach proponujemy współpracę w oparciu o umowę B2B.

Tak, jak piszemy w naszych ogłoszeniach korzyści z pracy w Innsoft to: elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w biurze lub w domu, paczki świąteczne, brak dress code'u, możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej oraz programie sportowym „FitSport”. Zapewniamy również niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami. Zapraszamy do aplikowania.

Rekrutacja

Aplikowałam na stanowisko IT, niestety dostałam informację o zakończeniu rekrutacji - bez żadnej informacji zwrotnej, bez niczego - jedyna informacja jaką dostałam to, że zatrudnili inną osobę. Trzy dni później rekrutacja ponownie została opublikowana. Strata czasu aplikować.

@Rekrutacja

Kandydacie/ Kandydatko, jeśli chcesz wiedzieć dlaczego Twoja aplikacja nie została zakwalifikowana do dalszych etapów rekrutacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Zadaj proszę pytanie w mailu zwrotnym informującym o zakończeniu tego konkretnego procesu, a uzyskasz od nas odpowiedź. Po weryfikacji składanych aplikacji dzwonimy do kandydatów najbardziej odpowiadających naszym oczekiwaniom. Firma Innsoft zajmuje się produkcją oprogramowania i dlatego rekrutujemy specjalistów IT w różnych obszarach. W ostatnim czasie rekrutowaliśmy na stanowiska w dziale serwisu, wdrożeń oraz produkcji (programistów). Jeśli kandydat umieści w aplikacji zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych to często dzwonimy z pytaniem o zainteresowanie innym stanowiskiem. Jeśli nie mamy takiej zgody nie możemy tego robić.

nick

Aplikowałem/am na stanowisko w dziale IT. Dostałem/am informację, że niestety rekrutacja została zakończona i wyłoniono innego kandydata - bez żadnego kontaktu ze strony rekrutera. Trzy dni później oferta ponownie się pojawiła. Szkoda czasu na aplikowanie.

Czy pracownicy w Innsoft Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Teodor

Myśląc o pracy w firmie Innsoft czego można się spodziewać? Proszę o ogólne opinie i dotyczące: - atmosfera - wdrożeniowiec w miarę samodzielnie steruje własnym czasem, czy grafik zajęć jest ustalany przez przełożonego? - ilu pracowników zatrudniają - stabilność produkowanego oprogramowania, czy zawiera dużo błędów - w jakim języku są pisane aplikacje - oprogramowanie jest stale rozwijane?

Dawid
@Teodor

Czy Twoje pytania są związane z ogólną pracą w firmie Innsoft, czy może pytasz o jakieś konkretne stanowisko? Przejrzałem informację na temat tego pracodawcy i jest tam kilka stanowisk i tak mnie zastanowiło o którym chciałbyś się najbardziej dowiedzieć. Sprecyzujesz pytanie?

Teodor
@Dawid

nie udzielasz odpowiedzi, nie znasz firmy, a zadajesz pytania do pytań? To jakiś żart?

@Teodor

Jaki dress code obowiązuje w Innsoft Sp. z o.o.?

kb

W zakresie ubioru w Innsoft jest duża dowolność. Wiadomo na spotkania z klientami strój biznesowy, na co dzień nie ma szczególnych wymagań.

Dawid
@kb

Skoro nie ma skonkretyzowanych wymagań co do ubioru to napisz mi proszę coś na temat warunków zatrudnienia. Interesuje mnie kwestia poziomu wynagrodzenia, więc może zechcesz coś w tym właśnie zakresie napisać?

Czy zdarzają się nadgodziny w Innsoft Sp. z o.o.?

D

Za starych dobrych czasów kiedy tam pracowałem nadgodziny to normalka :)

K

Standardowy dzień to 8h, można pracować dłużej (płatne)

Moniś
@K

Z tego co pamiętam jak wychodziłam po 8 godzinach to mój kierownik, pytał się "czemu dziś tak krótko".

Arek

@odpowiedź a co dostają ?

KB
@Arek

preferowaną formą współpracy jest umowa B2B

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Odpowiedź

Nie

Jasnowidz

Stagnacja w przypadku tej firmy to za mało powiedziane. Firma zatrzymała się w roku 95 i czasach niemalże DOS’a. Oprogramowanie które wytwarza jest kiepskie, mocno przestarzałe i pełne błędów. Praca w ciągłym pośpiechu, wszystko jest do zrobienia „na wczoraj”. Brak szkoleń, benefitów, zarobki po prostu kiepskie, a możliwości rozwoju w równe zeru. Oczywiście "elastyczna" forma zatrudnienia. Jednym z większych problemów w firmie jest kierownictwo, programiści którzy w ramach „nagrody” za staż pracy zostali awansowany na kierowników nie mając absolutnie żadnych predyspozycji do zarządzania ludźmi. Oprócz „latania” na spotkania podczas których ustalają rzeczy kluczowe dla firmy, nie spisując nigdzie ustaleń z tych spotkań, nie robią absolutni nic. Ulubionym zajęciem kierownictwa jest publiczne narzekanie na „kiepskich” pracowników w ich obecności. Absolutny brak profesjonalizmu kierownictwa ciągnie tą firmę na dno. Odradzam komukolwiek pchanie się w to (usunięte przez administratora) po prostu nie warto.

Jan Kowalski
@Jasnowidz

Chyba za dużo wzięli na swoje barki czy to poślizg kontrolowany czas pokaże ale najbardziej szkoda tej masy klientów i długoletniej obecności na rynku nie wiem czy wszyscy w firmie zrozumieli zmiany jakie zaszły i zachodzą na rynku

@Jasnowidz

@Jasnowidz pośpiech i stres to ostatnia rzecz jaką można zaobserwować w firmie. Ewentualnie byłeś wybitnie nieudolny, co by tłumaczyło twoją niechęć zarówno do kolegów których oskarżasz o kiepską pracę jak i do kierownictwa.

realista
@programista

Gdybyś naprawdę był "programistą" nigdy byś nie napisał o innym programiście "wybitnie nieudolny". Myślę, że jesteś "wybitnie zdolnym" managerem, "specjalistą od wszystkiego", co to każdy problem rozwiązuje jednym (usunięte przez administratora)

programista

Napiszcie proszę jak się obecnie pracuje w Innsoft na stanowisku programisty c++ ? Czy praca jest stabilna? Jaka atmosfera? czy umowa śmieciowa czy umowa o pracę? Pozdrawiam.

kickstarter

Tworzą poważne systemy za spore pieniądze, więc dziwi mnie sytuacja inside.

Kudłaty

Ohhho widzę nic się nie zmieniło od mojego odejścia.(usunięte przez administratora)

programista

Nie wiem na ile jest to jeszcze aktualne, ale: - zarobki przeciętne - "elastyczne" formy zatrudnienia - brak benefitów - stagnacja jeśli chodzi o rozwój. Zgaduję jednak, że niewiele się zmieniło od czasu gdy zakończyłem u nich pracę.

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Innsoft Sp. z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw merytoryczną opinię o Innsoft Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Innsoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innsoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Innsoft Sp. z o.o.