Innsoft Sp. z o.o.

Opinie o Innsoft Sp. z o.o.

admin 2015-07-13 08:21
Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Innsoft Sp. z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
programista 2016-03-15 19:30
Nie wiem na ile jest to jeszcze aktualne, ale:
- zarobki przeciętne
- "elastyczne" formy zatrudnienia
- brak benefitów
- stagnacja jeśli chodzi o rozwój.

Zgaduję jednak, że niewiele się zmieniło od czasu gdy zakończyłem u nich pracę.
Kudłaty 2016-03-31 10:33
Ohhho widzę nic się nie zmieniło od mojego odejścia.(usunięte przez administratora)
kickstarter 2016-07-15 10:20
Tworzą poważne systemy za spore pieniądze, więc dziwi mnie sytuacja inside.
Jasnowidz 2016-09-02 12:35
Stagnacja w przypadku tej firmy to za mało powiedziane.
Firma zatrzymała się w roku 95 i czasach niemalże DOS’a.
Oprogramowanie które wytwarza jest kiepskie, mocno przestarzałe i pełne błędów. Praca w ciągłym pośpiechu, wszystko jest do zrobienia „na wczoraj”. Brak szkoleń, benefitów, zarobki po prostu kiepskie, a możliwości rozwoju w równe zeru. Oczywiście "elastyczna" forma zatrudnienia.
Jednym z większych problemów w firmie jest kierownictwo, programiści którzy w ramach „nagrody” za staż pracy zostali awansowany na kierowników nie mając absolutnie żadnych predyspozycji do zarządzania ludźmi. Oprócz „latania” na spotkania podczas których ustalają rzeczy kluczowe dla firmy, nie spisując nigdzie ustaleń z tych spotkań, nie robią absolutni nic. Ulubionym zajęciem kierownictwa jest publiczne narzekanie na „kiepskich” pracowników w ich obecności. Absolutny brak profesjonalizmu kierownictwa ciągnie tą firmę na dno. Odradzam komukolwiek pchanie się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po prostu nie warto.
Jan Kowalski 2017-02-25 21:28
Chyba za dużo wzięli na swoje barki czy to poślizg kontrolowany czas pokaże ale najbardziej szkoda tej masy klientów i długoletniej obecności na rynku nie wiem czy wszyscy w firmie zrozumieli zmiany jakie zaszły i zachodzą na rynku
programista 2017-05-16 18:51
Napiszcie proszę jak się obecnie pracuje w Innsoft na stanowisku programisty c++ ?
Czy praca jest stabilna? Jaka atmosfera? czy umowa śmieciowa czy umowa o pracę?
Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Innsoft Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innsoft Sp. z o.o.