Andoria Sp. z o.o.

Opinie o Andoria Sp. z o.o.

Judyta Nowy wpis

Ktoś tu wspomniał o niewypłacalności firmy, to były jakieś chwilowe problemy a obecnie pensje na czas? Zbieram się żeby podesłać CV na stanowisko Specjalistki ds. sprzedaży. Umowy od samego początku zatrudnienia są umowami o pracę bo tak napisano w ofercie?

Andor Nowy wpis
@Judyta

Nie polecam kontaktu z tą firmą, firma od paru lat, potrafią nawet zalegać dostawcom po 500 zł.

Lila Nowy wpis
@Andor

A pracownikom ile zwykle spóźniają się z pensją? Podaj maksymalny czas, żeby mąż mógł się na to przygotować. Na stronie widział wolny etat dla frezera i właśnie chciałby objąć ten etat. gdyby ktoś chociaż znał kwotę wynagrodzenia dla frezera, to proszę podajcie tutaj. Z góry dziękuję.

A co jeden zjadł drugiego? Mam nadzieję, że w biurze panuje pokój? Tym bardziej, że może do Was dołączę, bo przecież szukają Głównej Księgowej. Tylko, co się stało z poprzednikiem/poprzedniczką? Tak się firma chwali, że praca jest stabilna na umowę o pracę.

Andor Nowy wpis

Jeszcze takiego jadu w firmie nie widzałem, nie tyle co pracownicy ale szefowie podujdzają pracowników pomiędzy Sobą. Stosowana taktyka "divide et impera" to podstawa funkcjionowania biura w tej firmie. NIe polecam, wiem że jeden z pracowników po roku pracy leczy się psychiatrycznie....

adrian47

zeszłorocznych wczasów pod gruszą wszystkim nie wypłacili inspekcja pracy się kłania

Zainteresowało mnie ogłoszenie o pracę do działu sprzedaży na specjalistę. Rozumiem że praca polega głównie na pozyskiwaniu nowych klientów ale czy przy biurku przez telefon czy bardziej jak handlowiec mobilnie i samochód służbowy jest do dyspozycji. Ktoś pracuje na takim stanowisku i poda mi więcej konkretów? Będę zobowiązany.

Firma Andoria Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Administracji Systemów (Sysadmin). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
misiek

zaczęli sprawdzać poziom alkomatem o poranku ciekawe czy przyjdą z termometrem z zimie?

@misiek

Często chorujecie, że temp., mają sprawdzać? Chyba, że to jeszcze nawiązanie do okresu pandemicznego? Pytanie także co na to sami pracownicy o ile faktycznie są sprawdzani? Ja akurat jestem tutaj z oferta do księgowości, widnieje właśnie w internecie, lecz ten komentarz mnie zainteresował. czy są podstawy do takiego weryfikowania?

To w sezonie zimowym jaka tam jest temperatura? Czy firma w te miesiące zapewnia ciepłą odzież roboczą? Albo może oferują ciepłe napoje i posiłek żeby się rozgrzać?

A jak pracuje tu asystenta zarządu specjalistka ds. administracji? Jako dodatkowy atut firma napisała o znajomości systemu ERP. Ja znam ten program i czy dzięki temu jest opcja na dostanie większej pensji? No bo to jest atut, to kasa jest taka sama dla tego kto zna i dla tego, kto nie zna?

Renia

Firma poszukuję Głównej Księgowej? Czy warto się zgłaszać?

Marzena

to podasz widełki zarobków głównej księgowej? jeśli to nie tajemnica. poza tym, dostaje się tylko podstawę, czy na premię również można liczyć? dajcie znać, bo mam zamiar tu aplikować.

AgataTofik

Dlaczego? Mozesz napisac cos wiecej?

AgataTofik
@Marzena

Aplikowałas? Warto bylo?

Roman
@Renia

ja bym nie ryzykował, wystarczy poczytać opinie o firmie w google, iż firma jest niewypłacalna. Potwieradzają to "słychy" jakie chodzą po okolicy od ludzi.

Irena

Ostatnio widzę ze pojawiają się głównie oferty do biura, co z produkcja? Chyba, że na złych portalach sprawdzam? fakt faktem nawet w tej ofercie dla G. Księgowej, o której tu piszą, padła wzmianka o bonach świątecznych, każdy otrzyma to samo? Jakie mogą być ich wysokości? I czy benefity są niezależne od stanowiska oraz stażu pracy?

W ofercie pracy jako technolog odlewni żeliwa jest informacja o elastycznym czasie pracy, natomiast model pracy przedstawiony jest jako stacjonarny, o co konkretnie chodzi? Macie jakieś luźne godziny rozpoczęcia pracy? Jak przedstawiają się zarobki w firmie na tym stanowisku? Piszecie również o problemach na odlewni, zastanawiam się o co chodzi bo przecież firma wystawiła ogłoszenie...

QWERTY

A czemu tak się dzieje? Są zamówienia, ludzie mają co robić?

misiek
@QWERTY

ponoć są ale brakuje kasy na zakup częsći

Boguś
@misiek

I co w takiej sytuacji z zatrudnionymi osobami? Dochodzi do postojów? A jeśli tak, to jak wtedy jest płacone?

Czy w Andoria Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Czy pracodawca Andoria-Mot motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Janusz

Założyli kamerę i sprawdzają każdego na każdym kroku w międzyczasie jeszcze biega kierownik i sprawdza czy ktoś nie stanął przypadkiem na minutkę!

Wiktoria
@Janusz

A czy firma podała jakiś powód zainstalowania kamer? Pracownicy nie mają ustalonej przerwy czy o co chodzi z tym bieganiem kierownika? Atmosfera jest dość sztywna?

Rysiu
@Janusz

A jak ktoś ustanie to co wtedy, kierownik komentuje wtedy to zachowanie? Czy zadaniem kierownika jest tylko kontrola kamer? Wszyscy pracownicy się zgodzili na podglądanie?

Odpady

UWAGA ! Firma nie płaci za usługi wywozu odpadów !!! mimo wielomiesięcnzych wezwań !!

Agata

Firma nic nie robi żeby poprawić te warunki? Jak z umowami? Pracujecie na umowy o pracę? Wynagrodzenie jest na czas? Można chociaż dobrze zarobić?

Edyta

Co to znaczy nieudacznicy, możesz opowiedzieć szczegółowe historie z tym związane? Trochę się zastanawiam nad aplikowaniem tutaj skoro napisałeś, że dyrektor nie płaci. Wiesz czy długo zalega z wypłatami i na jakie kwoty, chyba że coś w tej sytuacji się wyjaśniło?

paweł

UWAGA!!! firma nie płaci faktur za wykonany transport!!! unikać jak ognia zgłoszone do windykacjiii!!!

Czy często Andoria Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Informatyk? Ile osób tam pracuje?

faraon

tak bo kiepsko płaci

Konkretny

Witam. Na początek kariery zarobię 3 na rękę.pozdro

Jak wygląda sprawa grafiku w Andoria-Mot. Czy pracodawca idzie na rękę?

Bartek

Z 15 letnim doświadczeniem dostane 4 tys netto. ? Frezarki cnc

Jarzyna ze Szczecina

Robi tam jeszcze niejaki malibu co szyta klapeczkami po podłodze w okresie letnim ?

Zostaw merytoryczną opinię o Andoria Sp. z o.o. - Andrychów

• Jak się pracuje w Andoria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Andoria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andoria Sp. z o.o.?

Andoria Sp. z o.o.