Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Opinie o Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Aktualność
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK,
Bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne.
Chcemy jednak zaznaczyć, że równie ważna dla nas jest kultura wypowiedzi i szacunek.
Zachęcamy do merytorycznej i kulturalnej dyskusji na forum. Zadając pytanie - możecie liczyć na naszą odpowiedź.
Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane przez Administratora serwisu.
Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami.

Pozdrawiamy,
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Fabian

Ktoś aplikował na inżyniera budowy? Trudno się dostać świeżo po studiach bez większego doświadczenia czy jest możliwość rozwoju i bardziej patrzą na zapał do pracy i chęci. Napiszcie ile etapów na rekrutacji i jak z feedbackiem. Dadzą nawet jakbym się nie dostał.

@Fabian

Dzień dobry, zachęcamy do aplikowania na stanowisko inżyniera budowy. Aktualnie trwa rekrutacja do jednego z miast w Polsce.

Marian Nowy wpis
@Fabian

Jeżeli masz niewygórowane wymagania finansowe czyli na początku max 3,5-4 tys to nie będziesz miał żadnego problemu (jesli mają zapotrzebowanie,) żeby dostać się do firmy. Etapy to rozmowa telefoniczna później spotkanie i rozmowa z kierowniczka kadr oraz dyrektorem.

Szczęśliwy Operator

Czy to prawda że w tej wspaniałej firmie Operatorzy zurawi planują masowe zwolnienia. Słyszałem że zarobki na terenie Niemiec są tak zadowalające [1800€na miesiąc] czyli się dorabiają a w kraju Operator zarabia już 7500zl więc chyba nie warto jechać czy ktoś wie czy to prawda??

Nowy wpis

@Szczęśliwy Operator

Dzień dobry, ma Pan nieaktualne informacje jeśli chodzi o zarobki, zachęcamy pytać u źródła.

Szczęśliwy Operator Nowy wpis
@Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Pytałem u źródeł właśnie od 1800€ do max 2250€ miesięcznie odliczając życie ok 500€ pul przejazdy do domu wiec jest to po niżej wszelkich norm jeżeli ktoś mie wprowadził w błąd proszę napisać ile zarobie mając 10 letnie doświadczenie w pracy po całej Europie stawka 17.60 brutto jest o wiele zamala gdyż wykonawca pobiera za godzinę pracy Operator 36 € na godzinę od inwestora taka jest minimalna na ternie Niemiec

XYZ Nowy wpis

Oferta dla cieśli szacunkowego dodana była w 2022 r ale widzę, że na forum firma zachęca jeszcze do aplikowania. No dobra, to podpowiedzcie co to za pakiet socjalny wymieniony w ofercie na tym stanowisku?

Tymon

Podpasowała mi rekrutacja na stanowisko cieśla szalunkowy - pracownik ogólnobudowlany. Jest jeszcze aktualne bo spełniam wszystkie wymagania. Podobno jest premia za polecenie pracownika. To jak ktoś poprze moją kandydaturę dostanie dodatkowe pieniądze? W jakiej wysokości?

@Tymon

Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk SEP?

Cześć. Interesuje mnie praca w kraju ( bez wyjazdów zagranicznych). Na stronie firmy widziałem ofertę pracy dla złotej rączki i byłem nią szczerze zainteresowany. W porę zauważyłem, że koniec rekrutacji na to stanowisko miał przypadać jeszcze na 2022r. Skoro oferta wisi na stronie to jest nadal aktualna?

Dzień dobry. Zapraszam do aplikowania na to stanowisko, link do arkusza rekrutacyjnego jest aktywny.

MKSK

W poniedziałek rano dowiedzieliśmy się że wracamy do kraju. W sobotę test i do Holandii 6 dni urlopu nie planowanego co firma na to

Karol
@MKSK

Hej, jaką dokładnie sytuację opisujesz? Nie do końca zrozumiałem Twój komentarz, a byłoby miło poznać opinię kogoś z pracowników na temat pracy w Besta. Mógłbyś napisać jakie plusy i minusy wynikają ze współpracy z firmą? Będę wdzięczny.

@Karol

Odradzam podejmowania pracy w firmie besta a zwlaszcza na Warszawie kierownicy w ciula leca obcinaja godzimy nawet nie wiadomo za co pracujesz do 17-30 a placone do 17 podatek za mieszkanie musisz zaplacic,za przejazd firmowym autem trzeba zaplacic wyplate jak dostaniesz 3600 z delegacja razem to jest bardzo dobrze ale jak ktos jest chętny i naiwny to moze sprubowac sam się przekona taka firma a koniec roboty na warszawie juz się poznali na oszustwach

Urszula
@Warszawa

Nie za bardzo rozumiem, jak to nie wiadomo za co się pracuje? Co masz na myśli? Ile się płaci za mieszkanie czy przejazd firmowym autem? Ile przeważnie wynosi miesięczna pensja w firmie Besta?

@Urszula

W BESTA wynagrodzenie naliczane jest ze stawki, jaka jest zawarta w umowie o pracę. Całość wynagrodzenia jest oskładkowana i opodatkowana. Niestety, składki i podatek muszą być też potrącone od wartości noclegu i transportu zapewnionego pracownikom, takie są przepisy :/ A w Warszawie, właśnie startujemy z nowym kontraktem :)

Kros431
@Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

"Podatek od wartości noclegu i transportu pracownika". Niezła kpina. Przecież firma wrzuca to w koszty, nocleg, jak i koszty paliwa, diet, wielu nawet przyziemnych wydatkow. Widzę że ta firma po prostu żeruje na pracownikach.

@Bzyku007
@Kros431

@Kros431 Kolego proponuję abyś zapoznał się z aktualnymi przepisami podatkowymi obowiązującymi w Polsce a później pisał bzdury na goworku i innych platformach. W innej firmie ci tego wprost nie powiedzą a swoje i tak zabiorą. Tutaj masz wszystko czarno na białym powiedziane. Proponuje abyś sie doszkolił w tej materii a na przyszłość zweryfikował informacje zanim napiszesz bzdury. Pozdrawiam i życzę miłej lektury

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane?

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Murarz-Niemcy/5032-3188-29-f53-4258.html

Ile jest zmian w Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane?

Dzień dobry, W Besta Przedsiębiorstwo Budowlane pracujemy w systemie jednozmianowym.

Kamil

Na jakie zarobili brutto można liczyć jako pracownik budowlany w Rzeszowie?

@Kamil

Panie Kamilu, aktualnie nie rekrutujemy pracowników budowlanych do Rzeszowa. Zapraszamy do złożenia CV przez arkusz rekrutacyjny znajdujący się na stronie https://praca.pbbesta.pl/kontakt/ lub zapraszamy do siedziby BESTA Rzeszów.

@Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

W arkuszu aplikacji jest wpisane Niemcy, Holandia. Chciałabym dopytać czy firma zapewnia zakwaterowanie? Jakie są warunki i ile to kosztuje? Umowa jest polska czy zagraniczna? Będę wdzięczna za informacje bo mąż zamierza aplikować

@Ewelina

Pani Ewelino, tak zapewniamy zakwaterowanie. Czekamy na CV męża i po analizie będziemy z nim bezpośrednio rozmawiać .

Deutscher

Praca jako kadra inżynierska to żart, od 7 do 17 i wiadomo lepiej jak sie beton opóźni itp. za kwotę mniejszą niż pomocnik budowlany. Oczywiście też najlepiej jakby człowiek " optymalizował koszty" czyli za 3,5 do ręki za 220-230 h pracy w miesiącu jeszcze firmie oszczędzał pieniądze. (usunięte przez administratora) yebane i tyle. Po 2 latach podziękowałem za ten (usunięte przez administratora) gdzie szukają tresowanych małp. Łapią młodego po studiach, maglują po swojemu i najlepiej za miske ryżu przesiedź tam całe życie i zdziwienie, że ludzi nie ma, że młodzi uciekają, ale jak mają pracować skoro po opłaceniu mieszkania, rachunków i jedzenia zostaje Ci 500 zł. Śmiechu warta firma.

Zofia
@Deutscher

Faktycznie sporo godzin pracy, i tak jest codziennie, czy da się jednak czasem urwać wcześniej? Rzeczywiście stawka nie powala jak za tyle godzin, ale każdy od czegoś zaczynał.

Deustcher
@Zofia

Prosze jeszcze raz przeczytać co napisałem. „Zaczyna się” po studiach, a nie po ponad 2 latach doświadczenia na budowie. Urwać to sie można najwyżej raz czy 2 razy w miesiącu jeśli jest jakaś sytuacja typu załatwienie czegoś np. w urzędzie. Takie pieniądze za 10 h dziennie? Za 8 dziennie w Lidlu na kasie 3300-3400 oferują. Powtarzam, śmiechu warte. Jak jest sie zaraz po studiach to powiedzą w skrócie, ze jest sie nikim, nic nie wartym, bez doświadczenia. Po 2 latach na budowie już nie ma „braku doświadczenia” wiec jest „takie firma ma stawki” lub „sytuacja ciężka na rynku” (sic! ciezka sytuacja jest zawsze, od 20 lat, a zyski rekordowe firmy co roku). Napisałem to tylko, bo staram sie być dobrym człowiekiem, a ze sam zmarnowałem ten czas w tej firmie to nie chce by kolejne osoby tez sie tak musiały boleśnie przekonać.

qwerthjkl;
@Deustcher

Niektórzy ludzie którzy chcą zarabiać więcej pieniędzy miesięcznie od innych potrzebują do tego innych ludzi bo w takim systemie jak żyjemy to inaczej się nie da (może się da?). Z tego co widziałem tam gdzie pracowałem to jakaś część z tych ludzi miała taką cechę jak totalną znieczulicę na drugiego człowieka i ta znieczulica właśnie w tym systemie ułatwiała im zarabianie pieniędzy. Z tego co też widziałem to dobrze potrafili kłamać. Może kiedyś podam konkretny przykład w odniesieniu do firmy Besta w której nie pracowałem ale na razie nie.

Kastet
@Deutscher

Jak wyglądają warunki mieszkaniowe w przypadku pracy w delegacji?

Joachim Ingeborg
@Kastet

W zależności od kierownika, który zazwyczaj wybiera mieszkania.

@Joachim Ingeborg

kierownictwo zazwyczaj jest mimo wszystko przychylne? co do rozbieżności w warunkach mieszkalnych, bo piszesz, że to zależy... na jakie najgorsze jest szansa, żeby natrafić?

Joachim
@Irena

Powtarzam, wszystko w zależności od kierownika, mieszkania idą w budżet budowy, jak długa budowa to dla inżynierskiej kadry zwykle M2, M3. Każdy ma swój pokój, wspólna łazienka oraz kuchnia(choć to tez nie oczywiste zawsze), w przypadku pracowników fizycznych loteria, od mieszkań i hoteli z dobrym standardem po "hotele pracownicze". Choć i również w przypadku kadry inżynierskiej bywają częste roszady i przerzucania między hotelami, "hotelami robotniczymi" bądź mieszkaniami.

Bogdan
@Joachim

W delegacji robi się od poniedziałku do piątku i na weekend powrót do domu? Pytam bo nie robiłem jeszcze w delegacji. No i czy płacą jakoś lepiej z tego względu, jakieś diety, czy jak to się tam nazywa?

Austin
@Joachim Ingeborg

Raczej nie chcieli bysćie widziec tych warunków a na pewno to nie sa warunki do zycia i odpoczynku po pracy.Trupy w hotelach tez byly a zaraz po nich ludzi z Besty kwaterowali.

@Austin

A czy jeśli trafi się na coś takiego jak piszesz to można liczyć na zmianę zakwaterowania? Firma reaguje na takie zgłoszenia? Chciałabym też wiedzieć jak często można zjechać do domu? Na każdy weekend? Czy niekoniecznie

pytanie
@Ewelina

a Pani to gdzie się wybiera i w jakim charakterze? to mocno męski świat

@pytanie

Nie wybiera się, mąż się zastanawia nad wyjazdem. Chciałabym jeszcze dopytać na jakiej umowie jest praca? Dają tu normalne umowy o pracę czy jakoś inaczej jest?

@Ewelina

W Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane podczas okresu próbnego zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Aktualność
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK,
Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami.

Pozdrawiamy,
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Jendraszek

Tak szczeze to firma Besta W ktorej Pracuje jest Swietna, tylko jest jeden (usunięte przez administratora) Hak Jezeli się zatrudnisz bezposrednio w Firmie Besta to masz Elegacko iwgl. A jak cie zatrudni Kapitanek to nie masz nic ani umowy tez co do pieniedzy czasami ma fohy i nie chce wyplacac pieniedzy wykreca sie itp . Ale juz tam nie pracuje

@Jendraszek

masz dwie opcje przetestowane, że wiesz o tym, że jest elegancko? to jak to zrobić, żeby móc być na tym pierwszym wariancie?

Maruda

Praca ponad normę, nadgodziny płatne tylko do 17 a pozostały czas spędzony na budowie ku chwale ojczyzny.... Podwyżki to tylko puste obietnice. Kierownik tragiczny jako osoba zarządzająca budową, ustala terminy a potem pracownicy mają się dać zarobić bo on coś komuś obiecał. Zmusza ludzi do pracy w soboty i jeszcze ma problem z odebraniem dni wolnych. Ogólnie w firmie myślą, że żyjemy w czasach kiedy obozy pracy były czymś normalnym

Bzik_12
@Maruda

Kolego jeśli Ci tak źle to się po prostu zwolnij i idz do pracodawcy u którego będziesz pracował 8 godzin i będziesz zadowolony. Nie wiem u którego Kierownika pracujesz ale mogę sie domyślać. Ja nie narzekam. Pracuje w delegacji od 6 do 17 q max do 18. Za wszystkie godziny mam zapłacone. W soboty nie robimy a jak robimy to mam zapłacone. Pracuje 8 lat w Bescie i nie narzekam. To prawda że roznie jest u różnych Kierowników. Jeśli masz taki problem to zgłoś problem do kadr w Rzeszowie i po sprawie ale musisz mieć świadomość że będziesz zmuszony zmienić Kierownika. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Nieznany
@Maruda

Czego podszywasz się pod mój pseudonim?

Dominika
@Maruda

czy te zastrzeżenia, które tu piszesz o kierowniku i jego pracy, czy zgłaszałeś do właściciela/szefa? Czy ten kierownik ma jakiegoś przełożonego, do którego można zgłosić te rzeczy? Może do działu HR?

@Bzik_12

A to faktycznie tutaj tak szybko reagują na takie zgłoszenia i idą pracownikowi na rękę?

Ktoś
@Maruda

Kiedyś tam pracowałem i to prawda co pisze Maruda. Firma lubi się chwalić kosztem pracowników, a jest fatalną firmą

@Ktoś

jak dawno temu tam pracowales ? czy te nadgodziny o ktorych pisze Maruda to czesto byly, bo rozumiem 1h raz na jakis czas ale codziennie to juz nie bardzo

@Ktoś

niestety to prawda, chociaż próbuje się wszystko upiększać i zamiatać pod dywan

Kastet
@Bzik_12

Jakie są warunki mieszkaniowe w przypadku pracy w delegacji?

Pedro

Ktos aktualnie opisze jak jest w bescie ale konkretnie.

@Pedro

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jaka atmosfera, zarobki czy coś innego?

Olka

Otrzymałam zapytanie jako podwykonawca. Czy ktoś ma doświadczenie z tą firmą pod tym kątem ?

@Olka

A co konkretnie chciałabyś wiedzieć?

NieRozjeżdżamJeży
@Olka

Licz się z tym, że się narobisz przy przygotowaniu oferty, wybierzesz się na spotkanie, stracisz sporo czasu, na którym dowiesz się, że zakres został okrojony o 80%, zostaniesz poproszony o weryfikację oferty, bo konkurencja zrobiła lepsze i może by tak zaproponować rozwiązania, niekoniecznie zgodne z projektem, a na koniec prawdopodobnie otrzymasz emaila, że został wybrany ktoś inny, bo akurat był w potrzebie i postanowił zdjąć majtki do kostek. Brak ludzkiego podejścia do człowieka, strata czasu, nie polecam.

Dominika
@NieRozjeżdżamJeży

Ale to jest opis jaki klient tej firmy? Podwykonawca? Pracownik? Ciężko mi się zorientować kogo to dotyczy.

Pogodny tygrys ????

Ostrzegam i proszę zwrócić na osobę uwagę iż pracuje w tej firmie ma koparce Stanisław R i w czasie pracy robi pracownikom zdjęcia i udostępniania w sieci.I psuje reputację naszej firmy pozdrawiam.

@Pogodny tygrys ????

A po co robi zdjęcia? Ktoś mu zwracał uwagę?

Ryba psuje się od głowy

Zacznę od plusów: firma ma ugruntowana pozycje na rynku. Wypłata zawsze na czas. Budowy są w kraju i za granica wiec jest możliwość wyjazdu. Minusy: obiecanki gruszki na wierzbie, nadgodziny wypłacane w formie ryczałtu, spontaniczne decyzje biura i informowanie samych zainteresowanych jako ostatnich, nadużywanie alkoholu w trakcie pracy na oczach kierownictwa. Firma stawia na emerytów i stażystów.

Kandydatka

Jak wygląda praca na stanowiskach biurowych? Jaka panuje atmosfera, zarobki, możliwość awansu?

Czy firma będzie organizować szczepienia dla pracowników? Szczególnie tych, którzy pracują za granicami?

Zostaw merytoryczną opinię o Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane - Rzeszów

• Jak się pracuje w Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane?

Besta Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane