Sodexo Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łodzki

Aleksandrów Łódzki

Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łodzki

jenny 2010-04-07 14:37:09
Dziwię się Centrali że wybrała tak młodą(niedawno jeszcze była kasjerką)i niedoświadczona service manager.Nasza szefowa zwykle"nie wie"zapyta centrale itp.Atmosfera pracy jest kiepska ,często dostajemy sprzeczne polecenia.Szefowa całe swoje nieporozumienia z klientem przenosi na nas[usunięte przez moderatora],musimy często pracować ponad czas pracy.Kiepskie zarobki
pracodawca 2016-05-05 09:11:59
cały czas szukają pracowników, składaj CV nie czekaj
kucharz 2016-10-04 17:58:41
negatywnej opini o p.Walczak nie można zostawić bo cenzura kasuje.spróbujcie z nią pracować.
ja 2016-10-25 05:31:50
Może nie ma sensu mówić o tej nadetej paniusi z kompleksami.widocznie centrali pasuje brak kompetencji i taki stosunek do podwładnych .
menager 2016-11-05 21:30:36
Pracowalem przy kalibraci w p.g..Zlecenie przez Sodexo. Zenada . P. Walczak bez pojecia . Nie odbiera telefonow .Paraduje w szpilkach . Bywa tylko na stolowce.Ciągle nadeta.Pytania techniczne nie do Niej . Ona tylko faktruje.Jej pracownicy odsylaja do :brygadzistki; A niby Sodexo to super firma?
cierpiący 2016-11-27 18:29:16
My tylko chcemy pracować w spokoju. Nie zarabiamy krocie.A naszą podtstarzala jkierownik Asia tylko nam utrudnia . A powinna organizować pracę. Na fb. robi sobie foty z cudzym dzieckiem . Czy to normalne?. W Sodexo są rotację .Dajcie ją gdzieś. Niech inni cierpią.My mamy ją dosyć.
technik p.G. 2016-11-27 18:54:25
Atak narzekala na Sodexo .
Zostaw swoją opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łodzki - Aleksandrów Łódzki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sodexo Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łodzki