Opinie o Stocznia MEYERA.Niemcy w Papenburg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stocznia MEYERA.Niemcy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stocznia MEYERA.Niemcy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stocznia MEYERA.Niemcy w Papenburg

Roxi Nowy wpis

Nadal w tych maskach się pracuje co niżej ktoś pisał że tak ciężko czy to było tylko na czas pandemii? Bo chyba nie do końca to ogarnąłem, a tak to narzędzia wszystkie ok, maszyny nowe? Nie mam się od kogo dowiedzieć nic na temat tego zakładu.

stwierdzenie

Ta stocznia to patologiczne miejsce, cały dzień pracować musisz w masce fpp2 w której nie da sie oddychać, a trzeba pokonać dziennie z 15 kilometrów po 15 deckach przynajmniej. Strażacy są tylko od wlepiania mandatów gdy zobaczy cie ze masz opuszczoną maske i wyrzucają za to do domu kolejno na 5 dni potem 3 miesiace i na stałe . "strażaków" jest tam z 1000. Najwieksza (usunięte przez administratora) jaka moze byc

Bronisław

Witam! Ktoś z forumowiczów wie może, czy nie znając języka niemieckiego, również można dostać się do pracy za pośrednictwem tej firmy? Z góry dziękuję za pomoc.

Abiant Personal
@Bronisław

Witam serdecznie. Aktualnie poszukujemy pracownikow do stoczni MW w Papenburgu. Prosimy o kontakt jesli jest Pan zainteresowany. Nasz nr telefonu: +49 4954 89388146 Moze Pan rowniez wyslac CV na adres: bewerbung-europa@abiant.de , skontaktujemy sie z Panem :)

789839046Polska. Nowy wpis
@Abiant Personal

Jestem zainteresowany pracą na stałe.

Marcin Nowy wpis
@Abiant Personal

Witam szukam pracy w papenburgu z pokojem Proszę o informację(usunięte przez administratora)

Gabriela Nowy wpis

Jak tam pracuje wam się w firmie? Niżej pisaliście, że nie ma tyle pracy, i poucinali etaty do 120 godzin. :/ Ktoś z was orientuje sie jak teraz stoi praca w firmie? Potrzebują ludzi na cały etat? Warto się do nich odezwać w tej sprawie? Tata chciałby podjąć tu pracę, ale nie widzimy żadnych ofert... też nie chce, żeby jakoś źle mu było\, wiadomo :) Jak wam się pracuje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stocznia MEYERA.Niemcy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Stocznia MEYERA.Niemcy? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Mustafa

Bezpośrednio do stoczni cię nie przyjmą ale do spółek tureckich jak najbardziej pozdrawiam

Bronisław
@Mustafa

Nie ma możliwości, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Stocznia MEYERA.Niemcy? Skoro firma zatrudnia za pośrednictwem spółek, to wiesz może, jak dokładnie wyglądają te warunki zatrudnienia? Są one w Twojej ocenie korzystne, patrząc z punktu widzenia pracownika? Oceń, proszę, jak to wygląda.

Jacek1a1
@Mustafa

Jaką spółkę byś polecił dla montera kadłubów

Na jakie benefity można liczyć w Stocznia MEYERA.Niemcy?

Nie polecam , stocznia z powodu corony ma ucięte godziny pracy do 120 h na miesiąc,przy zarobkach jakie dają Spółki czyli od 9-12 euro to jest to miejsce nie warte uwagi.

I jeszcze jedno , te godziny mają być utrzymane do końca roku

Bobek

Jestem zainteresowany pracą w Meyer Werft. Mam 34 lata ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie stoczniowym głównie jako monter-spawacz wyposażenia okrętowego. Mam kurs na sczepianie i 136. Nie znam niemieckiego ale bardzo dobrze gadam po angielsku. Ktoś coś?? Jak tak to piszcie i z góry dzięki. Kalisz83p@wp.pl

nick
@Bobek

witam szukam osoby ktore pracowaly na takich statkach przy wykonczeniu i maja doswiadczenie lub sa dobrymi samodzielnymi stolarzami , nie chodzi o prace typowo stolarskie chodzi wykonywanie wszelkich prac z dokladnoscia precyzja zaangażowaniem i wizja od wykonania konstrukcji do wykonczenia na gotowo . Pozdrawiam

adamus84
@nick

witam od 6 lat pracuje w polskiej firmie jako serwisant monter i konserwator statków na różnych stocznia świata , szukam pracy w niemczech z dobrymi zarobkami , mam duże doświadczenie i dobrą znajomość w różnych dziedzinach pracy stoczniowej .np. wykończenia, montaże itp. kontakt 601193268

Mariusz
@nick

Witam. Jestem zainteresowany współpracą. Posiadam firmę i dobrych ludzi. (usunięte przez administratora)

mez-aro

Witam szukasz jeszcze ludzi do pracy na statkach tel 660796578

@mez-aro

Witam czy znajdzie się praca (spawacz mig/mag) tel. 725 076 717

Czy w Stocznia MEYERA.Niemcy są paczki/bony świąteczne?

Miclas

Nie ma paczek Pozdrawism

Ula

Witam,poszukuję zatrudnienia na tej stoczni,posiadam uprawnienia spawacza 136,141,jestem w zawodzie od trzech lat proszę o kontakt kulfoniasty700@wp.pl

Mirth

Poszukujemy spawaczy i rurarzy to pracy w Stoczni Meyera. Praca w polskiej firmie. CV na adres (usunięte przez administratora) pozdrawiamy

Mariusz

Witam. Doświadczona firma w dziale stolarki okręgowej poszukuje pracy. Pracę wykonujemy każdą od izolacj po zamknięcie wyposażonej kabiny (izolacja, ustawianie bloków sanitarnych, montaż profili pod szalunki, szalowanie ścian każdy gatunek, montaż sufitów każdy gatunek, montaż drzwi, montaż mebli, ogólnie cała stolarka okretowa.Prace wykonywane są dokładnie i bez sciemiania. Kontakt:mariusz.rzymowski@interia.pl

Tomasz

Witam, poszukuję pracy na stanowisku Ślusarz/ spawacz na stoczni Meyera najlepiej w Niemczech. Mam uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie kilkunastoletnie w zawodzie. proszę o kontakt pod nr 534-889-234 lub 536454666

Szukam pracy w stoczni jako piaskarz za wadzym posrednictwem tel 693 468 869

Daniel

Robiłem,od wełny po stolarkę,podłogi pływające ogólnie cale wyposażenie, stocznie Norwegia, Dania,Niemcy Flensburgu popracował bym na niemieckich warunkach+48 504789588,

Dominika

Trudno @adamus84 znaleźć cokolwiek w Internecie na temat ofert pracy tej firmy. Czy ktoś zatrudniony tutaj wcześniej mógłby opisać sprawę rekrutacji? To na pewno pomogłoby innym w poszukiwaniach pracy.

Łukasz

669 686 983 pracuje na stoczni jako spawacz 6miesiac chcialbym wiecej zarabiac bo narazie to placi mi trzeci posrednik i licho.Mam papiery 135 i 136 fw i bw oraz tig 141 29lat i komunikatywny niemiecki

pola

O rany, to skoro normalnie dla każdego zapewniona jest umowa o pracę @lukas, to można liczyć na stabilne zatrudnienie. A jak dorzucają podwyżki do podstawy zarobków to się opłaca u nich zalapać nawet na troche.

gosc

Stabilna praca , dość wysokie zarobki do 2500 E na umowie , zatrudnienie tylko przez firmę zewnętrzną - stocznia zrezygnowała z bezpośredniego zatrudniania.

kropka

Ludzie wyjeżdząją dlatego że w Polsce za taką samą pracę jak zagranicą dostaje się o wiele mniejsze wynagrodzenie, ale na to przecież nie mamy żadnego wpływu i nie wiele możemy na to poradzić. Sam myślę o wyjeździe za robotą własnie do stoczni Meyera bo język znam, mam nawet certyfikat z niemieckiego, wiec pewność że przynajmniej się dogadam

jola

Super stocznia. Pracowalam tam jako malarz konserwator, chcialoby sie tam wrocic.

Zostaw merytoryczną opinię o Stocznia MEYERA.Niemcy - Papenburg

• Jak się pracuje w Stocznia MEYERA.Niemcy?

Zobacz opinie na temat firmy Stocznia MEYERA.Niemcy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stocznia MEYERA.Niemcy?

Stocznia MEYERA.Niemcy