Kronospan

Opinie o Kronospan

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kronospan ? Chętnie zatrudniają?

Tereska Nowy wpis

Kronospan jest otwarty na współpracę ze studentami. Ponadto w okresie czerwiec - październik zatrudnia studentów w ramach praktyk studenckich ale i nie tylko. Zdaża sie tak, że studenci po odbytych praktykach znajdują stałe zatrudnienie.

Zainteresowany Nowy wpis

Obecnie poszukują specjalisty ds. ochrony środowiska. Na jaka stawkę można liczyć mniej więcej?

mat_mat Nowy wpis

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy w audycie wewnętrznym w Kronospanie; możecie mi powiedzieć coś więcej? Jak często się wyjeżdża i na jak długo, ile można zarobić, jak z jakimiś benefitami pozapłacowymi?? Pomoże ktoś? :)

Plotax

Witam. Nie pracuje a krono , jestem kierowca i raz na pol roku odwiedzam mielec. Na dzien dobry cie**e bo na inne miano nie moga zaslugiwac daja ci przedsmak tego co bedzie. Wjezdzasz idziesz do konteneru spedycji , mowisz glosno dzien dobry i nikt nawet glowy nie podniesie a wozkowi zalezy na kogo sie trafi bo sa spoko i buce. W szczecinku dwa razy bylem i tez tam z kultura ciezko. W strzelcach op troche lepiej. Ale w porownaniu np do niemieckiego lampertswalde czy szwajcarskiego menznau to chyba tak samo daleko z kultora jak z zarobkami. Tak oodebralem wizyty w polskich krono.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kronospan ? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Adi

Kronospan jest daremny.

Adrian Prusko

Dajcie sobie spokój z Kronospanem. Tam były sprawy sądowe,mobing poniżanie.

tamo

następny co uważa, że umowa na stałe tojakis luksus.... czy wy nie macie ludzie szacunku do samych siebie?? a co do firmy kronoszpan, to powiem tyle, ze oni sie Boga nie boją i do tej pory nie wiem po co oni jeszcze prowadzą ta firme

OJKO

SPRÓBUJ .NIE JEDEN PRZED TOBĄ ŻAŁUJE DO DZIŚ

niewydolne

odpuść sobie chłopie firmę Kronospan,dobrze ci radze

oi

Polecam tę firme praktycznie zero wolnego non sto jesteś w obozie przykladowo schodzisz po nocy a masz jusz za godzine telefon żeby przyjść nastepnego dnia jusz na rano chory system ale jak chcesz tam pracować to tak ma być bo inaczej będą podkładać ci świnie kierownicy żeby Cię wyrzucić fakt idzie zarobić jeżeli zrobisz w miesiącu 250godzin

Poi

Zastanawiam się nad pracą automatyka w tej firmie. Powiedzcie czy takie traktowanie ludzi jest na każdym dziale? Jak wygląda praca właśnie na stanowisku automatyka?

LUCKY

nasłać PIP,donieść do prokuratury -załatwić ich w białych rękawiczkach

Mami

Uciekajcie ludziska jak najszybciej z tej firmy! Absolutnie nie jest warta nikogo. Mam nadzieje, że kiedyś Pan Prezes odpowie za krzywdę wyrządzoną wszystkim ludziom w tej firmie. Stres,stany depresyjne, mobbing to wszystko jest fundowane codziennie!!! 12 godz. pracy to minimum, no i gotowość nawet na urlopie odbierać telefony. Bo jak nie to....... Zastanawialiście się dlaczego jest taka rotacja?No właśnie dlatego. Właściwie to wstyd przyznać się że jest się pracownikiem Kronospanu.

loko

jeżeli uważasz, że "wypłata na czas" jest luksusem to gratuluję. Wygrałaś życie

mimo

Witam , z chęcią wysłucham co mają do powiedzenia osoby , ktore pracują bądź pracowały w Kronospan na stanowisku specjalista do spraw sprzedaży z językiem angielskim. Jestem ciekawa opinii bo jak na razie nie widzę pozytywnych wpisow.

zepsuta_ryba

Witam, podzielam wpis kolegi dot. zepsutej ryby. Okazji do wspolpracy a raczej niewolnictwa dla najwyzszego szczebla nie brakowalo. Ten zgnily fetor roznosi sie niestety pozniej nizej, i kazdemu pracownikowi predzej czy pozniej zostanie zaserwowany na glowne danie. A wszystko dlatego ze ktos tam na gorze poswiecil swoje zycie mamonie, zrezygnowal z jakiegokolwiek zycia poza Kronoswiatem, nie ma juz prawdziwych przyjaciol. Zeby zagluszyc pustke w sercu sprawia sobie drogie gadzety, zmienia kochanki i poniewiera kazdego swojego pracownika - bez wyjatku, rowniez kazdy Dyrektor dostaje regularnie solidna porcje jadu. W tej rzeczywistosci 8h czas pracy to istna utopia, nie jestes pracownikiem Kronospanu - jestes jego niewolnikiem. Nieszczesliwi Ci, ktorzy dostaja na wyposazenie pracownicze tel. i laptop. Telefony o 22, dni wolne i swieta (Boze Narodzenie, Wielkanoc nie istnieja w kalendarzu Krono) to norma. Praca po 11 dziennie, czasem 16 niech Was nie szokuje, gorsza trauma jest fakt ze te godziny Wam nie zaplaca, o odebraniu ich zapomnijcie, na to nie ma czasu wykonujac prace na 2 1/2 etatach. W tym miejscu pozdrawiam Inspekcje Pracy, chyba zapomniala o Firmie Kronospan :) Polecam ta firme osobom, ktore maja fetysz niewolnika, pozostalym radze uzyc objazdu i nie wjechac do tego bagna :) Rynek pracy zna bardzo dobrze Kronospan. Rada dla osob ktore juz pracuja: nie zasiedzcie sie tam dlugo, bo im wiecej stazu w Krono tym bardziej podejrzane spojrzenia potencjalnych pracodawcow: oni nie chca niewolnikow a asertywnych pracownikow. pozdrawiam :)

arbuz

o pracę w tej firmie należy nie ubiegać się - takiego chamstwa i buractwa (od kierownika w górę) nie widziałem nawet w chinach, no chyba że jest mus i innego wyjścia nie ma, ryba jest tam zepsuta od samej głowy

gejsza

Witam, chciałabym przedstawić pomysł zarządu na tzw .bony świąteczne 2014 , to niesamowity wyczyn w firmie Krono. Pseudo bony do CCC upoważniające na 20% zniżkę ważne do 31.12.2014. ,które dołączyli do kart rozliczeniowych. Te ulotki leżą na biurku w każdym sklepie tej sieci. W dużych miastach rozdają je na ulicach, no i na dodatek wciska się je w tanie gazety. Kolejny przykład na to za kogo mają w tym zakładzie człowieka- o ile ktoś taki dla nich istnieje ??? Dodam tylko że kupiłam kiedyś tam 1 parę butów i SMS-em dostałam wiadomość na 25% zniżkę.

ninja

Witam ,pracuję w Krono już ponad 2 lata. Aż ciężko ująć wszystko w kilku słowach. Myślę ,że ten zakład to doskonały obraz dawnych obozów zagłady przy czym na bramie brakuje tylko charakterystycznego napisu. Na początku traktowanie ludzi - karygodne jak potrafi odnosić się do swojego pracownika kierownik działu " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) Cię" np:lakierni, podłogi i wielu innych kultury brak ,chamstwo i wulgaryzmy. Na szczęście nie wszyscy tacy są. Kolejna sprawa to wynagrodzenie , wystarczy cokolwiek żeby ukarać pracownika : premii brak 1 dzień urlopu na żądanie-choroba to straszne nieprzyjemności ze strony przełożonego . Jak jest premia to 3% co po odliczeniu podatku daje 45 zł. No i po miesiącu za pracę 4 brygadową 1680 zł ,to są realia , czasem pozwolą przyjść na nadgodziny , bo bez nich byłoby ciężko. Brak motywacji ze strony zarządzającej . Kierownicy potrafią faworyzować jedynie operatorów maszyn, tylko oni mogą dostać podwyżki ,są i tacy co maja po 16 lub 17 na godz., resztę ludzi uważa się tam za nierobów bez jakichkolwiek praw . A zazwyczaj ta reszta musi ciężej pracować niż tzw. operator. Kierownik w krono to stanowisko stworzone na wzór essesmana w Auswitz. Nie robi nic tylko ma gnoić resztę - z tą różnicą, że dzisiaj brakuje mu tylko karabinu. Na dziale podłogi swoje obowiązki daje szarakom na nadgodzinach a sam se bimba wmawiając wszystkim że ma na nic czasu. Za miesiąc takiej biby bierze z 14 koła. Przechodząc obok papierka leżącego na ziemi nie podniesie go (ależ gdzie tam , jeszcze by przepukliny dostał) tylko podejdzie do pracownika i powie podnieś to- szacunku wśród ludzi tak nie zyskasz Karolu ! Zasiadając do wigilijnego stołu miej przy sobie kawałek suchego chleba byś się ośćmi nie zadławił na skutek tego ,że ludzie siedzący w pracy będą cie obgadywać.

biały

Nikomu nie polecam tam pracy z takimi ludźmi nie miałem jeszcze w życiu do czynienia brak wychowania porostu szkoda pisać traktują Cię gorzej niż psa każdy ma Cię gdzieś

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Bogumiłów

Kronospan