Opinie o ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A w Kędzierzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A w Kędzierzyn

nowy

Hej jak wyglada praca? slyszalem o testach wstepnych np na wydzialy? co w takim tescie sie pojawia??

ZAKsa

Mi pracuję się całkiem dobrze. Ludzie się OK, zarobki również dobre w porównaniu do innych miejsc w regionie, nie można narzekać, jedyne co trzeba, to dać coś od siebie. Pracuję już kilka lat i nie zmieniłbym ZAK-u na inne miejsce.

Jan
@ZAKsa

Jesteś doświadczonym pracownikiem i chwalisz zatrudnienie. Pisząc, że dajesz coś od siebie masz na myśli zaangażowanie i wydajność w pracy? Napisz jakie motywacyjne dodatki oferuje firma, żeby pracownicy byli bardziej produktywni.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem sporo dobrego.

Jerzy

Jak ktoś zaczyna pracę to niestety musi pokazać co potrafi. Początki są zawsze trudne!!

zach
@Jerzy

do kogo mowisz??

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
zach

Hej czy ktoś wie jakie są początkowe stawki? pracuje w innej firmie grupy azoty na śląsku ale zarobki tam są żenujące 2100brutto na początek na 3 zmiany w ruchu ciągłym. Ludzie z doświadczeniem mają po 2300netto a posiadam uprawnienia na suwnice, wciągniki, energetyczne, czy rozładunek cystern. Z góry thx za opdowiedź

Franciszek

Czy ktoś z aktualnych lub byłych pracowników, chciałby podzielić się swoimi opiniami o firmie ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A? Jak się Wam pracuje w tym miejscu i czy można liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie? Co z atmosferą pracy? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Mejd

W ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A akurat jest sporo pracy dla młodych, co prawda nie jest tak super łatwo się dostać, ale jak już się uda, to generalnie zostaje się tutaj na dłużej, warto się zaczepić.

Jacek Urbański

Dobra firma z tradycjami,stawia na prestiz,fachowość oraz na ekipe pracującą .Kiedys tam pracowałem przez 14 lat na różnych wydziałach i nie nażekałem chętnie bym wrócił jak by była taka możliwość .

Kom zdaniem jest to firma z ktora warto związać przyszlosc

Chemik

Dobra firma, lecz trudno tam o zatrudnienie, poza tym jest to kompleks firm co nie ma racji byty w dłuższej perspektywie czasowej, pewnie kiedyś przeistoczy się w coś co pozostało po Blachowni, ale mam nadzieje że nie w taki złom;)

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A - Kędzierzyn

• Jak się pracuje w ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A?

ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A